Yemin 54. Bölüm ve 55. Bölüm Özeti 9 Mayıs 10 Mayıs Fragmanı

Yemin 55. bölüm Özeti

Reyhan Cavidan‘ı kurtarmaya çalışırken Cavidan bana tuzak kurdun diye onu suçlar. Emir Reyhan‘ın sesli mesajını dinler. Cavidan Reyhan‘ın ona yardım etmesini istemez onu iter. Reyhan da yakalanır. Adamlar Cavidan‘ı dövecekken Reyhan araya girer. Cavidan‘ı korur. Cavidan ağlayarak Reyhana beni böyle gördün, mutlu musun diye nankörlük yapar. Nigar konakta kahve keyfi yapar. Adamlar mezar kazar ve Cavidan‘ı öldüreceklerdir. Cavidan onlara tehditler savurur. Adamın biri Cavidan‘ı bıçaklayacakken Reyhan hayır diye korkar. Kendini Cavidan‘a siper eder.

Yemin 10 Mayıs Resmi Özeti

Emir annesini mi Reyhan’ı mı seçecek?Reyhan’la Cavidan’ın tehlikede olduğunu öğrenen Emir peşlerine düşer. Annesi ile karısı arasında tercih yapmak zorunda kalan Emir hangisini kurtaracaktır?Annesi ile Reyhan’ın hayatının tehlikede olduğunu duyan Emir, Cavidan ile Reyhan arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.Yemin 55. bölüm resimleri

Öte taraftan Leyla’yı uyurgezer sanıp içini döken Kemal hislerini belli eder. Bu durum karşısında iyice telaşa kapılan Leyla ne yapacaktır?Peki, Kemal’in öğrendiği sır, Leyla’nın gitmesini engelleyebilecek midir?

Yemin 55. Bölüm Fragmanı

Yemin 54. bölüm detaylı özeti

Emir İsmet’in kadın olduğunu öğrenince şok olur. İsmet Emir ve Reyhan‘ı över. Reyhan Emir‘e surat asar ve İsmet’le gider. Emir çok pişman olur. Kemal de Leyla gitmesin diye Şehriye‘nin planına uyar. Şehriye de Kemal‘i kandırdım zanneder. Cemre trafikte sıkışır. Yonca onu arar ve vazgeçirmeye çalışır. Cemre kararlıdır. Emir Reyhan‘a kendini affettirmeyi düşünür. Reyhan‘ın da yüzü asıktır. Kemal bilerek Şehriye‘ye ilaç almaz. Leyla sorgularken Kemal unuttum der. Emir evden giderken Cemre gelir ve konuşmak ister. Emirin Reyhan‘dan af dilemeye gideceğini öğrenir ve vazgeçirmeye çalışır. Emir ısrarla şimdi gelemem Reyhan‘a gidiyorum der. Cemre arabada ağlayarak sinir krizi geçirir.

Emir‘den vazgeçmeyeyim der. Şehriye Sefer‘le konuşurken Leyla duyar ve numara yaptığını anlar. Kemal‘in de bildiğini anlar. Kemal ve Şehriye‘nin arasını eğlencesine bozmaya çalışır. İsmet derneğe gider. Reyhan çalışmaya devam eder ve Emir‘i hatırlar. Emir gelir ve yardım etmek ister. Reyhan izin vermez. Emir konuşmak ister ama Reyhan onu tersler. Emir giderken yaşlı teyze gelir. Leyla Kemal ve Şehriye‘nin foyasını çıkarır. Yaşlı teyze Emir‘i içeri almıştır. Reyhan ona laf sokup durur.

Emir ondan etkilenir. Reyhan mecbur ondan yardım alır. Beraber evi toparlarlar. Bu arada bir kaç kez göz göze gelirler. Emir mutludur. Reyhan perde asarken az daha düşecektir. Emir onu tutar. İkili birbirinden etkilenir. Emir ona bu ara gergin olduğunu söyler. Emir bir kahve içer ve ofise gitmek zorunda kalır. Hikmet Cavidan‘a broşu sorar. Kuyumcuda yok der. Cavidan duygu sömürüsüyle kıvırmaya çalışır. Hikmet ona kızar. Cavidan başka kuyumcuya götürdüm der. Hikmet broş akşama kadar burada olacak der.

Cavidan parayı nereden bulacağını düşünür. Zeynep’i aşağılar. Emir Reyhan‘a saat 4te sahile gel bekleyeceğim der ve ofise gider. Cavidan Zeynep’i banyoya kilitler. Zeynep çok korkup acı acı ağlar. Zincire vurulduğu zamanı hatırlar. Zafer Emir‘i Reyhan‘dan özür dilemek için motive eder. Emir gider. Zafer Suna‘yı da bilgilendirir. Cavidan Zeynep’i çıkaracakken vazgeçer. Onu üvey anneye vermekle korkutur. Zeynep ne isterseniz yaparım ama beni vermeyin diye yalvarır. Reyhan eve gelince Zeynep’i çıkarmaya çalışır.

Cavidan çıkarmaz ve tartışırlar. Cavidan gider. Reyhan Zeynep’i çıkarır. Cavidan şirketteki kâr payını alır ve tefeciye haber verir. Reyhan onu duyar ve takip eder. Üvey anneyle konuştu zanneder. Tefeci parayı iki katına çıkartır. Broşu vermeyecektir. Emir sahilde Reyhan‘ı bekler. Cavidan bankadan para çekip tefeciye gider. Reyhan da peşindedir. Cavidan parayla broşu alamaz ve polise gitmek ister. Reyhan izini kaybeder. Cavidan broşu alıp kaçar. Adamlar onu yakalar ve zorla geri getirirler.

Emir hala beklemektedir. Cavidan ben Cavidan Tarhunum diye ağlarken adamlar onu bir yere kapatmaya karar verirler. Reyhan inşaattan sesleri duyar ve aramaya başlar. Emir Reyhan‘ı arar. Reyhan inşaatın içindeyken telefonu kapatır. Emir trip attı zanneder ve şarjı biter. Reyhan Cavidan‘ı zorla götürülürken uzaktan görür. Emir‘i arar ama ulaşamaz. Sesli mesaj bırakır ve adresi verir. Polisi arar..

Yemin 54. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan’a karşı kıskançlığı giderek artmaya başlayan Emir, onu iş arkadaşı İsmet’ten kıskanmaya başlayınca işler içinden çıkılamaz bir hal almaya başlar. Erkek sandığı İsmet’in aslında kadın olduğunu öğrenen Emir, yok yere kalbini kırdığı Reyhan’ın gönlünü almak için harekete geçer. Artık çabalama sırası Emir’dedir.

Emir ve Reyhan cephesi işler böyle devam ederken Cavidan’ın bitmek bilmeyen dernek hırsı, onu ölümcül bir tehlikenin içine doğru sürüklemeye başlar. Leyla gitmesin diye hasta numarası yapan Şehriye, kendini Leyla’ya açık eder. Leyla ise gidip gitmeme konusunda kararsızdır. Duygularıyla yüzleşen Kemal, Leyla’ya açılmaya karar verir.

Yemin 9 Mayıs Özeti

Emir Reyhan‘ı suçladığı için pişman olur. Hikmet Cavidan‘a broşu sorar. Cemre Emir‘i durdurup aşkını itiraf etmek ister ama Emir bir an önce Reyhan‘ı bulmam gerek der. Cemre arabada sen benimsin diye ağlar. Emir yaşlı teyzenin evine gider ve Reyhan‘la konuşmak ister. Reyhan olmaz der. Emir yardıma geldim der. Reyhan onu tersler. Emir onu sahile buluşmaya çağırır. Önemli bir şey söyleyeceğim der. Cavidan evden giderken Reyhan da onu takip eder. Cavidan adamlarla buluşur. Reyhan şaşırır. Cavidan tefeciye parayı verir. Adamlar onu zorla kaçırır. Cavidan çok çaresizce ağlar.

Yemin 54. Bölüm Fragmanı

Yemin 53. Bölüm Detaylı Özeti

Reyhan çiçekleri vazoya koyarken Emir çok kıskanır. Suna da çiçekleri beğenir. Suna ve Zafer İsmet’in kadın olduğunu biliyorlar. Cavidan bu çiçek olayını çok kıskanır. Leyla Kemal‘i Şehriye‘ye kızdırdı diye sitem eder. Leyla ikisinin arasında kalmıştır. Kemal Şehriye kendisi dönecek der. Kemal işe birini almak isterken Leyla engel olur. Reyhan çiçekleri başucuna koyar. Emir çok kıskanır. Reyhan İsmet’i över. Emir iyice sinir olur ve gider. Leyla ütü yaparken Kemal onu izler. Gömleklerimi yakacak diye korkar. Ancak Leyla çok iyi ütü yapar. Bütün evin işlerini Leyla yapar. Cavidan muhasebeciyle konuşur ve broşu tefeciye vermeyi planlar. Leyla şarkı söylerken ağlar. Kemal dinler. Emir Reyhan‘ı İsmet’le samimi konuşurken duyar. Reyhan çok mutludur. Emir sinir olur.

Kemal Leyla‘nın geçmişini araştırır ve avukattan bilgi alır. Akşam, Hikmet Sunaya Ramazan yardım organizasyonu yapmasını söyler. Emir de destekler. Suna Hikmet‘e Reyhan‘ın dernek hevesini anlatır. İsmet’i bilerek över. Emir kıskanır. Kemal Leyla‘ya çocukluğunu sorar. Talaz‘ı sorar. Leyla geçiştirir. Taci Leyla‘yı arar ve gel der. Leyla gelemem dese de Taci Talaz çok kızgın der. İsmet Reyhan‘a samimi bir mesaj atar. Emir okur ve zampara diye düşünür. Emir çiçekleri atmak isterken Reyhan gelir. Emir pencereye koyacaktım der. Sonra vazgeçer. Reyhan mesajı okurken sevinir. Emir iyice sinir olup gider. Masal gece Leyla ve Kemal‘le uyumak için ısrar eder. Leyla ve Masal uyurken Kemal onları izler ve sonra gider. Kemal Leyla‘nın nüfusta Talaz‘ın kızı olduğunu öğrenir.

İsmet Reyhan‘ı arar. Reyhan Emir uyuyor diye fısır fısır konuşur. İsmet bende kocama âşıktım der. Reyhan şaşırır. Reyhan Emir‘i uyandırmak istemez ve ona kahve bırakıp işe gider. Sabah Masal Kemal‘e Leyla evde yok der. Kemal endişelenir. Cemre çok durgundur. Yonca onunla konuşmaya çalışır. Cavidan’dan uzak dur der. Cemre Emir‘e aşkını itiraf etmeyi düşünür. Yonca vazgeçirmeye çalışır ama Cemre dinlemez. Emir Suna‘dan Reyhan‘ın İsmet’le erkenden gittiğini öğrenince bozulur. Cavidan broşu tefeciye götürürken Hikmet görür. Cavidan arkadaşım Nurten’e gidiyorum diye bahane uydurup gider.

Emir Reyhan‘ın resmine bakarken Zafer onunla dalga geçer. Zafer bilerek vakıftaki birinin çapkınlığını anlatır. Emir iyice kudurur. Reyhan ve İsmet yaşlı teyzenin evinde çalışırlar. Tefeci Cavidan‘a para verir ama faizini de hatırlatır. Cavidan 2 gün sonra para verip broşu alacaktır. Adamlar çok karanlık tiplerdir. Leyla Şehriye‘yi zorla eve getirir ve gitmeden önce Kemal‘le barıştırmak ister. Şehriye hasta numarası yapar. Reyhan yaşlı teyze için alışveriş yapacaktır. Leyla Şehriye‘yi bırakamaz. Reyhan eve gelir. Cavidan parayı derneğe yatırır. Hikmet ona broşu sorar. Cavidan bakıma verdim diye bahaneler uydurur.

Emir İsmetten Reyhan‘a çok samimi mesaj geldiğini görür ve çok kızar. Şehriye Masal‘a hasta olmadığını söyler. Leyla gitmesin diye yaptım der. Masal‘la oynarken Kemal görür ve durumu anlar. Ama bilerek ses etmez. Hastaneye götürmek ister. Şehriye itiraz eder. Kemal ambulans çağırdım deyince Şehriye ben iyiyim der. Reyhan işe giderken İsmet’ten mesaj gelir. Emir onu sertçe ne olursa olsun evli bir kadın olduğunu unutma diye uyarır. Reyhan gider. Emir kapıyı açar ve İsmet’in kadın olduğunu görünce şok olur.

Yemin 54. Bölüm resimleri

Yemin 54. Bölüm ve 55 bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Emir ve Reyhan‘ın arası genel olarak iyidir. Emir Reyhan‘ı erkek sandığı iş arkadaşı İsmet’ten kıskanıyordur. Kemal ise Leyla‘nın geçmişini araştırmaktadır. Bu bölümlerde ise Reyhan‘ın sık sık İsmet’ten bahsetmesi Emir‘i delirtecek. Emir bir yandan da neden böyle düşünüyorum diye düşünecek. Emir Reyhan‘a kızacak. Ancak sonunda İsmet’in aslında kadın olduğunu öğrenecek. Reyhan karşı yaptığı hareketleri için pişman olacak.Yemin 54 bölüm resimleri

Reyhan ise Emir‘in asılsız suçlamalarına çok kırılacak. Emir kendini affettirmek için peşinden koşacak. Reyhan bir süre sonra affedecektir. Cavidan broşu rehin bırakıp para alacak ve parayı derneğe üye olmak için verecek. Ancak daha sonra broşu geri alamayacak. Tefeci her seferinde borca faiz bindirecek. Cavidan çok sıkışacak. Öte yandan Hikmet kolyeyi kasada göremeyince Cavidan‘ı sorgulayacak. Cavidan parlatmaya verdim falan diye bahane üretecek. Hikmet şüphelenecek ve onu takip ettirecek.

Cavidan tefeciyle buluşacak ve Hikmet bunu öğrenecek. Cavidan broşu alamadan geri dönecek. Hikmet Cavidan‘a aile yadigârı broşu tefeciye verdi diye kızacak. Ardından broşu gösterecek ve tefeciden aldım diyecek. Cavidan yalvar yakar Hikmet‘i yola getirecek. Bir ihtimal daha Cavidan bunu Reyhan‘ın üstüne yıkabilir. Parayı Reyhan‘a yardım için istedim falan diye uydurabilir.Başka bir ihtimal daha tefecinin daha büyük bela olabileceği. Cavidan parayı vermeyince tefeci onu kaçırabilir.

Bu durumda Reyhan devreye girecek ve Cavidan‘ı kurtarmaya çalışacaktır. Cemre ise böyle bir zamanda Cavidan‘ı yalnız bırakacaktır. Masal ve Şehriye ise Leyla‘nın gitmemesi için bir şeyler yapmaya karar verecek. Bence Şehriye Masal‘ı Talaz‘a götürecek ve Masal Talaz‘a Leyla gitmesin diye yalvaracak. Talaz bunu Kemal‘den bilip ona bağıracak. Kemal bu konu yüzünden Şehriye‘ye kızacak.

Yemin dizisinde 11. haftanın sonuna geldik. Yemin dizisinin 12. haftasında çok daha güzel şeyler olacak; senaristler büyük sezon finali öncesi biraz da olsa Yemin dizisi severleri mutlu edecek.

Yemin 54. Bölüm ve 55. Bölüm Özeti 9 Mayıs 10 Mayıs Fragmanı (3 Yorum)