İkimizin Yerine 373. Bölüm Özeti 15 Eylül Saurav Sançi’yi Tuzağına Düşürmek İstiyor

İkimizin Yerine dizisinde Jagdiş Manu’nun vekaletini almayı düşünür. Avukat bunun gerçekleşmesi için Ratan’ın onay vermesi gerektiğini söyler. Jagdiş her şeyi göze alarak hapishaneye gider ve Ratan’dan Manu’nun vekaletini ister. Ratan Manu’yu kaçırmakla tehdit edince Jagdiş sinirlenir. Böyle olacağını biliyordum diyerek avukatından açıklama yapmasını ister. Avukat eğer Manu’nun vekaletini vermezsen nafaka olarak 25 000 rs para ödemek zorunda olduğunu söyler. İkimizin Yerine 373. Bölüm Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 15 Eylül Özeti

Heyecanlı bekleyiş sürerken Jagdiş gelir ve Ratan’ın belgeleri imzaladığını söyler. Ganga Tanrı’ya şükreder. Sumitra kabul ettiğine inanamıyorum derken Jagdiş Manu artık resmen oğlum olacak ve ismi de Mehander Jagdiş Sing olacak der. Manu’nun karnı ağrıyınca Jagdiş onu kontrol eder ve karnının şişmiş olduğunu görür. Onu hastaneye götürüp test yapacağını söyler.

Anandi Amol’u fizyoterapi için doktora götürür. Ne zaman yürüyebilir diye sorar. Doktor çok zor olduğunu ancak azim ve sabırla üstesinden gelinebileceğini söyler. Amol eve ne zaman gideceklerini söyler. Şiv arkadaşlarınla buluştuktan sonra gideceğiz der ve onu yetimhanedeki arkadaşlarının yanına götürür. Orada Amol kukla gösterisi yaparken müdür Amol’a bakar ve mutlu olur. Amol babasının da alkışlanmasını ister.

Şiv ve Anandi Amol için okula giderler.Müdür Amol’un yeteneklerini görmeden okula kabul edemeyeceklerini söyler. Amol için yetenek sınavı yapılması istenir. Anandi endişelenir ve Amol’un yetimhanede bir köşede resim yaptığını söyler. Sınav sonuçları müdüre ulaşır. Müdür Amol beklediğimden daha iyi der ve okula memnuniyetle kabul edeceklerini söyler. Anandi ve Şiv mutlu olurlar.1 70

Anandi ve Şiv kayıt için Amol’u yalnız bırakır. Bu sırada iki öğrenci gelir ve Amol’a zorbalık yapmaya başlar. Amol onlara yürüyemiyorum dese de çocuklar Amol’un saçlarını dağıtır. Çocuklar giderken Anandi ve Şiv gelir ve Amol’u alır götürür. Dadu Amol’u tebrik ederken Iravati Anandi’yi övüyor. Alok, Anandi’nin mükemmel bir anne olduğunu söyler. Anop Amol’un eğitimi ile Sançi’nin yakından ilgilenmesi gerektiğini söylerken Anandi Amol’a kendisinin bakacağını belirtir.3 69

Anandi Sançi’yi sorar. Sançi ise Saurav ile birliktedir. Saurav onu kapıya kadar getirir ve ona yakınlaşır. Sançi birisi görürse sorun olacağını söyler ve eve girer. Saurav kartlarını kimsenin görmediği yerde oynayacağını söylüyor. Amol okula gitmeden banyo yapar ve hazırlanır. Okula giderken aile üyeleri ona moral verirler. Anandi okula gelir. Amol’u sıkıştıran çocuklar Anandi’nin yanında Amol’a arkadan vururlar. Sonra da özür dilerler. Anandi endişelenir. Anandi Amol’dan ne olmak istediğini sorar. Amol pilot olmak istediğini söyler. Anandi pilot olmak için güçlü olman gerekir diye Amol’u gaza getirmeye çalışır.5 35

Amol okulda onu sıkıştıran öğrencilerin gazabına uğramaya devam eder. Amol Anandi’nin güçlü olmalısın sözlerini düşünerek arkadaşlarına ders niteliğinde sözler söyler. Onu sıkıştıranlarla dost olmayı başarır. Payal Sançi’yi görmeye gelir. Sançi onu görmek istemese de Payal Saurav’ın iyi biri olmadığını ve Sançi’yi kullandığını söyler. Sançi ona bağırır ve Saurav’a güvendiğini söyler. Ancak Saurav başka bir kızla gününü gün ediyor.

Yine bir ritüel olacaktır ve aile üyeleri bir yerde bir araya gelirler. Anandi’nin babası da bu işleve gelmek için yola çıkmıştır. Yolda Anandi’nin küçüklüğünü ve Jagidş ile evlendiği günleri hatırlar. Otobüsten indikten sonra beklerken bir hırsız gelir ve adamın hediyelerini çalar. Adam Anandi’yi arar ve sizin için getirdiğim hediyeleri çaldırdım bu yüzden geri döneceğim der. Anandi Şiv seni almak için gelecek der ve beklemesini ister.

6 15

Sançi hevesle Saurav’ı bekliyor. Saurav onun telefonlarına cevap vermiyor. Kapı alınır, Sançi karşısında Saurav’ı görünce şaşırır. Saurav Sançi’ye sarılır. Saurav Sançi ile yakınlaşmak ister ancak bu sırada Sançi’yi Ganga arar. Nasılsın diye sorar. Sançi sesini duyana kadar iyiydim der. Saurav Sançi’den soğumasını ister. Sançi başkaları için moralini bozmayacağını söyler. Sançi film izleyelim mi diye sorar. Saurav kendi filmlerini yapacaklarını söyler. Sançi aparetif getirmek için izin kalkar.7 1

Anandi’nin babası gelir ve kızına sarılır. Amol bu kim diye sorar. Anandi bu benim babam aynı zamanda senin de büyük baban diye tanıştırır. Amol Anandi’den annesini sorar. Anandi ve babası bir an susarlar, Anandi onun cennete gittiğini söylerken annesini hatırlar ve göz yaşlarına boğulur. İkimizin Yerine 15 Eylül Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 16 Eylül Özetini Kanalımızdan Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz

İkimizin Yerine 373. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 373. Bölüm Özeti 15 Eylül Saurav Sançi’yi Tuzağına Düşürmek İstiyor (1 Yorum)

  1. Elinize sağlık resul bey daha doğrusu ben merak ettim Sançi hiç mi adam olmayacak mi ya?