İkimizin Yerine 370. Bölüm Özeti 12 Eylül Bu Sançi Adam Olmaz Yine Herkesi Kandırıyor

İkimizin Yerine dizisinde Sançi yine haince bir plan hazırlamış ancak başarılı olamamıştı. Güya Anop’a gerçeği anlatacak Anop da bağırıp çağıracak ve ailenin mutluluğunu sabote edecekti. Anop’un feraseti bunun önüne geçer ve Şiv’i oğlu olarak kabul eder. İkimizin Yerine 370. Bölüm Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 12 Eylül Özeti

Şiv bu anlamlı günde yanlarında olan ailesine teşekkür ediyor. Amol’un formaliteleri tamamladıktan sonra evlerine geleceğini ve o günün çok özel bir gün olacağını söyler. Anop cebinden bir madalya çıkarır ve bunu teröristleri öldürdüğüm için almıştım ancak şimdi senin der ve Şiv’e verir. Baba oğul yeniden birbirlerine sarılır. Jagdiş Ganga uyurken yanına gelir ve sen olmazsan ben yaşayamam diye konuşur. BU sırada Ganga uyanır ve ne zamandan beri buradasın diye sorar. Jagdiş yeni geldiğini söyler ve biraz daha burda kalıp gideceğim der.11 24

Mahi, göl saray otelinde oda ayarlandığını söyler. Şiv ve Anandi’nin orada bir gece geçireceklerini belirtir. Anandi ama kıyafetlerimiz hazır değil deyince Dadu ellerine bavullarını verir ve her şey hazır der. Anandi ve Şiv ayrılır. Anop bu gün benim için çok özel bir gündü der. Menakşi’nin fedakarlığını öğrendikten sonra onunla bir kere daha gurur duydum der. Ben olsaydım buna izin vermezdim der. Iravati de geniş düşüncesinden dolayı Menakşi’ye övgüde bulunur.

Dadu bunu sana kim söyledi der. Anop Sançi’ye bakınca Alok ve Dadu Sançi’ye patlar. Bu mutlu günümüzde bizi zehirlemeye utanmıyor musun derler. Anop tam tersine Sançi bana mutluluk kattı der. Alok özür dilemesini ister. Sançi ondan özür diler. Şiv ve Anandi otele gelirler ve tam romantik bir havaya bürünürler ki Dadu arar ve ote geldiniz mi diye sorar. Şiv geldiklerini söyler. Ardından Menakşi, Iravati ve Alok arar. Şekar ailesi her aramada kahkahalara boğulur.22 26

Son olarak Mahi şansını dener. Telefonu bu sefer Anandi açar ve aradığınız numara meşguldür der. Mahi şaşkınlığını gizleyemez bu sefer Şekar ailesi Mahi’ye güler. Anandi Şiv’e döner ve bundan sonra kimse bizi  rahatsız edemeyecek der. Romantik bir gece yaşarlar. Ertesi sabah Dadisa Anandi ile görüşür ve anne olduğu için onu tebrik eder. Aynı zamanda büyük anne olduğu için de çok mutlu olduğunu söyler.

Tüm Şekar ailesi salonda oturmuş sohbet ediyordur. Sançi yanlarına gelir ve hatalı davrandığını kabul eder. Bundan sonra değiştiğimi göreceksiniz der. Herkesin beni şımartmasını ve sevmesini istiyorum diye devam eder. Anandi başta babandan özür dilemelisin der. Sançi benim değiştiğimi şimdi anlayamazsınız ama çok yakında fark edeceksiniz der ve odasına çıkar. Anandi peşinden gider ve ona psikiyatrisn verdiği ilaçları verir. Umarım bundan sonra kimseyi hayal kırıklığına uğratmazsın diyerek odadan çıkar. 33 24

Saurav Sançi’yi arar ve planım işe yaradı mı diye sorar. Sançi evet, şimdi herkes benim değiştiğimi zannediyor der. Sançi ilacı çıkarır ve üfler. Bu dünyanın bir sahne olduğunu ve iyi bir oyun sergileyeceğini düşünür. Anandi ve Şiv yetimhaneye giderek Amol’u alırlar. Ancak diğer çocuklar ortalıkta görünmüyor. Çıkarken çocuklar ellerinde pankartlarla onu uğurlarlar. Şiv Amol’u her zaman getireceğini söyler.

Dadisa ve Bairon birlikteler ve bir odadan ses duyarlar. Polisle birlikte kapıyı kırarlar. İçerde daha önce işten ayrılmak için izin isteyen Vimla’yı görürler. Bir kişi ona tecavüz etmeye çalışıyordur. Vimla eşim eve gelmedi ve bu adam bana sahip olmaya çalışıyordu der. Bairon adamı tokatlarken Dadisa da eline geçirdiği sopayla adama vurur. Ardından polisler gelir ve adamı götürür. Dadisa bu tip insanlardan korkmamasını ve karşı koymalarını ister. Vimla Dadisa’ya sarılır.

44 24

Anandi ve Şiv yeni evlatları Amol ile eve geliyor. Evdekiler ona çeşitli hediyeler verirken Sançi de mutluymuş gibi davranıyor. Jagdiş test sonuçları için doktorla görüşüyor ve Ganga’nın iyi olmadığını, bebeğin büyüdüğü halde rahmin onu taşıyacak şekilde gelişmediğini öğreniyor. Jagdiş Ganga’ya her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. Ganga kufe yemek istediğini söylüyor. Jagdiş getireceğini söyleyerek ayrılıyor.

Ganga elini karnına koyup senin baban çok iyi birisi, benim iyi olmadığımı yüzüme söyleyemedi ama ben anladım diyor. Mahi kuryenin elinden bir zarf alır ve babasına verir. Anop ordunun onu onurlandırdığını söyler. Herkes Anop’u tebrik ederken Anop sınırda askerler olmasa bu milleti kim korurdu der ve sınır askerlerini över. Anandi yeni çocuklarını tanıtmak için ailesine gidecektir. Sançi ben de sizinle gelmek ve Jagdiş ile Ganga’dan özür dilemek istiyorum der. 66 1

Anandi eğer gerçekten değişmişsen gelebilirsin der. Sumitra Ganga’nın yanına gider ve alnından öper. Ganga bu gün özel bir gün mü diye sorar. Sumitra bu gün senin 7. ayın der ve yarın duş günü olduğunu belirtir. Bizim için hayatını tehlikeye atarak büyük bir fedakarlık yaptın der. Sumitra, bebek için tekrar tatlıları yemesini ister. Ganga videosunu tablete kaydeder. İkimizin Yerine 12 Eylül Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 13 Eylül Özetini Sesli Olarak Youtube Kanalımızdan Dinleyebilirsiniz (Lütfen abone olmayı unutmayın)

İkimizin Yerine 370. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 370. Bölüm Özeti 12 Eylül Bu Sançi Adam Olmaz Yine Herkesi Kandırıyor (2 Yorum)