İkimizin Yerine 531. Bölüm Özeti 20 Şubat Kamli ve Puşkar Karı Koca Oldular

İkimizin Yerine dizisinde Nimboli Mnagla ile köyüne dönmüştü. Mangla Anandi’den 4 gün süre ister. Mangla Jaira köyüne geldiğinde Kamli Nimboli için endişelidir. Kundan daha ilk günden Nimboli’ye sıkıntı vermeye başlar. Nimboli uyumaya çalışırken Mangla’ya Anandi’yi özlediğini söyler. Mangla sinirlenir ve arkasını dönüp uyur. Nimboli kalkar ve telefonla Dadisa ve Anandi ile konuşur. İkimizin Yerine 20 Şubat Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 531. Bölüm Özeti

Kamli uyandığında Puşkar ile yattığını hatırlar ve sinirle kalkar. Yüzünü yıkamaya başlayan Kamli Puşkar’a kızar. Puşkar neden kızdığını anlayamazken Mangla Kamli’ye neler olduğunu sorar. Kamli Gopal’e ihanet ettiğini ve Puşkar ile yattığını söyler. Mangla Puşkar’ın çok mesafe katettiğini Gopal’in geçmişi, Puşkar’ın da geleceği olduğunu söyleyerek Puşkar’a sahip olmasını ister.

Nimboli yeniden Anandi’yi arar ve onunla konuşurken Mangla telefonu kapatır. Anandi yeniden aradığında Mnagla Nimboli’nin gerçeği öğrenmeye hazır olmadığını söyler ve telefonu kapatır. Anandi geriliyor. Nimboli Mangla’nın yanına gelir ve bir kaç gün sonra Jetsar’a gitmek istediğini söyler. Mangla sinirlenir ve duygusal şantaj yapar. Nimboli bundan sonra bu konuyu açmayacağını söyler.

Akira ve Denu milletin getirdiği hediyelere bakarlar. Akira altın ve mücevherlere bakarak bir insanın bu kadar kısa sürede bu parayı kazanamayacağını söyler. Denu bunu içki içerek kutlayacaklarını söyler. Akira insanlardan korktuğu için temkinli davranırken Denu kılık değiştirsek kimse bizi tanıyamaz diyerek Akira’nın aklına girer. Onlar bir yerde içerken bazı adamlar tarafından tanınır. Denu sarhoş olmuştur. Akira adamların bakışlarından korkar ve oradan Denu ile uzaklaşır.

Doktor Anant Anandi’yi üzgün görür ve nedenini sorar. Anandi Nimboli’yi Mangla’ya emanet ederek Jaira’ya gönderdiğini şimdi ise Mnagla’nın telefonlara bile bakmadığını köyde kalmak istediklerini söyler. Akira ve Denu içkilerini de alarak halkı karşıladıkları yere giderler. Burasının daha güvenli olacağını düşünürler. İyice içerek sızarlar ve şişeleri de ortalığa atarlar. Sabahleyin bir adam temizlik yapmak için Akira ve Denu’nun bulunduğu yere gelir ve içki şişesi görerek şok olur.blank

Akira ve Denu yerlerini aldıklarında kalabalık onlara öfkeyle bakıyordur. Akira’ya içki şişesini gösteren köylü açıklama beklerken Akira ayağa kalkar ve yakınındaki tapınağa yürüyerek gider. Denu ve köylüler de onun peşinden gidiyordur. Denu köylüleri lanetlememesi için Akira’ya yalvarırken Akira tapınakta sesli dua eder. Köylü ilk kez konuşan Akira karşısında şok olur. Akira artık burada kalmayacaklarını söyler. Köylüler ona yalvarırken Akira kalmaya devam edeceğini söyler. blank

Akira dilenci kılığında hanımı ve Kundan’ı görmeye gelir. Kundan ile çarpışan Akira ondan aar işitirken Kundan’a melül melül bakar. Akira kapıya kadar gelirken Mangla Nimboli’den dilenciye meyve vermesini ister. Nimboli Akira’ya su siter misin diye sorar. Akira konuşarak reddeder. Nimboli düşünmeye başlar. Akira Nimboli’nin kendisini tanıyacağını düşünerek önce onu öldürmeyi düşünür. blank

Doktor Anant Jagdiş’i görmeye gelir. Mangla’dan Nimboli’nin velayetini neden almadıklarını sorar. Jagdiş Mangla’nın sözlerinden dolayı diye cevap verir. Anant Nimboli’ye kimselere kaptırmama sözü verir. Akira Harki ile görüşmek için onun ayağına getirlimesini ister. Onun acılarını sonlandırmayı vadeder.  İkimizin Yerine 20 Şubat Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 531. Bölüm Fragmanı