İkimizin Yerine 444. Bölüm Özeti 25 Kasım Anandi’nin Babası Kriz Çıkaracağa Benziyor

İkimizin Yerine dizisinde Jagdiş ve Sona basın mensuplarını da alarak Şirivasa’nın evine gitmişlerdi. Basın Şiri’ye Sona’nın kim olduğunu sorar. Şiri Jagdiş ve Sona buraya şova gelmişler der ve Sona’nın eşi olmadığını söyler. Sona ona evlilik resimlerini gösterir. Sona oğlu Şakti’yi çağırır. Jagdiş şimdi oğlunu da mı inkar edeceksin der ve yalan söyleyerek hiç bir şey elde edemeyeceğini söyler.

İkimizin Yerine 444. Bölüm Özeti

Jagdiş eğer bunu da kabul etmiyorsan DNA için senden tırnak ve saç örneği alalım der. Şiri bunu yapabilirim ancak önce bakanlarıyla görüşmesi gerektiğini söyler. Jagdiş o zamana kadar Şiri’nin oğlu ve Sona’yı kabul ettiğini söyleyerek basını gönderir.

Basının gitmesinin ardından Şiri, Jagdiş’i tehdit eder. Sona ve oğlu Şakti korkuyla onları izliyordur. Şiri daha sonra bakanıyla görüşür. Bakan ondan Dna testi yaptırmasını ve kendisini temize çıkarmasını ister. Şiri hizmetçisini arar ve basına Dna yaptıracağını açıklamasını ister.

Anandi babasının hasta olduğunu öğrenince Şiv ile birlikte baba ocağına gider. Babası ölümcül bir enfeksiyona yenik düşmüştür. Anandi neden bize haber vermedin derken babası hastalığın bu şekilde artacağın bilmiyordum der. Şiv onu Udaypur’a götürüp tedavi ettireceğini söylerken Anandi’nin babası Kazan köyden ayrılmak istemediğini söyler. Şiv Anandi’den yemek yapmasını ister. Anandi mutfağa giderken Kazan kızını mutlu gördüğü için Şiv’e teşekkür eder. Anandi yemeği getirir ve babasını kendi elleriyle besleyeceğini söyler. Kazan tedavi olmayı kabul ediyor.11 38

Amol Suganda’dan süt istiyor. Amol her zaman içtiği kırmızı bardağı gösterir ve o bardaktan sütünü ister. Suganda bardağı yıkarken içine su katar ve sütü verir. Amol sütü içerken beğenmez ancak Suganda’yı kırmamak için yine de içer. Pislik kadın herkese sirayet ediyor.

Şiv Alok’un telefonunu aldığında Kazan’ı da Udaypur’a getiriyordur. Dadu bunun iyi olduğunu söylerken Kazan bizde kalacak der. Suganda Kazan’ın cilt hastalığına yakalandığını ve evdekiler için bulaşıcı olduğunu söyler. Hastanede kalmasını ister. Anop da aynı fikirdedir. Dadu Kazan bizim akrabamız der ve gerekli önlemleri alacaklarını. Kazan’ın evde kalacağını söyler. Suganda evin fakirhaneyi geçtiğini düşünüyor. İkimizin Yerine 25 Kasım Özeti devam ediyor.22 34

Kazan eve geliyor. Dadu onu karşılar ve dinlenmesi için misafirhanede kalmasını ister. Anop daha önce ofis olarak kullandığı misafirhanenin şimdi Kazan’a verilmesine sinirlenirken Dadu bunun acil bir durum olduğunu söyler. Kazan keşke hastaneye gitseydim bu şekilde kimseyi rahatsız etmezdim derken Anandi iyileşene kadar burada kalacağını söyler.

İkimizin Yerine 25 Kasım Özeti Devam Ediyor

Makhan Nirancan’ın ateşlendiğini söyler. Dadisa Gehna’yı bilgilendirmesini ister. Nandu okula giderken konuşulanları dinler ve Dadisa annemin Nirancan’a bakmasını sağlayacak diye aklından geçirir. Bu yüzden okula gitmemeyi düşünür. Jagdiş Nirancan’ın ateşini kontrol eder ve çok yüksek olduğunu söyler. Nandu ortaya çıkar ve hepiniz yalancısınız diye bağırır ve ağlayarak odadan çıkar. Dadisa onun limitleri aştığını söylerken Nirancan Gehna’dan Nandu’ya gitmesini ister. 33 36

Nandu babasının resmi karşısına geçer ve Nirancan, bizi odadan çıkaracak ve anneme kötü şeyler yapacak diye ağlıyordur. Ganga onu dinliyor ve Nandu’nun neden bu kadar tepki verdiğini anlıyordur. Ganga bu durumu Jagdiş ve Dadisa ile de paylaşır. Jagdiş Nandu’nun karı koca ilişkisini kötü bildiğini bu yüzden bu kadar tepki verdiğini söyler. Dadisa yalan yanlış bilgilerle Nandu’yu korkutan kişinin kim olduğunu bilmeliyiz der. Jagdiş Nandu ile konuşacağını söyler.

Anandi yemek için Suganda ve Anop’u çağırır. Anop gidelim derken Suganda biz tokuz der. Anandi giderken Suganda Kazan’ın cilt hastalığına sahip olduğunu ve hastaneye gitmesi gerektiğini Anop’a anlatır. Anop Anandi gerekli hassasiyeti gösteriyor dese de Suganda bunun yeterli olmayacağını söyleyerek Anop’un da aklını karıştırmayı başarır. Anandi ise onları dinliyordur. 44 33

Anandi babasına kahvaltı servisi yaparken babası annesini hatırlatır ve onun gibi baktığını söyler. Anandi bunu yük olarak görmemesini ister. Bu sırada Suganda gelir ve Kazan’ı mahcup edecek sözler sarf eder. Adamcağız kendisini bir yük gibi görmeye başlar. İkimizin Yerine 25 Kasım Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 444. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 444. Bölüm Özeti 25 Kasım Anandi’nin Babası Kriz Çıkaracağa Benziyor (1 Yorum)