İkimizin Yerine 551. Bölüm Özeti 11 Mart Kris’in Hayatı Tehlikede

İkimizin Yerine dizisinde Nandini Kundan’ın saldırısından dolayı evine kaçmıştı. Kris eve geldiğinde karısının gittiğini görür. Kundan yalan yanlış bilgilerle Kris’i dolduruşa getirirken Karuna Kris’den Nandini’yi getirmesini ister. Kris giderken Kundan Nandini’nin gerçeği söylememesi için önlemler alır. İkimizin Yerine 11 Mart Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 551. Bölüm Özeti

Amit odasına girdiğinde etrafın çiçeklerle bezenmiş olduğunu ve Vandana ile birlikte çekilen resimleri görüyor. Vandan ona arkadan yaklaşır ve eski günlere geri dönmek istediğini söyler. Amit duyguların zorla gerçekleşmediğini ve süresinin olduğunu söylerken Vandana onu beklemeye hazır olduğunu söyler. Kris Bay Şekavat’ın evine gelir ve Nandini’yi sorar. Annesi onu çağırırken annesi Nandini mutlu olur. Kris ona karşı biraz tepkilidir. Nandini arabaya biner ve ona gitme nedenini anlatmayı düşünür.

Nandini ona geçmişinden bahseder ve Kundan’ı anlatmak üzereyken bir araba ışıklarını onlara doğru tutar. Kris arabadan aşağıya indiğinde bir cip çok yakınından giderek uzaklaşır. Kundan Nandini’yi arar ve işaretimi aldın mı diye sorar. Kris’e bir şey anlatırsan onu öldüreceğini söyler. Bir kocan seni almaya geldi diğeri de seni evde bekliyor diyerek bir an önce gelmesini ister. Nandini şok olurken Kris ne oldu diye bakıyordur. Nandini bir şey yok derken Kris her şeyi bildiğini söyler. Nnadini 2. kez şoktadır.

Kundan hapisten çıktıktan sonra seni korkutacağını biliyordum der ve bundan sonra bütün sorumluluğun kendisinde olduğunu söyler. Bildiklerin saklamamasını ister ve Nandini’ye sarılır. Eve geldiklerinde Karuna’nın tepkisi ile karşılaşırlar. Karuna Abhayram’dan özür dilemelerini ister. Nandini elini katlar ve ondan özür diler. İçinde onu kendi kuyusunda yok etmeyi düşünüyordur.

Kris Nandini’yi sakinleştirmeye çalışıyor. Onu kucağında uyutur. Amit Vandana’ya gelir ve ona bir şans daha vereceğini söyler. Onunla birlikte tatile gideceklerini, aşık olursa ona bir şans vereceğini aksi taktirde yollarını ayıracaklarını söyler. Vandana kabul eder. Kris karakola giderek Nandini’nin eski eşi Kundan’ın bulunmasını ister. Onun yüzünden eşinin hayati tehlikesinin olduğunu söyler. BU sırada bir telefon alır ve hastaneye gider. Şankar onu görünce Nandini der ve yeniden bayılır. Kris neden sürekli Nandini’nin ismini ağzına alıyor diye düşünüyordur.

Kris Nandini’yi çağırır ve Şankar’ın sürekli onu sayıkladığını söyler. Ancak komada olduğu için anlaşılmadığını belirtir. Onun yanında kalmasını ve ne olduğunu anlamasını ister. Kundan eve gelen polisten Kundan hakkında şikayet olduğunu anlamış ve Nandini’yi sıkıştırmıştır. Nandini şikayeti kimin yaptığını bilmiyordur. Kundan Karuna’ya Nandini’nin tepki ile gittiğini söyler. Karuna evde barış istediğini söyler ve Nandini’yi arar. Ondan hemen eve gelmesini ister. Kundan’ın amacı Şankar/Şivam’ı hastanede etkisiz hale getirmektir. 1 2020 03 03T105255.090

Nandini ve Kris Şankar’ın yanına gelirler. Şankar Nandini’nin elini tutar ve sana bir şey söylemek istiyorum der ve yeniden fenalaşır. Nandini ona sakinleştirici enjekte ederken Kundan gözükür. Kris neden geldin diye sorar. Kundan evde yapılacak poja için geldiğini söyler. Kundan Anandi’nin çocuklarının başa bela olacağını düşünüyor. Sudha poja yaparken kayın validesinin hakaretlerine maruz kalır. Kayın valide onu evlenmeden bebek sahibi olduğu için azarlarken Sudha ona cevap verir. Komşular kaynana karşısında konuşan Sudha’yı eleştirirken Premal’in annesini de dolduruşa getirip evden ayrılırlar. Premal da Sudha’yı haksız bulunca Sudha iyice yalnız kalır. 2 2020 03 03T105252.665

Kris ve Nandini eve gelir ve ateşin başına geçerek pojaya katılırlar. BU sırada yaşlı bir kadın gelir. Karuna onu görünce Jİ Ji diye seslenir. Ji Ji de pojasını yaparken Nandini’ye hastaneden bir telefon gelir. Nandini ayağa kalkınca pandit bunun uğursuzluk getireceğini söyler. JiJi de ayağa kalkar ve Nandini’yi sertçe tokatlar. Nandini sen de kimsin diye tepki gösterir. Kadın Karuna’nın ablasıyım diyerek Nandini’yi pojadan kalkmakla suçlar. Kris onun eşi Nandini olduğunu söyleyince kadın şok olur ve ona haber vermedikleri için Karuna’yı azarlar.3 2020 03 03T105253.246

Baş hemşire Nandini’yi bir kere daha arar ve gelmezse Şankar’ın ölebileceğini söyler. Nandini özür diler ve doktor olduğunu söyler. Acilen hastaneye gider. Karuna’nın kardeşi Triveni tepkilidir. Sudha ve Premal aile yüzünden kavga ediyordur. Premal onunla bebek yüzünden evlendiğini söyleyince Sudha göz yaşlarına boğulur. Nandini hastaneye gelir ve Şankar’ı kontrol eder. Ailesine haber vermek için evraklarını ister. Evraklara bakmak üzereyken Kris’in çağrısını alır. 4 2020 03 03T105247.004

Ona hastanın durumunun iyiye gittiğini söyler ve teyzesini sorar. Kris onu kontrol altına alacağını söylerken Kundan onu gözetliyor. Tavan pervanesinin neredeyse kopmak üzere olduğunu gören Kundan Kris’i uyarmaz. Kopan pervane Kris’in üzerine düşerken Nandini Kris’in bağırma sesini duyuyor. İkimizin Yerine 11 Mart Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 551. Bölüm Fragmanı