İkimizin Yerine 453. Bölüm Özeti 4 Aralık Ganga Fuhuş Çetesi Tarafından Kaçırıldı

İkimizin Yerine dizisinde bazı adamlar Ganga’yı kloroform vererek etkisiz hale getirmişlerdi. Jagdiş adamları durdursa da Ganga’nın kaçırıldığını anlayamaz. Adamlar Ganga’yı bir yere götürürler ve bir odaya atarlar. Jagdiş eve gelince Ganga’yı sorar. Gehna seninle birlikte olduğunu düşünüyorduk der. Jagdiş bu zamana kadar gelmesi gerektiğini söyler. İkimizin Yerine 4 Aralık Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 453. Bölüm Özeti

Dadu Suganda ile konuşur. Ona Alok ve Iravati ile birlikte Singapur’a gideceğini söyler. Ondan da gelmesini ister. Suganda kalıp Anop ve Menakşi’ye göz kulak olacağını söyler. Jagdiş Ganga için Kusum’u arar. Kusum Ganga’yı beklediğini söyler ve hastaneye bakacağını söyler. Kusum hastanede bulunmadığını söyleyince Jagdiş polisi arar. Ardından evden ayrılır.

Ganga kaldığı odada bir delikten bazı kızlarla görüşür. Kızlar farklı yerlerden getirildiklerini söylerler. Jagdiş ise her yerde Ganga’yı arıyordur. Anop birisiyle görüşürken başka bir ofis tutmaktan bahsediyordur. Suganda gelir ve buba gerek olmadığını söyler. Buralar yakın zamanda senin olacak der. Arkasında Dadu’yu görünce oyun oynamaya başlar. Dadu Anop ile özel görüşeceğini söyler. 11 46

Dadu Singapur’a gitmek istediğini söyler. Anop Alok’un gitmesini anlarım da sen neden gidiyorsun diye sorar. Dadu Şiv’İn ölümünden sonra gitmeye karar verdiğini söyler. Anop o zaman Anandi ve çocukları görmeye gelirsin der. Dadu onları da götüreceğini söylerken kararının kesin olduğunu söyler ve çıkar. Dadu ayrılırken Suganda gelir ve konuşulanları dinlediğini söyler. Anop Dadu torunlarımı benden uzaklaştırıyor diye üzülürken Suganda elde ettiğini kazançları düşün diye aklını karıştırır.

Ganga kızlardan kaçmaları için yardım ister. Bir kadın kendini Soba olarak tanıtır. Soba sizi buraya fuhuş yaptırmak için getirdiler deyince Ganga şok olur. Kazan depoya su girince içeri girer ve kutuları güvenli bir yere alırken çalınan tarihi idolü görür. Kazan Anadi ve Şiv’İn bu eşyalara sahip ol sözünü hatırlar. Anop gelir ve burada ne yapıyorsun diye kızar. Kazan su bastığı için eşyaları güvenli yere kaldırdığını söyler. Anop ne olursa olsun içeri girmemesini ister. 22 41

Soba kızları zorla fuhşa zorlayan çeteden bahseder ve başlarında da bir milletvekili olduğunu söyler. Anandi Anop’a çay getirir. Anop ondan kalmasını isterken Anandi Dadu’nun isteğine uyacağını söyler. Onu sık sık ziyarete geleceklerini belirtince Anop şoka girer. Dadu dışarıda bebeklerle oynarken kaymakam gelir ve onunla görüşmek istediğini söyler. Vinay Dadu’ya Anop’un yasa dışı işleri olduğunu söyler. İşlem yapılmadan önce bunu hatırlatmak istediğini söyler. Anandi de Anop’u daha önce uyardıklarını söyler. Dadu huzursuzdur.

İkimizin Yerine 4 Aralık Özeti Devam Ediyor

Jagdiş hastane kameralarını inceler ve Ganga’nın kaçırıldığını anlar. Ambulansa binen kişinin Ganga olduğunu öğrenir ve gözü önünde Ganga’nın kaçırılırken hiç bir şey yapamadığını söyler. Dadisa bunun rakibi tarafından yapılan bir oyun olabileceğini söyler. Anandi Dadu’ya bir dosya gösterir ve Kazan’ı çiftlik evine göndererek oradaki mallar sahip çıkmasını istedik der. Geçen gün Kazan’ın antika idollerden birini gördüğünü ve Anop’un da Kazan’a kızdığını söyler. Kazan biz üzülmeyelim diye bunu söylemedi der.33 43

Alok gelir ve durumu öğrenir. Benim kardeşim böyle bir şey yapamaz derken Dadu onun masum olması için dua ettiğini söyler. Dadu dosyaya Anandi’ye geri verir ve bunu Vinay’a teslim etmesini ister. Anop suçluysa cezasını çekecek Milletimin çıkarları her şeyin üstündedir der. Anandi dosyayı alır ve Vinay’ı arar. Vinay gerekirse evde arama yapacaklarını söyler.

Ganga ve Soba adamlardan birini  etkisiz hale getirip adamın elini ve ağzını bağlarlar. Ardından diğer kızları kurtarırlar. Hep birlikte bahçeye çıkarken bazı adamları görürler. Soba bir çıkış yolu bildiğini söyleyerek onları götürür. Anop Dadu için para verir ancak Dadu almaz. Masraflarını karşılayacak kadar parası olduğunu söyler. Anop daha önce Şiv’İn parasını alıyordun deyince Suganda Dadu’yu daha fazla zorlama ve kararlarına saygı duy der.44 40

Ganga kızlarla birlikte duvara kadar gelir. Kızlar duvardan çıkarken son olarak Ganga çıkacaktır ancak elbisesi sıkışır. Bu arada adamlar da gelmiştir. Ganga kızlardan gitmelerini ve Jagdiş’e haber vermelerini ister. Adamlar Ganga’yı yakalarken kızlar kaçmayı başarır. İkimizin Yerine 4 Aralık Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 453. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 453. Bölüm Özeti 4 Aralık Ganga Fuhuş Çetesi Tarafından Kaçırıldı (1 Yorum)