İkimizin Yerine 549. Bölüm Özeti 9 Mart Nandini Kris İle Evlendi

İkimizin Yerine dizisinde Amit ile Nandini evlenmek için bir araya gelirler. Bu mutlu günü cehenneme çevirmek için harekete geçen Kundan/Abhayram Amit’in evlenmesini engellemek ister. Şivam/Şankar oyunu bozmak ister ancak Kundan onu etkisiz hale getirir. Şivam’ı bir yerde tutan Kundan ona Nandini’nin Kris ile evleneceğini söyler. Şivam ablam daha önce de seni yenmişti yine yenecek derken Kundan onu tokatlar ve kararın kesinleştiğini Nandini’nin bahusu olacağını söyler. İkimizin Yerine 9 Mart Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 549. Bölüm Özeti

Kundan elleri ve ayakları bağlı olan Şivam’ı bırakıp düğüne giderken Şivam bu evliliğin olmasına müsade etmeyeceğini söyleyerek kurtulmaya çalışıyordur. Amit ve Nandini mandalanın karşısına oturup panditin dualarını dinliyordur. Amit bir anda ayağa kalkar ve Nandini’yi Kris’in yanına götürür. Kundan yanlış bir şey olacağını düşünerek silahını Amit’e doğrultur. Ancak Amit kimsenin beklemediğini yapar. Nandini’nin elini Kris’in eline verir ve kimsenin zorla sevemeyeceğini söyler.

Nandini de şaşkınlığını gizleyemez ancak mutludur. Kris ve Nandini panditin karşına geçerek çelenkleri değiştirirler. Şivam ise kurtulmayı başarmış düğüne doğru geliyordur. Kundan hizmetçileri çağırır ve gelinin yatak odasının güllerle süslenmesini emreder. Ardından bir bez çıkarır ve içindeki dikenlerin Nandini’nin ayağına batmasını sağlamayı düşünür. Ritüellerin tamamlanmasının ardından Nandini ve Kris gelin arabasıyla evlerinin yolunu tutarlar. 1 2020 03 02T102954.981

Yolda Kris annesinin çok fedakar olduğunu ve onun için hayatında 2 kadın olduğunu, birsinin Nandini diğerinin ise annesi olduğunu söyler. Ondan annesi ile iyi geçinmesini ister. Eve geldiklerinde onları annesi ve komşuları karşılar. Bu sırada Kundan da gözükür. Nandini onu görünce daha önce karşılaştığını ve kendisine kaba davranıldığını hatırlar ve tedirgin olur. Kris onu Abhayram olarak tanıtır. Nandini çiçeklerle bezenmiş yoldan geçerek yatak odasına geçecektir. Kundan güllerin arasına attığı dikenleri düşünerek Nandini’nin acı çekmesini bekler.

Ancak Kris Nandini’ye batan ilk dikenin ardından onu kucağında yatak odasına götürür. Kundan Kris’in annesine sarılır ve Kris adına mutlu olduğunu söyler. Bu sırada kimse görmeden Kris’in içeceği süte tablet karıştırır. Kris’in annesi Karuna oğluna süt verir. Kris odaya gider. Nandini’nin duvağını kaldırır ve bilincini kaybeder. Nandini onu uyandırmaya çalışır. 2 2020 03 02T102955.680

Sesleri duyan Karuna ve Kundan odaya girer. Nandini Kris’in bir anda bayıldığını söyler ve onun bhang içmiş olabileceğini düşünür. Ertesi sabah Kris uyanır. Nandini geceyi hatırlıyor musun diye sorar. Kris utangaç cevap verirken Nandini sabaha kadar uyuduğunu söyler. Bhang içtin mi diye sorar. Kris şaşırırken Karuna gelir ve bu gün evliliğin ilk günü diyerek Bay Şekavat’ın evine gitmelerini ister. Kris gecenin telafisini yapacağını söyler ve hazırlanır.

Birlikte Bay Şekavat’ın evine giderler. Jamuna onları dualarla karşılarken Kris işe gideceğini aksi taktirde Amit’in onu kovacağını söyler. Amit odasında beklerken Vandana gelir. Amit bir daha ki sefere kapıyı çalmasını ister. Vandana ben senin karınım diye tepki gösterirken Amit sinirlenir. Bu sırada acil bir hasta için çağrı alır ve gider. Vandana onu yeniden kazanacağını düşünüyor. 3 2020 03 02T102956.319

Amit hastaneye gider ve Şankar’ı görünce şaşırır. Şankar ondan kardeşini ve evliliğini kurtarmasını isteyerek bayılır. Nandini evde Kris’in gelmesini beklerken Kundan gelir ve Kris’in gelemeyeceğini söyleyerek Nandini’yi eve götüreceğini söyler. Nnadini arabaya geçerken Kundan ona dokunmak bahanesiyle emniyet kemerini takmaya çalışır. Nandini elini iter. Komşular Karuna’nın yanına gelirler ve Nandini’yi sorarlar. Karuna ilk ritüeli için evine gittiğini ve Abhayram’ın onu almaya gittiğini söyler. Komşular Nandini’nin Kis’den büyük olduğunu Abhayram’ın ona yaklaşabileceği uyarısında bulunurlar. Karuna sinirlenir ve onları kovar. Komşular uyarılarına devam eder.

Kundan Nandini’yi eve getirir. Nandini odasına ağlayarak gider. Karuna ne olduğunu sorarken Abhayram onu durdurur ve dışardaki eşyaları getirmesini ister. Karuna gşderken Abhayram Nandini’nin odasına girip kapıyı kilitler. Ben senin 15 yıl önce bıraktığın Kundan deyince Nandini şok olur. Kundan onu yatağa iter ve 15 yıl önce yapamadığımı şimdi yapacağım ve 15 saniyede benim karım olacaksın der.4 2020 03 02T102953.741

Karuna geri dönerken ayağı burkulur. Bu sırada Kris de gelmiş ve annesine yardım ediyordur. Nandini onları çağırsa da duyamazlar. Nandini son bir güçle Kundan’ı itekler. Kaçmak üzereyken Kundan onu kuşağından yakalar. Nandini’nin yanında duran kutudan Anandi’nin resmi çıkar. İkimizin Yerine 9 Mart Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 549. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 549. Bölüm Özeti 9 Mart Nandini Kris İle Evlendi (1 Yorum)

  1. Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. Bence Kris ve Nandini birbirlerine yakışıyor.