İkimizin Yerine 348. Bölüm Özeti 21 Ağustos Seni Seviyorum Ganga

İkimizin Yerine dizisinde Bal Jagdiş’in sayesinde tutuklanmış, Ganga da hapisten çıkmıştı. Sançi Jagdiş olmadan yaşayamayacağını söylerken Sumitra endişelenmiştir. Dadu herşeyin düzeleceğine inanıyorum diyerek Jagdiş ve ailesinden özür dileyeceklerini söyler. İkimizin Yerine 348. Bölüm Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 21 Ağustos Özeti

Yeni bir poja için bu sefer hastane seçilir. Jagdiş ailesi hastane salonundadır. Dadisa herşeyin düzelmesi için Tanrı’ya dua ederken diğer aile üyeleri de aynı şekilde dua ediyor. Jagdiş, Ganga, Manu ve Gansıyam ellerinde eşyalarıyla birlikte hastaneye girdiklerinde Sing ailesi şoktan şoka giriyor. Sumitra karşılarına dikiliyor ve önce Gansıyanm’dan Manu’yu odasına çıkarmasını istiyor ardından Ganga’ya hakaretlere başlıyor. Jagdiş onu durdurmak istiyor ancak Sumitra Ganga’yı suçlamayı sürdürüyor. Onu Sançi ile Jagdiş’in nişanını kırmakla suçluyor.

Ganga daha fazla dayanamıyor ve gidiyor. Jagdiş arkasından gidiyor ve ellerini sıkıca tutuyor. Ganga bana zaten çok fazla iyilik ettin diyor ve gitmesine izin vermesini istiyor. Sumitra’nın haklı olduğunu belirtiyor. Bu sırada Şekar ailesi de özür için hastaneye gelmişlerdir. Jagdiş ailesi ve Şekar ailesi ortada Jagdiş Ganga’nın elini tutuyor. Bu manzara karşısında her iki aile de gözlerine inanamıyor.

Jagdiş ve Ganga onlardan habersiz konuşmalarını sürdürüyorlar. Jagdiş şimdiye kadar bu hakkın kendisinde olmadığını ancak onu sevdiğinden beri durdurma hakkına sahip olduğunu söyleyerek Ganga’yı göndermeyeceğini belirtiyor. Bu sözler Şekar ve Sing ailesini şok eder. Jagdiş daha sonra Ganga’yı idolün önüne getirir. Sançi buna çok sinirlenir ve Ganga’nın elinden tutar ve ona tokat atmak üzere. Jagdiş onu durdurur ve ona dokunmasına bile izin vermeyeceğini söylüyor. Bunun Ganga ilgisi yok diyerek kendisiyle konuşmasını istiyor.

Sançi oradan oraya koşarak Jagdiş beni yanlış anladı diyordur. Jagdiş olmadan yaşayamayacağını tekrar ediyordur. Jagdiş haklı sebebleri olduğunu söylüyor. Şiv hiç bir neden nişanı bozmak için yeterli değil diyor ve bağırmaya başlıyor. Sumitra dönüyor ve Ganga’ya bağırıyor. Bu kadın yüzünden hepimiz ölüyorduk, şimdi de nişanımızı kırdı diyor. Şimdi Ratan’ın seni öldürmek için haklı olduğunu anlıyorum diyor. Ganga ağlamaya devam ediyor.1 1 10

Sumitra ağır hakaretlerini sürdürürken Jagdiş yeter!! diye bağırıyor. Ganga ondan sakin olmasını istiyor ve Sumitra’nın haklı olduğunu belirtiyor. Beni bırak lütfen diyor. Ben buna değmiyorum, seninle bir ilişkim de yok diyor. Jagdiş öyle olduğunu nerden biliyorsun diye söze giriyor. Sançi bana bunu nasıl yapabilirsin diye Jagdiş’e kızıyr. Beni sevmiyor musun diye soruyor. Jagdiş hayır diyor. Şekar ailesi ona hiddetle bakıyor.2 60

Iravati Jagdiş’e sertçe vuruyor ve kızımın hayalleri ile oynadın diyor. Onun gözlerinden bir damla daha yaş çıkarsa ne yapacağımı hayal bile edemezsin diyor. Alok da aynı şeyleri söylerken Iravati, Anandi, Gauri ve Sançi daha kaç tane hayatı mahvedeceksin diyor. Ganga’ya dönüyor ve sen de enkaz olacaksın diyor. Sen terkedildiğin zaman yanında kimse olmayacak diyor. Sonra Sing ailesine dönüyor ve Jagdiş için neden ağzınızı açmıyorsunuz diye sitem ediyor. Dadisa en az sizin kadar üzgünüz diyor ve herşeyin söylendiğini belirtiyor. Onlardan özür diliyor.

Iravati, bir özür herşeyi düzeltecek mi diyor. Mahvolan hayatları geri mi getirecek diyor. Dadu yeter diyor ve demek ki hiç bir şey değişmeyecek diyor. Jagdiş’e dönüyor ve demek ki çok fazla lanet almışsın diyor. Benim sana küfür etmemin bir faydası olmayacak diyor. Dadu şimdi gidelim diyor. Bundan sonra sizinle hiç bir ilişkimiz olmayacak diyor. Sançi gitmek istemiyor, Iravati Anandi’ye bundan sonra bu aileyle bir ilişkimiz olmayacağı için bir seçim yapmasını istiyor.3 52

Şekar ailesi ayrılırken Sançi arkasına bakarak gidiyor. Şiv en son ayrılıyor. Anandi ağlarken Dadisa’nın ellerinden tutuyor. Bairon da onların ellerini tutuyor. Anandi hiç bir şey söylemeden ayrılıyor. Dadisa yine yaptın yapacağını diyor.  Olgunlaştığını ve mantıklı olduğunu düşünmüştüm, ama hayır .. bu sefer yine aynı şeyi yaptın. Bir şey söylemenin anlamı yok diye sitem ediyor. Sumitra yine Ganga’yı hedef alıyor ve onu lanetliyor. Dadisa bari burda saygınlığını koru diyerek ne söyleyecekse evde söylemesini istiyor.4 48

Onlar ayrılırken Lal Sing Jagdş’in yanına geliyor ve onu kalbinin sesini dinlediği için tebrik ediyor. Olaylar bitene kadar evinde kalabileceklerini söylüyor. Ganga kimsenin evinde kalmak istemediğini belirtiyor. İki aile arasında duvar olduğunu söylüyor. Jagdiş Ganga’nın yanına gidiyor ve herşeyin sorumlusu sen değilsin diyor. Belki kader bizi buraya sürükledi diyor. Onu sevdiğini söylüyor ve ona sarılıyor. İkimizin Yerine 21 Ağustos Özeti devam edecek.

İkimizin Yerine 348. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz