İkimizin Yerine 318. Bölüm Özeti 22 Temmuz Şiv Kaçırılır

İkimizin Yerine 318. Bölüm Özeti

Sançi ve Jagdiş ayrılıyorlar. Jagdiş Sançi’den Dadu’ya dikkat etmelerini ister, zamanında ona ilaçlarını vermelerini ister ve ayrıca da diyetine dikkat etmelerini ister . Jagdiş doktor olarak Daddu için önerilerini sayarken Sançi onu durdurur ve duygusal olarak, seni çok özleyeceğimi der. Jagdiş önce şok olur sonra şaşırır. Jagdiş arabasına biner ve Jetsar’a doğru yola çıkar. Araba sürerken arabanın aynasından Sançi’ye bakar Sançi hala orada durup duygusal bir şekilde Jagdiş’in arkasından bakmaktadır; sanki Sançi sevgilisini gönderen bir kız gibidir. Jagdiş bir kez daha bu duruma şaşırır

Bairon Basant önemli belgeleri banka kasasında saklama konusunda hem fikirler. Aile Jagdiş’in çocukluğunda yaptığı yaramazlıkları konuşurken Jagdiş eve gelir ve artık büyüdüm der. Jagdiş’in eve dönmesi herkes çok mutlu eder. Jagdiş fuarda hastanemiz için çok faydalı olabilecek pek çok yeni makine gördüm ve  almayı düşünüyorum der. Sonra çantasını açar ve ailesi için getirdiği hediyeleri onlara tek tek taktim eder. Jagdiş Ganga’ya Mannu için özel bir hediye aldığımı söyler ama bu hediyeyi sana değil uyanınca ona vereceğim der.

İkimizin Yerine 318. Bölüm Sesli Özeti (Abone Olmayı ve Takip Etmeyi Unutmayın)

Herkes başka neler yaptın Udaipur’da der. Jagdiş, Sançi bana iyi baktı ve tüm Udaipur’u bana gezdirdi  der. Başlarda Sançi’nin çok kaba bir kız olduğunu düşündüm ama şimdi ona karşı düşüncelerim değişti der.

Jagdiş Ganga’nın kolunun bandajını görür ve şok olur. Bu yaraların nasıl olduğunu sorar. Gangabir şey yok diyerek yaşananları gizlemeye çalışır Dadisa  Jagdiş’e eve gelen soygunculardan bahseder ve Ganga’nın  Genha’yı ve daha doğmamış çocuğun hayatını kendi hayatını riske atarak kurtardığını söyler.

Jagdiş Ganga’ya Sançi’nin vermiş olduğu oyuncak ayıya verir ve Sançi’nin Mannu için bir hediye gönderdiğini söyler.

Anandi sabah uyanır ve dün geceki tatlı anlarını hatırlar ve utanır. Şiv de uyanır ve mutlu gece için bir birilerine sarılarak teşekkür ederler.

Şiv Anandi sindor sürer ve Anandi’nin küpelerini takar. Sabah sabah ikili bir kez daha bir birine yaklaşacaktır am aAbdullah hazır mısınız diye kapıyı çalar. Şiv Abdullah’a kızar ama yapacak bir şey yoktur.kimizin Yerine 318. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 318. bölüm özeti  devam ediyor. Anandi ve Şiv güne uçan balon ile şehir turu yaparak başlarlar. Gökyüzünden Keşmir’e bakan iki sevgili çok mutludur. Sonra iki sevgili kar savaşı yaparlar ardından teleferiğe binerler. Anandi kendisini gösterdiği anlayış, saygı ve sevgi için Şiv’e çok teşekkür eder. Anandi şu hayatta en çok korktuğum şey sensiz kalmak der. Şiv bundan korkmana gerek yok seni bir an bile yalnız bırakmayacağım diye söz verir.

Sonra Anandi bacağında bir ağrı hisseder. Şiv onun kar oyununda düştüğünde olmuş olabileceğini söyler ve onun için yakından bir ağrı kesici alıp geleceğini söyler. Şiv ağrı kesici almaya gider; Anandi ve Abdullah bekler bekler Şiv gelmez.kimizin Yerine 22 temmuz resimleri

İkimizin Yerine 22 Temmuz Özetinde

Anandi Şiv’in telefonunu arar ama Şiv telefona bakmaz. Abdullah Şiv’e bakmaya gider ama onu bulamadığını söyleyerek geri döner. Abdullah biraz daha beklersek hava kararacak ve gece olduktan sonra onu bulmak daha zor olacak en iyisi geç olmadan polise haber verelim der. Anandi ve Abdullah polis karakoluna gider. Anandi durumu Şektar ailesinden birine anlatmak ister ama onları boş yere endişelendirmekten korkar.

Abdullah polis müfettişine kaybolan kişinin Udaipur kaymakamı olduğunu söyler. Anandi Şiv’in fotoğrafını polislere verir. Polis müfettişi onu arayacaklarını ve bir gün içinde bulamazlarsa ulusal medyaya ortadan kaybolduğunu bildirmek zorunda kalacaklarını söyler.

Dadisa Anandi’yi merak eder ve Bairon’dan onları aramasını ister. Anandi Bairon’un aradığını görür ama cevap vermez, çünkü ailesi sesinden kötü giden bir şey olduğunu anlayacak ve endişelenecektir.

Müfettiş Ananadi’den artık otele gitmesini burada beklememesini ister ancak Anandi aramada onlara eşlik edeceğini söyler. Dadisa ise Anandi’ye ulaşmayınca daha çok endişelenir ve Daddu’yu arar. Dadu balayına gittikleri için onlardan herhangi bir çağrı beklememeleri gerektiğini söyler. Gece yarısına kadar Şiv’i bulamayan polis sabaha kadar aramaları durduracaklarını açıklar.

İkimizin Yerine 318. Bölüm özeti burada bitmedi. İkimizin Yerine 318. Bölüm özetinin devamı için tıklayınız İkimizin Yerine Özet

İkimizin Yerine 318. Bölüm Fragmanı

 

 

İkimizin Yerine 318. Bölüm Özeti 22 Temmuz Şiv Kaçırılır (1 Yorum)