Yemin 66. Bölüm ve 67. Bölüm Özeti 27 Mayıs 28 Mayıs

Yemin 67. Bölüm Resmi Özeti

Emir Reyhan’ı kaçırarak herkesi şaşırtır ama Emir bu kararından Reyhan’a kendisine karşı olan duygularını itiraf ettirene kadar dönmeyecektir. Emir’in inadını gören Reyhan Emir’e olan aşkını itiraf edecek midir? Cemre ise artık Emir’i tamamen kaybettiğinin farkındadır; ancak bunu kabul etmek çok zor gelmektedir. Cemre, Reyhan’ın mutsuz etmeye çalışırken asında kendisinin yapayalnız kaldığını fark eder.

Cavidan ise kaybettiği mirasın peşine düşer. Bu sebeple gözü ne Cemre’yi ne de Reyhan’ı görmez. Diğer yandan Leyla’ya karşı güvenini asla kaybetmeyen Kemal, ona şaşıracağı bir sürpriz hazırlar ancak Leyla’yı şaşırtan Yonca’nın yaptığı sürpriz olur.Yemin 67. Bölüm resimleri

Yemin 28 Mayıs Özeti

Emir Reyhan’a ettiği yeminin kefaletini ödediğini söyler. Artık aramızda engel yok derken Reyhan Cemre var der. Bir kadın Cemre’yi tokatlar ve yerde evire çevire döver. Emir Reyhan’a Cemre hava alanında beni bekliyor mesaj atmış der. Reyhan sinirle gitmeyeceğini yaz istersen der. Gece Emir ve Reyhan ormandadır.

Emir Reyhan’a korktun mu diye sorar. Reyhan kuyruğu dik tutmaya çalışır. Bir kaç kişi Emir‘in boynuna ip geçirir ve Reyhan’a saldırırlar. Emir‘i bıçakla tehdit ederler. Emir onları alt eder ve Reyhan’ı kurtarır. Emir Reyhana seven kıskanır der. Reyhan kıskananlara sormak lazım der. Emir ben de öyle yapıyorum işte, sana soruyorum hadi kabul et sen de beni seviyorsun der. Reyhan Emir‘in omzunda uyuyakalır.

Yemin 67. Bölüm Fragmanı 28 Mayıs

Yemin 66. Bölüm Detaylı Özeti

Yemin 66 bölüm detaylı özeti. Reyhan Emir‘i banyoya kilitler. Emir eğlenir. Reyhan anahtarı düşürür. Emir beni neden kilitledin diye sorar. Reyhan ne diyeceğini bilemez. Emir memnundur. Yedek anahtarı bulur ama bilerek çıkmaz. Reyhan‘a uçağı kaçırmamı mı istiyorsun der. Reyhan susar. Leyla Kemal‘in verdiği dosyada Talaz‘ın Masal‘ı kaçırmak istediğini öğrenir. Reyhan Melike ve Suna‘ya Emir burada değil der. Emir sesini çıkarmaz. Melike ve Suna gidince Reyhan rahatlar. Reyhan Hatice‘nin de iftara beklediğini hatırlar ve ikilemde kalır.

Emir‘i çıkarırsa ona açıklama vermelidir. Tam açarken Emir‘i görür. Emir gitmek isteyeni hiç bir kilit tutamaz der. Reyhan saçmalamaya başlar. Emir ona sarılır ve seni seviyorum der. Reyhan şok. Emirle burun buruna gelirler. Emir yine ona sarılır. Reyhan mutlu olsa da Emir‘in yemini hatırlar ve geri çekilir. Emir‘e de yeminini hatırlatır. Talaz Leyla‘ya palavra sıkarken Leyla kendini zor tutar. Kemal ve Masal‘ı korumak istiyordur. Talaz‘a ben artık yokum Kemal iyi biri der. Talaz onu azarlar ve kimseye ihtiyacım yok der. Emir ben o yemini ederken kendine kızgındım falan der. Şimdi pişmanım der. O günü unutmasını ister.

Reyhan yemin öyle unutulan bir şey değil der. Emir o bir hataydı, pişmanım ne yapa bilirim der. Reyhan reddederek gider. Bahçede Emir‘in ona sarılmasını hatırlar. Onu kırgın göndermemeye karar verir. Ama Emir gitmiştir. Reyhan üzülür. Emir yolda Reyhan‘ın yemini hatırlatmasını düşünür. Reyhan ikilemdedir. Kemal toplantılarını erteler. Leyla‘yı yemeğe çıkarmayı düşünüyordur. Leyla Taci‘yi sıkıştırır ve Talaz‘ın Kemal‘e olan intikam hırsını, bu yüzden de Leyla‘ya Masal‘ın bakıcısı olmaya izin verdiğini öğrenir. Nigar’ın midesi bulanıyordur. Galiba hamiledir. Sefer onunla yakından ilgilenir.

Emir Hatice’ye gelir. Hatice derdin ne diye onu sorgular. Emir ona her şeyi anlatır. Leyla Kemal‘e babam konusunda haklıydın, bu dosyayı polise verebilirsin der. Kemal dosyayı yırtar ve konu kapansın der. Hatice Reyhan‘a hak verir ama Emir‘e de kızamaz. Kalkarken başı döner. Emir onu hastaneye götürür. Reyhan çok üzgündür. Emir‘in yastığına sarılır ve onunla anılarını düşünür. Keşke gitme diyebilseydim der. Şehriye Leyla‘nın haftalık programını öğrenir ve Kemal‘e söyler. Doktor Hikmet‘e tedavinin faydalı olduğunu ve artık iyileştiğini söyler. Leyla Talaz‘ın Kemal ve Masal‘a zarar vermesini engellemek için birini arar ve bir şey ister. Reyhan Hatice’nin evine gelir ve evde kimseyi bulamaz. Onu arar ve Hatice iyiyim işim çıktı sen eve git der. Sonra kan tahliline gider. Hatice oruç tuttuğu için ilaçlarını aksatmıştır. Önemli bir şeyi yoktur.

Suna Emir‘i arar ve Reyhan perişan durumda der. Cavidan Cemre‘yi arar ve Emir‘in peşinden Alaskaya gidiyorsun der. Cemre onaylar ve sonra ararım deyip kapatır. Cemre Reyhan‘ı arar ve Emir‘le beraber Alaskaya gideceğini söyler. Sonra pot kırmış gibi yapar. Reyhan sinir olur ve Emir‘e çok kızar. Emiri arar ama ulaşamaz. Hemen konuşmak için havaalanına gider. Suna nereye gideceğini anlar. Leyla Talaz‘a tuzak kuruyordur. Talaz onu arar ve hırsızlığa çağırır. Bu son iş der. Bu âlemden ayrılıyorum der. Leyla cuma günü gitmeyi kabul eder. Kemal de aynı gün Leyla‘yı yurtdışına götürecektir. Reyhan Sefer yerine Emir‘i arabada görünce şok olur.

Yemin dizisinde geldik sezon finali haftasına. Yemin dizisinin 66. bölümü 27 mayıs pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Peki  sezon finalinde Reyhan ve Emir ayrılacak mı?

Yemin 27 Mayıs Resmi Özeti

Emir tüm duygularını itiraf etmiş ve artık Reyhan’dan gelecek hamleyi beklemektedir, şimdi sıra Reyhan’dadır. Emir’i içeri alıp kapıyı kilitleyen Reyhan Emir’in gitmesini engel olabilecek midir? Yoksa Reyhan’ın başka bir planı vardır; Ancak ikisinin arasında aşmaları gereken bir engel daha vardır. Cemre ise hayallerinin peşinden giderken, Reyhan’ın canını yakmaktan da geri kalmaz;  ama Reyhan ile uğraşan Cemre yaptığına pişman olur.

Öte yandan Leyla ise kendisinden saklanan korkunç gerçekle yüzleştiğinde büyük bir şok yaşar. Kemal haklı çıkar. Leyla şimdi ne yapacaktır?Yemin 66. Bölüm resimleri 2

Yemin 66. Bölüm özeti

Reyhan Emir‘i odaya kilitler. Emir beni buraya neden kilitlediğini konuşacağız der. Emir durumdan memnundur. Reyhan ona sen bir yemin ettin der. Emir evet ama şimdi çok pişmanım der. Reyhan‘a sarılır ve seni seviyorum der. Reyhan da ona sarılır. Göz göze gelirler. Emir az daha onu öpecektir.yemin 27 mayıs resimleri

Cemre Reyhan‘a Alaskaya gideceğini söyler. Reyhan Emir‘in Cemre‘yle gideceğini zanneder ve sinirlenir. Reyhan etrafda Emir‘i ararken Melike o gitti der. Reyhan üzülür.

Yemin 27 Mayıs Fragmanı

Yemin 65 bölüm detaylı özeti

Emir Reyhan‘a 14 aylık Alaskaya gideceğini söyler. Reyhan oyun oynadığını düşünür ve susar. Emir gitme demesini bekler. Reyhan ikilemdedir. Emir bir gece bana katlan yarın gidiyorum der. Reyhan bu kadar çabuk gitmesine şaşırır. Emir Zafer‘e gideceğini söyler. Reyhan üzülür. Emir Reyhan‘ın onu istemediğini düşünür. Kemal Leyla‘dan dosyayı geri ister. Leyla o soygunu ben istedim dese de mecburen dosyayı verir. Emir Reyhan‘ın ona kal dememesine kızar ve affetmek nedir bilmezmisin diye söylenir. Reyhan çok üzülse de gururundan susar. Emir ona suskunluğunun sebebini sorar. Ne dersen kabulum der. Reyhan yine susar. Emir sinir olur. Yonca Cemre‘yi arar ve Emir‘in yarın Alaskaya tektaraflı gideceğini söyler. Cemre Reyhan‘ı suçlar. Cemre Emir‘i arar ve sorar. Emir gideceğimi biliyorsun der. Cemre onu vazgeçirmeye çalışır. Reyhan sinir olur. Cemre Reyhan‘ı kötüler. Emir bu konuları arkadaşlarıma sorgulatmam diye sesini yükseltir. Cemre tamam deyip kapatır.

Reyhan neden bahsettiklerini anlayamaz. Emir Melike‘ye 1 yıllık Alaskaya gideceğini söyler. Cemre Reyhan‘ı arar ve Emir gerçekten gidiyor mu diye sorar. Reyhan Emir sorularını cevapladı der. Reyhan‘a Emir hep onu mutsuz eden insanlardan kaçar evliliğinizdeki sorun ne diye laf sokar. Reyhan iş seyahatine gidiyor der. Cemre ısrar edince Reyhan karısı olarak sorunu cevapladım der. Cemre sinir krizi geçirir. Emir sabaha kadar kimseye haber vermeyecektir. Reyhan onu valiz hazırlarken görür ama gitmesini istemez. Emir de kal demesini bekler. Her ikisi susar. Reyhan daha sonra sessizce ağlar. Emir sinirlidir. Melike Reyhan‘la Emir‘in isteksiz gidişini durdur diye konuşur. Nigar bunu duyar. Emir de duyar. Nigar Cavidan‘a Emir‘in gideceğini söyler. Cavidan şaşırır. Cavidan Reyhan‘la konuşur ve Emirin tekbaşına karar aldığını öğrenir. Gitmesine izin ver nasılsa döner yakında der. Leyla yine dosyayı arar ve bulamayınca Kemal‘in odasına gider.

Reyhan Emir‘e istersen bu gece odada rahat uyu der. Emir Reyhan‘ın uçak korkusunu anlar. Beraber Reyhan‘a yatak yaparlar. Ikisi de birbirini özleyecektir. Gece Emir uyuyamaz. Reyhan incire yem vermek için odaya girer. Emir de uyanıktır. Reyhan‘ın da uyuyamadığını öğrenir. Zeynep korkup Reyhan‘ın odasına gelince Emir ve Reyhan yatağı toplar. Zeynep Emir ve Reyhan beraber uyurken kanepede uyumak ister. Emir ve Reyhan kabul eder. Leyla Kemal‘in odasında dosya alırken Kemal uyanır. Leyla uyurgezer numarası yapsa da Kemal yutmaz ve onu geri gönderir. Reyhan‘la Emir yataktayken Reyhan Alaskayı sorar. Emir soğuk olduğunu söyleyince Reyhan endişeyle bütün kazaklarını koyalım der. Emir Alaskanın Erzuruma benzediğini anlatır. Sabah, Emir Reyhan‘ı uyurken izler. Ufak bir sohbetten sonra Emir aileyle konuşurken bana destek ol der. Gitmemi istemeseydin söylerdin der. Reyhan susar. Leyla Kemal‘e peşinde olduğu tefeci soygununu anlatır. Bu tefeci kötü biriymiş ve Leyla Talaz‘dan onu soymasını istemiştir. Parayı da mahalleliye vermişlerdir. Leyla dosyayı bana ver babam suçsuz dese de Kemal reddeder. Emir Zafer‘le Reyhan‘a haksızlık ettiğini ve umutsuz olduğunu anlatır. Gitme kal demedi der.

Melike bunu duyar. Melike Reyhan‘a Emir‘in ondan bir ışık beklediğini söyler. Hatice Reyhan‘ı arar. Leyla Kemal‘e küsmüştür. Kemal dosyayı ona verir ama yine de Talaz‘a güvenmediğini söyler. Reyhan Emir‘e Haticenin onları iftara çağırdığını söyler. Reyhan tam kal diyecekken yapamaz. Cemre de Emir‘le aynı uçakla Alaskaya bilet almıştır. Telrfonda Süheyla‘ya tatile gideceğini söyler. Cavidan ve Reyhan hariç tüm aile Emir‘i gitmekten vazgeçirmeye çalışır. Reyhan Emir‘i desteklediğini söyler. Hikmet Reyhan da seninle gelsin der ve Reyhan‘a sorar. Reyhan Cemre‘nin sözlerini hatırlar ve Emir‘e ayakbağı olurum diye reddeder.

Yemin 66. Bölüm ve 67. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Emir Reyhan‘ın onu görmek istemediğini düşünerek Alaska’ya gitmeye karar vermiştir. Aslında Emir ve Reyhan ayrılmak istemiyor ve birinden birinin durmasını istiyordur. Cavidan ise Cemre ile işbirliği içindedir. Bu bölümlerde Leyla Kemal‘in Talaz hakkında hazırladığı suç dosyasını bulacak ve içindeki bilgilerle şok olacak. O sırada Kemal onu yakalayacak. Leyla Kemal‘e haksızlık ettiğini anlayacak ve özür dileyecek. Ardından Talaz‘a hesap sormaya gidecek. Ancak Kemal onu durduracak. Leyla yine de babamdır deyip Talaz‘ı polisten kaçması için uyaracak. Talaz kaçacak.

Reyhan Emir‘in gidişine çok üzülecek. Hikmet Reyhan‘ın da gitmesini önerecek. Reyhan sessiz kalırken Emir Reyhan‘ın gelmek istemediğini ama Hikmet‘i kırmamak için sustuğunu düşünecek. Emir bir bahaneyle Reyhan‘ın da gitmesini engelleyecek. Reyhan bunu yanlış anlayacak ve beni yanında istemiyor diye düşünecek. Bu yanlış anlama aralarını açacak. Ancak bir şekilde birisi Emir‘in gitmesine engel olacaktır. Bence bu kişi Cavidan olacak. Bir ihtimal daha Cemrenin Emir‘le Alaska’ya gidebilecek olması. Cavidan bir yandan Cemre‘ye bunu söyleyecek bir yandan da Reyhan’a iyi kaynana pozları verecek. Reyhan sonunda kıskançlığa dayanamayıp Emir‘i durdurabilir. Üçüncü bir ihtimal ise Emir‘in Hikmet‘in hastalığını öğrenebileceği. Emir bunu öğrenirse gitmekten vazgeçer. Ama Reyhan’ın hastalığı bilip de saklamasına çok kızacaktır.Yemin 66. Bölüm resimleri

Yemin 66. Bölüm Fragmanı