İkimizin Yerine 295. Bölüm Özeti 29 Haziran İlk Bayram Bilmecesi

İkimizin Yerine dizisinin 29 Haziran akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde iki dünür aile arasında ilk dini bayram anlaşmazlığı yaşanır. Dadisa ilk bayramlarının kendi yanında geçirmelerini ister; zira her şey yoluna girmiştir ve çok mutludur. Bu mutlu anı bozmak istemez; ama Irrıvati de gelinin ve oğlunu bayramda hem de ilk bayramda yayında görmek ister. Bakalım Anandi ve Şiv bu bilmeceyi nasıl çözecek.

İkimizin Yerine 295. Bölüm Özeti

Anandi kendisini beklemeden yatağa giren ve iyi geceler diyen Şiv’in garip davranışlarına şaşırır ve sebebini sorar. Şiv düşünceleriyle savaşarak, Anandi’nin kendisi isteyene kadar hiç bir şekilde onu bir şeye zorlamayacağını ve ondan bir şey beklemediğini anlatır. Şiv Anandi’nin kötü hissettiğini anlar ve kendisini suçlu hissetmemesini ister; çünkü bir olacağımız zaman gelecek bundan eminim, biraz sabretmemiz lazım der. kimizin Yerine 29 haziran resimleri

Tüm aile Jagdiş’e sürpriz yapmak için heyecanlı. Jagdiş ne olduğunu merak ediyor ve neler çevirdiklerini bilmek istiyor, ama kimse bir şey söylemiyor. Jagdiş sonunda hastahaneye gelir ve kapıda Anandi ve Şiv’de onu karşılar. Jagdiş’i ofisine götüren Sing ailesi törenle Jagdiş’in doktorluk ofisini açmasını isterler.

Jagdiş kendi ofisinin kurdelasını keser. Jagdiş daha önce bu hastahanede ailesine nasıl saygısızlık yaptığını hatırlar ve üzülür. Bairon ise hastahanenin genel müdürünün artık Jagdiş olduğunu açıklar.  Şiv ve Anandi dahil herkes Jagdiş’e tebriklerini ve iyi dileklerini iletir. kimizin Yerine 295. Bölüm resimleri

Sançi yarın ki uçurtma şenliğinin Şiv ve Jagdiş arasında en iyi uçurtmayı kimin uçuracağı konusunda rekabetin olacağını, bunun hayatta kimin daha başarılı olacağını da gösterecek bir gösterge olduğunu söyleyerek ortalığı karıştırmaya çalışır.

Menu telefonda Irrıvati ile konuşur. Irrıvati bayram için geri gelmelerini istiyor zira bu gelini ile ilk bayramı olacak; ancak Menu Dadisa’nın burada bayram için büyük hazırlıklar yaptığını hatta onları da davet ettiğini söylüyor. Irrıvati neden Dadisa’nın teklifini reddetmediğini dedenin bu bayramı heyecanla beklediğini ve Şiv ile Anandi‘siz geçirmek istemediğini söyler.

Anandi Menu’nun Irrıvati ile konuştuğunu anlar. Menu’nun yüzü çok düşmüştür. Anandi telefonu ister ve bayram konusunda bizi beklediğinizi bilmiyordum; ancak Dadisa’nın heyecanını görünce kıramadım der. Anandi hatasını telafi etmek için şimdi Dadisa ile konuşacağım ve oraya geleceğiz der. Irrıvati biz modern görünsek ve yaşasak da aslında geleneklerine önem veren bir aileyiz; ilk bayramınızda bizim yanımızda olmanız önemliydi der.

Anandi Şiv ile bu konuyu konuşuyor. Şiv Anandi’ye üzülmemesi gerektiğini annesinin çok kin tutan bir insan olmadığını bu üzüntüsünü çabuk unutacağını söyler. Anandi ise iki ailenin de üzülmeyeceği bir çare arar; keşke iki yerde de aynı anda olsak der ama mesafe çok uzaktır.

Sonunda Şiv ve Anandi bir karar alır ve erkenden yola çıkarak onlara sürpriz yapmaya karar verir.  Menu yolda Iravati’yi arar ve orada bayramın nasıl geçtiğini sorar. Irrıvati yanında ailesinin tamamı olmadığı için kendini kötü hissettiğini söyler tam o sırada bir düdük çalar ve gelenler onlardır. Irrıvati gözlerine inanamaz. Tüm aile sevince boğulur ve bayram Şiv’in ailesi için gerçek bayram olur.  Anandi ailenin burada mutsuz olduğunu bilerek Jaitser da kutlamaktan mutluluk duymayacağına o yüzden geldiklerini söyler. 3 4

Anandi Dadisa’ya Udaipur da olduklarını ve akşama törene geri döneceklerini söyler. Dadisa, Ananadi’ye Udaipur’a gitmek için doğru olanı yaptıkların düğünden sonra ilk bayramın kocasının ailesi ile birlikte kutlaması gerektiğini söyler. Dadisa Jetsar’a geri gelmesi gerekmediğini boşa yorulacaklarını yolun çok uzak olduğunu söyler.

Gehna ve Basant, bebek planlarını kendi odalarında tartışıyorlar. Basant bebek konusunda tedavi göreceklerinden Jagdiş’e bahsetmek gerek der. Genha Jagdiş bizim için bir oğul gibi onunla bu şeyleri konuşurken utanacağını bu nedenle aceleci olmaması gerektiğini söyler. Jagdiş odadan odaya geçerken Genha ve Bairon’un konuşmalarını duyar ve lal singh bana her şeyi anlattı der. Yarın testler için sizi bekliyorum. Tedaviden sonra çok zor ve hassas bir süreç sizi bekliyor diyerek Genha’ya dikkatli olmasını söyler.

Basant bu durumdan Dadisa’ya bahsetmediklerini söyler. Jagdiş ise aşılamanın garantisi yok eğer başarılı olursak ona söyleriz şimdiden söyleyip de umutlandırmayalım der.

Ratan ve ailesi Ganga’nın oğluyla oturuyorlardı. Padma, Ganga’yı evden attırmak amacıyla tırnaklarıyla kendi bileğini çizdi ve Ratan koluna ne olduğunu sordu. Padma dün gece onu Ganga’nın tırmıkladığını söyledi. Herkes Ganga’nın artık evden atılması gerektiğini söyledi.  Ganga uçurtma şenliğinin özgürlüğüne kavuşmak için en uygun gün olduğunu o gün kaçtığında kimsenin onun yokluğunu fark etmeyeceğini düşünüyor.

İkimizin Yerine 291. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 295. Bölüm Özeti 29 Haziran İlk Bayram Bilmecesi (1 Yorum)

  1. Ikimizin yerine cok guzel bi dizi Shiv ve anandi bir birine coook yakisiyor..Sizi cooook seviyorum♡♡