Sev Yeter 245. Bölüm Özeti 30 Mayıs Fragmanı Raman İşita’yı Evden Kovdu

Sev Yeter dizisinde Pihu Aliya tarafından çocuk danışmanına götürülmüş ancak Şagun tarafından görülmüştü. Pihu intihar etmediğini ve şişeyi kendisinin koymadığını söylemek üzereyken Şagun’un mesajını almış ve danışmana bir şey söylemeden çıkmıştı. Şagun şimdilik kurtulmuştur. Pihu gerçekleri ne zaman görecektir?

Sev Yeter 245. Bölüm 1. Kısım Özeti

Adi ve Aliya yalnız çiftlerin katılacağı bir yarışma düzenlemişlerdi. Bu yarışmaya Romi nin kışkırtmasıyla Raman ve İşita da katılacaklardır. Ancak son güne gelindiğinde İşita rahatsızlanarak yarışmaya katılamaz. Amma ise Appa’nın başka bir kadınla görüştüğünü düşünerek üzülür ve imajını değiştirir. Appa onun makyajlı halini görünce korku filminden çıkmış gibiyim der. Appa makyajın işe yaramadığını düşünürken Bayan Bhalla zamanla alışacağını ve ona bağlanacağını söyler.

Amma uzun süre onu takip ederek kadının kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Hatta kadınla onun buluşmasını engellemek için çiftlerin katıldığı yarışmaya kendisinin de ismini yazdırır. Nihayet yarışma başlıyor. Yarışmaya Mani ve Şagun da giderken Pİhu da yanlarındadır. Aliya Pihu yu bir kere daha danışmana götürmek için fırsat kolluyordur.

Appa’nın bir kadınla konuştuğunu gören Amma yanlarına gelir ve kadını azarlar. Kadın çocuk danışmanı olduğunu söyler. Aliya da gelir ve onun Pihu ya danışmanlık yaptığını söyler. Amma herifin o kadar günahını aldım diye kızarsa da danışman Amma’yı över. Appa senin gibi bir karısı olduğu için çok şanslı der. Şagun ise onları dinliyordur. Şagun Pihu yu bulur ve İşita seni benden uzaklaştırmak istiyor diyerek onu götürür. Mani ye daha sonra haber vereceğiz der.1 26

Şagun Pihu ile giderken arabasının frenlerinin tutmadığını farkediyor ve Pihu dan arka koltuğa geçmesini istiyor. Şagun bir ağaca çarparak duruyor. Yarışmada kazanan çift Romi ve Mihika olurken Mani bir telefonla şok oluyor. Aliya ya Şagun ve Pihu nun kaza yaptığını söylüyor ve hastaneye gidiyorlar. Şagun yatakta yatarken Mani doktora nasıl olduğunu soruyor.2 22

Doktor arabanın hava yastıkları açıldıuğı için şanslı olduğunu söylüyor ve şimdi bir travma yaşıyor diyor. Raman ve İşita da geliyor. Pihu İşita yı görünce beni annemden ayıramayacaksın diyor ve frenleri bozsan da anneme bir şey olmayacak diyor. Şagun kendine geliyor ve İşita nın burda ne  işi var diyor. Pihu yu almadan burdan gitmeyecek diyor. Mani ondan dinlenmesini istiyor. İşita ve Raman duyduklarına inanamıyor.

Sev Yeter 30 Mayıs Özeti

Ashok Kunal ile konuşuyor ve Şagun şimdiye kadar Raman’ı etkilemiştir diyor. Kunal’a kazayı kendisinin ayarladığını, Pihu nun tamamen İşita dan koptuğunu söylüyor. Şagun, İşita yı kendisini öldürmek ve Pihu yu danışmanın yardımıyla kaçırmakla suçluyor. Raman Pihu ya bakan danışman Dr Dixit ile görüşüyor. Pihu intihar etmeye kalkıştığını söyledi mi diyor. Danışman Pihu nun Şagun hakkında iyi şeyler söylediğini belirtiyor. Raman İşita ya bakıyor. İşita Pihu yu korumak için uğraşıyorum diyor.3 21

Şagun arabamın frenlerini neden bozdun diyor. Kunal, bu oyuna Pihu inanır ancak büyüklerin ikna olmayacağını söylüyor. Ashok önemli olan fitne tohumları ekmekti diyor. Bir adam Mani nin yanına geliyor ve ondan Şagun ve Pihu yu soruyor. Çocuğun arabada olduğunu bilseydim arabanın frenleri ile oynamazdım diyor. Mani ve Raman adama kızarken senden bunu kim yapmanı istedi diyor. Adam İşita nın ismini veriyor. Raman İşita ya kızarken Aliya İşita nın böyle bir şey yapamayacağını söylüyor.4 21

Ertesi sabah Mani , Bangkok’a taşınacaklarını söyleyerek büyük bir sürpriz yapıyor. Mani Aliya ya Şagun’un kendisini güvende hissetmediğini ve Pihu nun da psikolojisinin İşita yüzünden bozulabileceğini söylüyor. Adi ile vedalaşmasını istiyor. Aliya hemen Adi yi arıyor ve Bangkok’a  taşınacaklarını söylüyor. Raman ve  Adi Mani nin evine geliyor.5 16

Raman Şagun bunu bilerek yapıyor diyerek Mani den gitmemesini istiyor. Pihu yu benden ayırma diye yalvarıyor. İşita nın bundan sonra gelmeyeceğini belirtiyor. Pİhu ya beni sevmiyor musun diyor. Pihu seni seviyorum ancalk İşita annemi öldürmeye çalıştı ve sen de onun yanındasın diyor. Şagun Mani den gelmesini aksi taktirde uçağı kaçıracaklarını söylüyor. 6 8

İşita Raman’a kızar ve neden Pihu yu durduramadın der. Raman senin yüzünden kızım elimden gitti der. İşita o benim de kızım der. Raman onu ellerinden tutarak sürüklemeye başlar ve onu evden kovar. Bay Bhalla Raman’ı azarlar ve İşita ya böyle davranamazsın der. Adi de İşita yı destekler. Raman sonunda babasına da bağırır ve ya ben ya İşita der. Bay Bhalla o zaman İşita gitmiyor der ve ondan kaybolmasını ister. Sev Yeter 30  Mayıs 1. Kısım Özeti sona erdi.

Sev Yeter 245. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 245. Bölüm Özeti 30 Mayıs Fragmanı Raman İşita’yı Evden Kovdu (7 Yorum)

 1. Raman.şagunu .seviyorsa.evlenseydi.işita.7 yıl. Yoktu.saten.evlenebilirdi. .Raman. işita yı. Seviyor.ama.düşmanı.çok. kavuşamıyör.

  • Bence Raman İshita’yı sevmiyor.O sadece kendini sever.Aslında doğru İshita 7 yıl yoktu o zaman evlenebilirdi Shagun’la.Ama İshita’ya daha kötü davranıyor.Ben bu yüzden böyle söyledim!

 2. Nerde kaldı özetleri 246 247 vs . Boyle gider sev yeter dizisinin ozetlerini istiyoruz

 3. Sevyeter . Neden.bukadar.geç. bir.saate.koldunuz. neden.bu.kadar.güzel.Bir.diziye.benziyor.tatlı. haksızlık.ediyorsunuz.haziretiyusufdizisini.ezberledik.onu.12 den. Sonraya.koyun.sevyeter.zaten.geç. koyuyorsun üzgünüm. Şimdi.hiç. izleyemiyorum. Elinizlediziyimafettiniz.

 4. Raman’dan nefret ediyorum.
  Raman kimsin sen? Kendine baba mı diyorsun? Sen baba değilsin.Adi’nin Aliya’ya aşık olduğunu bildiğin halde onlar birleşmesin diye çabaladın.
  Pihu annesinin İshita olduğunu biliyor ama yinede Shagun’u tutuyor.Bhalla ailesinde Romi,Adi,Ruhi dışında hepsi kötü.Bu aile Dünyada gördüğüm en kötü aile.
  Hele Raman’ın Shagun’a olan aşkı dillere destan olmuş.Raman İshita’yla evlenmeden önce Shagun’a aşıktı,İshita’yla evlendikten sonra da Shagun’a aşıktı,şimdi de Shagun’a aşık! Raman ancak Shagun’u sever.Zaten İshita’yı eşya gibi kullanıyor.CANAVAR RAMAN,KÖTÜLÜK KRALİÇESİ SHAGUN!Shagun Mani ile evlendi ama Raman’ı seviyor.Raman da İshita ile evlendi ama Shagun’u seviyor.
  KAVUŞAMAYAN İKİ AŞIK RAMAN VE SHAGUN!

  • Sana %100 katılıyorum.
   Raman Shagun’a kavuşamadığı için böyle yapıyor.??
   Raman Romi’nin tırnağı olamaz.?Romi Raman’dan yaşça küçük olmasına rağmen daha akıllı.
   “Akıl yaşta değil,baştadır” sözü boşuna söylenmemiş!

 5. İşita.senden.iyice.nefret.etmeye.başladım.bu.neyin.kafası.Raman. seni.kullanıyor. sevmiyor. bu.kaçıncı.seni.evden.kovdugu yüzüne.tükürse. yarabbi. Şükür.diyorsun.yapma.işita.