İkimizin Yerine 306. Bölüm Özeti 10 Temmuz Anandi Şiv’i Affetti

İkimizin Yerine 306. Bölüm Özeti

Şiv Anandi’den özür dilemek için uygun bir ortam arıyor; ama bulamıyor; Anandi ondan gerçekleri sakladığı için Şiv’e çok kızgın. Şiv çeşitli yollar ile Anandi ile konulmayı deniyor ama başaramıyor sonunda düğmesini dikerken onunla konuşabileceğini ve ondan kaçamayacağını fark ediyor ve gömleği üzerindeyken düğmesini dikmesini istiyor. Anandi başka gömlek giy dese de Şiv kabul etmiyor ve düğmesi kopuk gömleği giymesi gerektiğini söylüyor. Anandi düğmeyi dikerken Şiv özür dilemek için konuya girer ama Anandi işini bitirip kaçar. Şiv kendini affettiremez.

Şiv bir çocukla Anandi’ye beyaz gül gönderir. Gülü getiren çocuk Anandi’ye Şiv’i affettin mi diye sorar. Anandi affetmedim git ona söyle der. Çocuk gider bu seferde sarı güllerle gelir. Yine Şiv’i affedip affetmediğini sorar. Anandi yine affetmediğini söyleyip çocuğu gönderir. Bu sefer çocuk kırmızı güllerle gelir ve yine aynı soruyu sorar.

Anandi artık yorulur ve bu işin sonun gelmeyeceğini de anlayınca çocuktan kurtulmak için  affettim söyle ona der. Bu sefer de Şiv elinde kızımızı gülle gelir ve tayin meselesini sakladığı için özür diler. Şiv asıl amacının bu haberi sana üzmeden vermek olduğunu ancak başaramadığı bir daha asla hiç bir şeyi ondan saklamayacağına dair söz verir ve  sonunda Anandi ve Şiv tekrar barışır. İkisinin de yüzü gülüyordur. 12

İkimizin Yerine dizisinin 306. Bölüm özetinde Şiv, Anandi’ye artık Udaipur’da yaşamaya hazır olup olmadığını sorar. Anandi seninle her yere gelirim ama ailem için endişeleniyorum der ancak onlarda zamanla duruma uyum sağlayacaktır der. Çünkü sonunda bir gün ailesinden ayrılacak.

Ganga tapınakta önce Jagdiş ve ailesi için sonra da Anandi ve Şiv için dua eder. Jagdiş ise onu hayranlıkla izler.

Dadisa, Genha’nın bütün gün odada oturmaktan bıktığını ve akşam yemeği için Şekhar’ları karşılamak için ayağa kalkmasını ister böylelikle daha iyi hissedecektir. Diğer aile üyeleri ise Dadisa’nın Mannu ile oynadığını gördükleri için mutlular.

Şekharlar gelir. Daddu elindeki çiçeği Dadisa’ya aşkla sunar. Tüm aile şaşkın. Dadisa da şaşkın ama mutlu o da her zaman sen bana çiçek sunuyorsun bir kez de ben sana çiçek sunayım der ve büyük bir buket çiçeği Dadu’ya sunar. Herkesin kafası karışık.33

Yemekte sohbetin konusu Ganga ve oğludur. Sumitra Ganga’yı çok iyi anladığını insanın oğlu olmadan yaşadığı her anın zehir olduğunu söyler. Dadisa da Jagdiş’in de Mumbai’ye gittiğinde benim hayatımda  zehir olmuştu artık sevdiklerimin yanında olmak ve son anlarımı onlarla geçirmek istiyorum der. Sumitra ise artık Dadisa’nın ayrılıkları kaldıramadığını söyler. Anandi ve Jagdiş’in endişeli bekleyişi sürer.

Sumitra’ya yardım eden Ganga’nın yemeklerini Daddu dışında herkes beğenir. Ganga mutludur. Jagdiş de mutlu olan Ganga’yı izlerken çok mutlu olur. Jagdiş’in gözünde ki bu mutluluk Anandi’nin gözünden kaçmaz ve Jagdiş’i Ganga’ya aşk ile bakarken görür. kimizin Yerine 10 temmuz

Dadisa herkesin böyle bir arada olması çok mutluluk verici imkân olsa da her iki ailenin de her pazar bir araya gelse der. Sançi ise lafa karışır ve Anandi ve Şiv’in artık sadece uzun tatillerde Jetsar’a gelebileceğini söyler. Herkes şok. Şiv tayin olduğunu artık Udaipur’da olacaklarını; ancak burada başlattığı tüm projeleri takip edeceğini söyler. Dadisa üzülür ama yine de Anandi’ye sarılır ve mutlu bir ömür diler onlara.

İkimizin Yerine 10 Temmuz Özeti devam ediyor.

Şekhar ailesi gittikten sonra Jagdiş Dadisa ile konuşur ve Şiv’in tayinini durdurabileceklerini söyler. Dadisa Anandi’nin hayatının geri kalanını geçireceği aile ile bağlantı kurması gerektiğini söyler.

Anandi ve Şiv balkonda konuşurlar. Anandi bu şehir den uzun süre ayrılmayı hiç düşünmemiştim burası benim evim buradan ayrılmak benim için çok acı olacak ama acımı ailem ile paylaşmayacağım ancak Jetsar’da kaldığımız  her anın tadını çıkardığım de. çünkü ailem beni ayrılırken mutlu gördükleri için uzakta da hep mutlu olduğumu düşünecekler der.

İkimizin Yerine dizisi 10 Temmuz özetinde Ganga Jagdiş’i terasta morali çok bozuk görür ve konuşmak isteyip istemediğini sorar. Jagdiş çok istekli olmasa da anlatmaya Anandi’nin gidecek olmasına çok üzüldüğünü eskiden istediği zaman onu görebildiğini şimdi ise aniden gideceğini söyler.

Jagdiş her şey yoluna girmişti nereden çıktı bu tayin der ama Ganga artık Anandi ve Şiv’in karı koca olduğunu  onu istediği zaman görememesinin çok normal olduğunu söyler. Jagdiş bunu beynim biliyor ama kalbine söz geçiremiyordu bu nedenle de  Jagdiş Ganga’ya çıkışır ve Ganga’nın kalbini kırar ama sonradan da özür dileyip gönlünü almasını bilir. kimizin Yerine 306. Bölüm resimleri

Ganga’nın oğluna bakan erkek hemşire köyüne dönmek istediğini söyler. Ganga gitmesini istemez ama Dadisa gitmesine izin verir. Dadisa bu adam köye alışkın burada yapamaz bırak gitsin der. Dadisa adama para teklif eder ama adam sadece Mannu’nun bir fotoğrafından başka bir şey istemez.

İkimizin Yerine 306. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 306. Bölüm Özeti 10 Temmuz Anandi Şiv’i Affetti (1 Yorum)