İkimizin Yerine 21 Ağustos Jagdiş Ganga’yı Evlerine Getirdi

İkimizin Yerine dizisinde Jagdiş büyük tepkileri gözönüne alarak Ganga’yı Mangolar’dan getirmiştir. Hem onun ailesi hem de Sançi’nin ailesi bu durumdan rahatsızlık duymuş, Iravati Jagdiş’e tokat bile atmıştır. Ancak Jagdiş doğru yaptığından emindir. Gangayı seviyordur ve onun için gözlerini karartmıştır. İkimizin Yerine 21 Ağustos Özeti devam ediyor.

İkimizin Yerine 21 Ağustos Özeti

Ganga,kendini kötü hissederken bütün kötülüklerin sorumlusu olduğunu söyler. Jagdiş öyle olmadığını ve ailesinin er ya da geç onu kabul edeceklerini belirtir. Kaderlerini kabul etmeleri gerektiğini söyler. Onu kucaklarken hayatlarının sadece iki kişiden oluşmayacağını söyleyerek ona söz verir. Aileleri kendilerini affetmeleri için gerekirse yalvaracaklarını söyler.

Şekar ailesi Udaypur yolundadır. Şiv Sançi’ye dikiz aynasından bakarken Jagdiş’in yaptıklarını kabul edemiyor. Bir kamyonla kafa kafaya çarpışmak üzereyken Anandi ve Iravati bağırıyor. Şiv son anda arabayı kurtarmayı başarıyor. Şiv içindeki fırtınanın bir türlü dinmediğini söyler. Anandi ona su verir. Sing ailesinde Sumitra kocasını karşısına almış Jagdiş’i eleştiriyordur. Sen Jagdiş’e bu kadar güvenmeseydin işler bu noktaya gelmeyecekti der. Bairon daha fazla işlerin büyümemesi için odayı terkediyor. Sumitra sinirle sandalyeyi itekler.

Gehna da Basant’a herşeyin yanlış bir şekilde ilerlediğini söyler. Ancak Jagdiş’in doğru karar verdiğini söyler. Basant şimdilik sessiz kalmasını ister. Şekar ailesi eve gelirler. Sançi restoran olayını Anandi’ye sorar. Anandi herşeyi duyduklarını söyler. Sançi aranız bu kadar iyiyse Jagdiş’in Ganga’yı sevdiğini de biliyordun der. Anandi bu kadarını bilmediğini söyler. Iravati araya girer ve Anandi’yi suçlar. Anandi ağlamaktadır. Iravati Anandi’ye güvenmediğini söyler. 1 55

Dadisa Bairon’a şimdi ne yapacağız diye sorar. Bairon bir şey düşünemediğini söyler. Sumitra yanlarına gelir ve Sançi’nin hayatını oğlumuz mahvetti ve sen bir şey düşünemiyorum diyorsun diye ona tepki gösterir. Bairon sinirlenir ve istersen bir silah bulup Jagdiş’i vuruyum der. Sumitra en azından Sançi’nin ailesi ile görüşebiliriz der.Dadisa da öyle düşünüyordur. Bairon Şekar ailesini telefonla arar. Telefonu Dadu açar.

Dadu önemli bir şey varsa konuşalım der. Bairon Jagdiş adına özür dilerim dese de Dadu affetmek için zamanım da isteğim de yok diyerek telefonu kapatır. Dadisa Anandi için endişeli olduğunu ve onun hiç bir suçunun olmadığını söyler. Şiv bir sandalyede otururken Sançi’yi düşünür. Onun Jagdiş’i ne kadar sevdiğini hatırlar. Bu sırada Anandi gelir ve onun SAnçi ile konuşmasını ister. Sançi’nin kendisini iyi hissedeceğini söyler. Şiv eğer senin o aileyle ilişkin olmasaydı neler yapacağımı düşünemezdin bile der ve Anandi’nin yanından ayrılır. 2 4 2

Sing ailesi salonda otururken Jagdiş Ganga ve Manu ile eve gelir. Sumitra Ganga’yı içeri almak istemez. Ganga çok tedirgin davranmaktadır. Sumitra ne yüzle bu eve geldin der. Jagdiş bunun en doğru karar olduğunu düşünüyorum der ve büyüklerden af dilemek için geldiklerini söyler. Sumitra kimliği ve karakteri belli olmayan bir kadın için özür kabul etmeyeceklerini söyler. Bu kadının burada kalacağını düşünüyorsan yanılıyorsun der.

Dadisa da ayağa kalkar ve Ganga’ya bu evin bir şerefi var der. Bairon ve Basant gözümün nurları ve onların saygısını korumak zorundayım der. O yüzden burada kalmasına izin vermeyeceğini belirtir. Ganga giderken Jagdiş elinden tutar. Ganga dışarda bekleyeceğim deyince Jagdiş elini bırakır. Bairon Jagdiş’e bir çocuk gibi hareket ettiğini söyler. Sançi ile bir sorunun varsa bunu bizimle paylaşabilirdin der. Dadisa bu günleri görene kadar ölseydim daha iyiydi deyince Bairon onu sakinleştirmeye çalışır. 3 53

Sumitra sadece Ganga ile evlenmek için nişanı kırdın deyince Jagdiş eğer öyle düşünseydim bunu 6 ay önce yapardım der. İkimizin Yerine 21 Ağustos Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 21 Ağustos Fragmanı

İkimizin Yerine 21 Ağustos Jagdiş Ganga’yı Evlerine Getirdi (2 Yorum)

  1. kanal 7 gibi aklı başında bir kanal 4 hint dizisi yerine1 ini pakistan dizisi yapabilir

    • Pakistan yayınlansın ama KORE,ÇİN,TAYLAND,JAPON dizilerini İSTEMİYORUM.
      PAKİSTAN VE HİNT DİZİLERİ YAYINLANMALI