İkimizin Yerine 269. Bölüm Özeti 3 Haziran Ailesi Jagat‘ı kovdu.

İkimizin Yerine dizisi 269. bölümü ile 3 Haziran pazartesi 16:15 de Kanal 7 ekranlarında olacak. İkimizin Yerine dizisi 269. Bölüm özetinde Jagat‘ı ailesi kapıdan kovacak.

İkimizin Yerine 269. Bölüm Özeti

Anandi, Dadisa‘ya Şiv‘in gelip onu okuldan alacağını açıklar ve okula gider. Dadisa, Sugna için sakladığı bir mücevheri Anandi‘ye vermeyi düşünür. Düğün davetiyeleri de gelir. Bairon, Şiv‘in basit bir düğün istediğini açıklar. Dadisa, bu sadece bir davetiye, düğün basit olacak der.

Dadisa davetiye seçiminde Gehna‘nın da fikrini alır. Jagat eve girer ve herkes şok olur. Jagat, içini dökmek istediğini ve Anandi ile konuşmak istediğini belirtir. Bairon, reddeder ve Anandi artık nişanlı, onu görmeni istemiyorum der. Jagat şaşırır ve bilmiyormuş gibi yapar. Dadisa Jagat‘ın ayakkabılarını getirtir ve Jagat‘a daha ne kadar yalan söyleyeceğini sorarak azarlar.kimizin Yerine 269. Bölüm foto

Bairon Jagat‘a neden buradasın, para mı istiyorsun diye sorar. Jagat hiçbir şey istemediğini belirtir.  Hayattan hak ettiğimi aldım ve artık geri döndüm der. Bairon ona Mumbai‘ye dönmesini söyler. Jagat, bir umut Dadisa‘ya bakar. Dadisa, her şeyin mahvolduğunu, hiçbir şeyin kalmadığını belirtir. Jagat onun dizlerine düşer ve bir şans daha ister.

İkimizin Yerine 269. bölüm özetinde Gauri hakkında açıklama yapmaya çalışır, ama Bairon Gauri‘nin adını anma diye araya girer. Artık Anandi‘nin hayatını etkilemeni istemiyoruz defol git der ve Jagat‘ı sürükleyip evden atar. Köy halkı buna tanık olur. Jagat gider. Dadisa etkilenmiştir.kimizin Yerine 269. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 3 Haziran Özeti Devam Ediyor

Bairon içeri girer ve öfkeyle herkese kimse Jagat‘ı eve almasın der. Anandi‘ye bunu haber bile vermeyin der. Jagat yolda yürürken herkesin ondan çok nefret ettiğini düşünür, ama yine de ailede Anandi beni dinler der. Anandi‘yi görmeye okula gider. Anandi‘yi öğrencileri ve Şiv ile görünce ağacın arkasına saklanır. Bu arada, kızlar Şiv ile sohbet ederler.

İkimizin Yerine 3 Haziran özetinde Anandi ve Şiv arabaya binip giderken Jagat ağlar ve Anandi‘ye yaptıklarını hatırlar. Jagat yıkılır ve Anandi ile güzel anıları düşünür. Ne yaptım ben, kibir ve egom yüzünden tüm ailemi kaybettim diye kahrolur. Şiv‘in ailesi Anandi‘yi güzel karşılar. Anandi bir ritüel olarak mutfakta helva yapar ve sofrada helva çok beğenilir.kimizin Yerine 3 haziran resimleri

Alok, Şiv‘e özellikle Anandi için getirdiği Jalebiyi hatırlatır. Şiv Anandi‘ye Jalebi verir. Anandi Jagat‘ı hatırlar. Anandi Şiv‘in ailesiyle yemek yer. Şiv mutludur. Jagat yolda Bairon ve Dadisa‘nın sözlerini hatırlayarak amaçsızca yürür. Sallanan bir lastik görür ve Anandi ile geçirdiği zamanı hatırlar.

İkimizin Yerine 3 Haziran Fragmanı