İkimizin Yerine 325. Bölüm Özeti 29 Temmuz İkisi de Seviyor

İkimizin Yerine 325. Bölüm Özeti

Şiv Sançi’nin gelmek istememesine bir anlam veremez. Sançi Şiv’e Jagdiş benim için canını ortaya koydu ve beni kurtardı; şimdi de onun yardıma ihtiyacı var ne olur bırak ben burada kalayım der. Şiv Anandi’ye bari sen de burada kal der. Anandi ama ben seni çok özlerim senden ayrılmak istemiyorum dese de Sançi’nin sorumluluğunu alma pahasına Jetsar’da Sançi ile birlikte kalmayı kabul eder.

Sing ailesi Sançi ve Anandi’nin burada kalıyor olmasına şaşırır ama burası da sizin eviniz diyerek onları da davet eder.

Anandi gece olunca oda ile ilgili bir eksiğin var mı diye Sançi’nin yanına girer. Sançi bu oda benim umrumda değil ben Jagdiş’in yanında olmak istiyorum çıkarsan erkenden uyuyup erkenden Jagdiş’in yanına gitmek istiyorum der. Anandi Sançi’nin Jagdiş’e olan ilgisinin iki arkadaşın bir birine olabilecek ilgisinden daha fazla olduğunu düşünür ve artık Sançi’nin Jagdiş’e olan ilgisini anlar.

Bu sırada odaya Ganga gelir ve Sançi’ye su bırakmak ister. Sançi suyu alır ve Ganga’nın yüzüne fırlatır. Anandi ve Ganga şok olur. Sançi odaya girmenin de bir adabı var, kaç aydır bu evde hizmet ediyorsun sana kapıyı vurmayı öğretmediler mi der. Ganga ağlayarak odadan çıkar. Anandi de ona destek olmak için peşinden gider. Anandi kendisini suçlayan Ganga’ya ağlama bu kız yüzünden o şımarık veledin teki ona ne bakıyorsun sen der.

Sabah olunca Sançi Dadisa’dan hastahaneye gitmek için bir araba ister. Dadisa bekle Ganga da gelsin der. Sançi o bu evin hizmetlisi eve hizmet etsin bende Jagdiş’e hizmet edeyim der ama Dadisa zorla da olsa Ganga’yı da hastahaneye gönderir ve Ganga Jagdiş’in özel hemşiresi hem eğitim de aldı der.

Sançi Ganga’nın Jagdiş’in özel hemşiresi olmasından çok rahatsızdır. Ganga da Sançi’nin Jagdiş’in başında beklemesinden rahatsızdır. Sançi Jagdiş’in elini tutarak odada beklemektedir; Ganga Sançi’ye bir şey diyemez ama bu durumdan da rahatsız olur. Tam o sırada Jagdiş’in serumu tıkanır. Ganga müdehale etmek ister ama Sançi müdehale ettirmez ve doktor çağırmaya gider. Dayanamayan Ganga serumun akışını sağlar.

Lal Sing gelir ve serumu Ganga’nın düzelttiğini görünce onu tebrik eder ve kısa zamanda çok profesyonel bir hemşire olacağına inandığını söyler. Bu arada Jagdiş’in sargı bezi değişecektir. Ganga hemşireye yardım eder. Jagdiş’de Ganga’ya güler bu durumu gören Sançi kıskançlık krizleri geçirir.kimizin Yerine 325. Bölüm Özeti

Sançi Ganga’nın bu kıyafetler ile hemşire olamayacağını söyler. Bu kıyafetler çok ağır ve gereksiz mikrop içeriyor steril değil der.  Ganga ben bu kıyafetlerden başka bir şey giyemem der. Sançi’nin aklına ise Jagdiş’in geleneksel kıyafetli kızları daha çok sevdiği aklına gelir ve Jagdiş’in Ganga’ya olan ilgisinin kıyafet ile ilgili olabileceğini düşünür.

Udaipur’da ise Iravati hala tatildedir. Bilindiği üzere Şiv annesini Dadisa ile ilgili yaşanan iftira olayından sonra dinlenmeye göndermişti. Şiv ve ailenin geri kalanı daha Iravati’ye Sançi’nin uğradığı taciz teşebbüsünü anlatmamıştır. Aile olarak toplanırlar ve söylemeleri gerektiğini kararını alırlar ama Alok bir türlü söylemeye cesaret edemez. Tam söyleyeyim derken kapı çalar ve içeri Iravati girer.

Iravati toparlandığını daha iyi olduğunu onları bırakıp gittiği için de üzgün olduğunu söyler. Iravati’nin ansızın gelmesi herkesi şok eder. Iravati Sançi ve Anandi’yi sorar. Alok Jagdiş’in bazı adamlar tarafından saldırıya uğradığını ve durumunun ağır olduğunu Anandi ve Sançi’nin de onun yanına gittiğini anlatır.

Bu arada kapı çalar ve gelen Sunny denen tecavüzcü çocuğun anne ve babasıdır. Aile girer girmez Şektar ailesinden özür diler ve davalarını geri çekmesini ister. Iravati ne davası diye sorunca aile sizin kıza bizim  oğlan tecavüz etmeye kalkmış der.

Iravati duydukları karşısında şok olur ve Sançi’nin başına gelenleri acı şekilde öğrenir. Bu sırada eve gelen Şiv duruma müdahale eder ve oğlunuzun  Sançi’yi kurtaran DR Jagdiş’e de saldırttığından şüphe ediyoruz der.  Aile kesinlikle böyle bir şeye çocuklarının karışmadığını anlatır. Şiv buna yargı karar verecek diyerek aileyi gönderir. kimizin Yerine 29 temmuz resimleri

Iravati herkese kendisine bu durumdan bahsetmedikleri için kan kusar. Özellikle de kardeşini koruyamayan Şiv’e. Iravati Şiv’e eğer o çocuklar ağır ceza almazsa sen de benim oğlum değilsin der. Şiv ceza alacaklarını garanti eder.

Iravati bir de fırça atmak için Anandi’yi arar ve ben giderken ailemi sana emanet etmiştim sen emanete böyle mi baktın neden benim kızıma ablalık yapmadın; giderken eteğinin kısa olduğunu hiç mi görmedin der. Anandi’ye cevap hakkı tanımadan sen zaten sadece Sing ailesini merak edersin bizi neden merak edesin kızımı neden koruyasın ki der.

Iravati telefona Sançi’yi ister ve Sançi’ye hemen eve dönmesini söyler. Sançi beni kurtaran Jagdiş de kurtulmadan ben gelemem der.

Anandi DR Lal Sing’e gider ve Jagdiş’in son durumunu sorar. Lal Sing her şeyin iyi olduğunu söyler. Anandi Jagdiş ne zaman eve çıkacak der. Lal Sing hemen çıkabilir ama ilaçları düzenli verilmeli der. Lal Sing daha sonra Ganga’nın kendisine Jagdiş’i kurtarması için nasıl yalvardığını, hatta Ganga’nın Jagdiş yaşamazsa bende ölürüm dediğini söyler ve bunun garibine gittiğini anlatır. Anandi Jagdiş’i seven iki kadın olduğundan artık emindir. Bakalım bu işin sonu nereye gidecek diye düşünmeye başlar.fvcc

İkimizin Yerine 325. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz