İkimizin Yerine 303. Bölüm Özeti 7 Temmuz Dadisa Tedaviyi Öğrenir

İkimizin Yerine dizisinin 303. Bölümü 7 Temmuz pazar günü ekranlarda olacak. İkimizin Yerine dizisinin 303. Bölümünde Basant ve Genha’nın bebek tedavisi gördüğü ortaya çıkacak; Dadisa çok sinirlenecek. İşte İkimizin Yerine 7 Temmuz özeti

İkimizin Yerine 303. Bölüm Özeti

Iravati Jetsar’a gelmiş kafasında ki soruları önce Cotima Menu ile paylaşmış ancak Cotima Iravati’yi rahatlatamamıştır. Irrıvati bu konuyu Anandi ile en kolay konuşabilecek kişi olan Sumitra ile paylaşmaya karar verir. Sumitra Irrıvati den Anandi ve Şiv’in evliliklerinin tamamlanamadığını öğrenince çok üzülür.

Sumitra gittikten sonra Cotima ve Irrıvati konuşmaya devam ederken Şiv kapıda konuşmaları dinler ve konuşulanlara çok üzülür. Şiv Cotima ve Iravati’ye Anandi’nin çocuk evliliği yaptığını, sonrasında da zor günler geçirdiğini, en önemlisi de çocukluktan beri Jagdiş’i eş olarak kabul ettiğini şimdi bir anda beni eş olarak kabul edememesini anladığını anlatır.

Cotima, Iravati’ye karısını çok iyi anlayan ve onunla ilgilenen Şiv gibi bir oğul sahibi olmaktan gurur duyması gerektiğini söyler. Iravati çok utanmış görünüyor ve bu kötü konuşmalar için özür diler. Ayrıca, önce Şiv ile konuşması gerektiğini, Sançi’nin söyledikleri ile gaza gelerek büyük bir hata yaptığını söyler ve özür diler.kimizin Yerine 303. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 303. bölüm özetinde Bairon Sumitra’ya Iravati ile ne konuştuğunu sorar. Sumitra Bairon’a Iravati ‘den duyduklarını söyler. Aslında ben Anandi’yi çok mutlu görüyordum, Şiv’i kabul etmiş görünüyordu ama Iravati ‘den duyduklarım sonrasında kafamda şüpheler oluştu der. Bu sırada içeri Şiv girer. Şiv Anandi ile aralarında bir sorun olmadığını Iravati’nin gereksiz yere sizi endişelendirdiğini fark ettiğinde Sumitra’dan özür dilemek istediğini söyler. Sumitra ise bir annenin oğlu için endişelenmesinin normal olduğunu söyler.

Şiv Anandi’nin yeni bir ilişkiyi kabul etmesinin kolay olmadığı bu konuda onu hiçbir şekilde zorlamayacağına söz verir. Sumitra, Şiv’in olgunluğunu ve sabrını takdir eder. Şiv bütün bunları Anandi’nin güzel kalbinden öğrendiğini söyler.  Şiv son olarak Anandi’ye bu konuda bilgi vermemelerini eğer Anandi’nin bu konuşulanları duyarsa üzüleceğini ve kendini suçlamaya başlayacağını söyler.

Hemşire Genha’ya iğne vurur. Dadisa neden her gün her gün Genha’ya iğne vurulduğunu sorar. Hemşire böyle durumlarda kadınların çok fazla enerjiye ihtiyaç duyduğunu söyler. Dadisa Genha’nın ne sorunu var ki der. Tam o sırada araya Sumitra girer ve hemşireyi susturarak Genha’nın zayıf olduğunu çok iyi beslenemediğini bu nedenle de enerjiye ihtiyaç duyduğunu söyler.

Dadisa Sumitra’nın Genha’nın sağlığı ile ilgili bir şeyler sakladığını fark eder ve Genha’nın ciddi bir hastalığı olmasından korkar. Dadisa Gemha’nın odasını araştırırken bir şırınga görür. Eczaneyi aratan Dadisa bu iğnenin gebe kalma sorunları olan kadınlar için kullanıldığını öğrenir ve ailenin kendisinden ne sakladığını öğrenir.

Basant Genha’ya çok acı çekiyor musun tedavi de diye sorar ve bunca çileye rağmen her şeyin boşa gitmesinden o korktuğunu belirtir. Genha ise böylesine büyük bir mutluluk için tüm bu acıya çok mutlu şekilde dayanabileceğini söyler.

İkimizin Yerine 7 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Dadisa Genha Basant’ın odasına girer ve onların konuşmalarını dinler. Basant her şeyi Dadisa’dan saklamak zorunda oldukları için çok üzgün olduğunu ve ilk fırsatta ona her şeyi anlatmak istediğini söyler. Lafa karışan Dadisa çocuk doğunca mı ölünce mi söyleyecektiniz diye onlara kızar. Dadisa’nın kafasında ki en önemli sorun ise bu yaptıkları tedavinin doğanın kurallarına aykırı olup olmadığıdır. O arada içeri giren Jagdiş ise bunun doğal bir tedavi olduğunu asla dini veya tıbbi bir zararı olmadığı konusunda Dadisa’ya güvence verir. Tüm bu konuşulanlar Gehna’yı çok üzer ve ağlayarak ne kadar doğal yollar ile çocuk istediğini ama olmadığını anlatır.kimizin Yerine 7temmuz resimleri

Anandi şeref konuğu olarak okula gelmiştir. Anandi’nin nasıl bir insan nasıl bir eş nasıl bir Sarpanç olduğun anlatan öğretmen Sanda onun çok değişmiş olabileceğini uzun yıllar onu görmediği için belki de Anandi’yi tanıyamayacağını söyler.

Çocuklar ise gelen kişinin Anandi olduğunu anlar ve öğretenin karşısına çıkarırken onun üzerine bir örtü atarlar. Örtü kalkınca Anandi’nin ilk öğretmeni Sanda ve Anandi buluşur. İkisi de çok mutludur ve bir birlerine sarılırlar.

İkimizin Yerine 7 temmuz özetinde Jagat ve Ganga konuşurlar. Ganga Jagat’a bize çocukluktan beri evliliğin bir kez olduğunu söylediler; aslında gördüm ki bu çok yanlış ikinci evlilikler de mutlu oluyor der; ancak şimdi Ganga gelecekten çok korkmaktadır. Jagat gelecekten korkmamasını kendisinin ona para kazanabileceği bir iş ayarlayacağına söz verir. fff

İkimizin Yerine 299. Bölüm Fragmanı