Yemin 198. Bölüm 199. Bölüm 200. Bölüm Özeti 4 -6 Mart

Yemin 6 Mart Özeti

Reyhan’ı çıkarmak için elinden geleni yapan Emir sonunda başarır. Yücel’i konuşturan Emir kuyumcu da ki kamera kayıtlarının nerede olduğunu bulmaya çalışır. Yücel kameranın diskini eskiciye sattığını söyler. Emir eskiciyi didik didik arar ve hard diski bularak savcılığı verir. Emir’in verdiği harddiski inceleyen savcılık sonunda Reyhan için tutuksuz yargılanma kararı verir.

Reyhan’ın tahliye olacağı haberi hapishane de sevinç ile karşılanır; ancak Cavidan ve Talaz’ın planı son anda tutar. Nebahat gardiyanlardan arama yapılmasını ister. Gardiyanlar yaptıkları aramada Reyhan’ın çantasına bakmaz ama Nebahat’in yönlendirmesi ile Reyhan’ın da çantası açılır ve  çıkmak üzere hazırlanan Reyhan’ın bavulunda uyuşturucu madde çıkar. Emir artı her şeyin bittiğini düşünürken içerden gelen kötü haber Emir’i de Reyan’ı da yıkar.

Cavidan planın işe yaradığını görünce mutlu olur ve tüm düşmanlarından kurtulduğunu düşünür; ancak hiç bir şeyden kurtulmamıştır. Kullanıp bir köşeye attığı Gülsüm de akıl hastanesine gönderdiği Cemre de Cavidan’ı bitirmek ve gerçekleri ortaya çıkarmak için plan yapmaktadır. İki taraftan sıkıştırılan Cavidan bakalım bu sefer bu krizden nasıl kurtulacak.yemin 200. bölüm resimleri

Emir ise Reyhan’ın asla madde kullanmadığını ve kesin olarak da uyuşturucu satıcılığı yapamayacağını savcıya anlatmaya çalışır; Savcılıkta bu durumun bir iftira olabileceğini değerlendirir; zira daha önce atılan iftira ve Reyhan’ın hapishanede bıçaklanması bu iftira meselesini güçlendirmektedir; Savcı yeni bir dava açar ancak Reyhan için tutuksuz yargılanma talep edecektir.

Diğer taraftan Narin Erhan’ın gittiğini ve her şeyin bittiğini düşünürken çıkıp gelen Oya yanında Erhan’ı da getirir ve evlenmeye karar verdiklerini söyler. Erhan Narin’in elinde ki videonun sessiz olduğunu öğrenmiştir. Şimdi Narin’in tek çıkar yolu gerçekleri Kemal’e anlatmaktır.

Yemin 200. Bölüm Fragmanı 6 Mart

Yemin 199. Bölüm Özeti

Emir Reyhan’ı kurtarmak için harika bir plan yapar ve yurt dışına çıkmak üzere olan Yücel’i yakalar. Yüzel kaçacak bir yeri kalmadığını anlayınca Emir’e Reyhan’n çantasına yüzüğü kendisinin koyduğunu itiraf eder ama Reyhan için başka bir plan daha vardır.Yemin 199. Bölüm 5 mart resimleri

Talaz ile iş birliği yapan Cavidan aynı zamanda hapishane de Reyhan’ı bıçaklayan Nebahat ile de iş birliği yapar. Cavidan’ın isteği ile Nebahat bu sefer de Reyhan’ın çantasına uyuşturucu koydurtur. Emir tam her şey bitti Reyhan’a kavuşacağım derken aramalarda çıkan uyuşturucu işlerin karışmasına neden olur.

Yemin 199. Bölüm Fragmanı

Yemin 198. Bölüm Özeti

Reyhan ve Emir tutuksuz yargılanma beklerken hastaneye gelen savcı yeni iddialar üzerine Reyhan’ın tutuklu yargılanmasına devam etmesini ister. Cavidan ile Talaz’ın Reyhan’a attığı iddialar çok ciddi iddialardır; savcı bu iddiaların araştırılmasını ister.  Emir savcıdan öğrendikleri ile şok olur her şeyin iftira olduğunu söyler; ancak savcı Reyhan’ın delilleri karartma şüphesi olması nedeniyle tutukluluğa devam kararı verir.

Emir ise Reyhan’ı hapishaneden çıkarmak için Yücel’i bulmak gerektiğini anlar. Emir Yücel’i her yer de ararken Yücel’i bulan Gülsüm olur. Gülsüm çektiği videoyu Emir’e atar. Emir Gülsüm ile iş birliği yaparak Yücel’i mahkemeye çıkaracak ve Reyhan’ı hapishaneden kurtaracaktır. Talaz ise Yücel’i yurt dışına kaçırma planları yapmaktadır. Diğer taraftan Nebahat ise Emir’in verdiği korku ile Reyhan ile barış yapmaya karar verir.  Yemin 198. Bölüm resimleri 1

Elinde ki sessiz video ile Erhan’ı korkutan Narin Erhan’ın katil olduğuna kanaat getirir; zira Erhan videonun sesli olduğunu düşündüğü için her şeyi geri de bırakarak kaçmıştır. Narin ise Erhan’ın adalet önünde de hesap vermesi gerektiğini düşünür.

Yemin 198. Bölüm Fragmanı

Yemin’de 40. Hafta

Yemin dizisinde Reyhan iyileşmeye başlıyor ve artık Reyhan’a konak yolu gözüküyor; zira hapishanede basit bir hırsızlık suçundan yatan Reyhan için can tehlikesi bahane edilerek tutuksuz yargılanma talep edilecek ve Reyhan artık bir daha hapse dönmemek üzere konağa gelecek. Cavidan ve Talaz’ın yeni planı ise Reyhan’ı tekrar hapse göndermeye yetmeyecek.

Diğer taraftan Gülsüm artık CAvidan’ın üstünü çizdiğinin farkında. Parasını alıp konaktan gideceğini düşünen Gülsüm’ün de kendine göre planları var ancak Cavidan’ın da Gülsüm ile ilgili planları var. Gülsüm’ü bu kadar çok şey bilirken tekrar geldiği yere gönderemeyecek olan Cavidan Gülsüm’ün başına gelenlerden ablası Reyhan’ı sorumlu tutacak. Bakalım  Reyhan hem Gülsüm’ü hemde kendini kurtarmayı başarabilecek mi?

Gülsüm’ün konuşması demek Cavidan’ın bitmesi demek bu yüzden Gülsüm hiç bir zaman gerçekleri anlatamayacak; Cavidan bu zamana kadar Gülsüm’ü işlediği suçlar ile tehdit etmişti; ancak artık Cavidan Gülsüm’ün tavırlarında da ki değişimi görünce Gülsüm’ün üzerini çizdi. Artık Cavidan’ın Gülsüm ile işi bitti. Bakalım dirisinden faydalanamayan Cavidan Gülsüm’ün ölüsünden faydalanabilecek mi? Reyhan’ın gerçek kardeşi ortaya çıkacak mı? Reyhan nasıl Gülsüm’ün gerçek kardeşi olmadığını öğrenecek? Tüm bu sorularımızın cevabını Yemin dizisinin 41. haftasında bulacağız; Yemin dizisinde artık yavaş yavaş Gülsüm olayı da kapanacak Erhan olayı da.

Erhan Narin’in tepkilerini yorumlayacak ve Narin her şeyi Kemal’e anlatacağını tahmin edecek. Daha fazla Narin’i zorlamak istemeyen Erhan taktik değiştirecek ve gizli gizli Oya ile görüşmeye devam edecek; Oya’yı abisine karşı dolduran Erhan ayrılma kararının tek sebebi olarak Kemal’i gösterecek. Erhan Narin’e oynayacağı oyuncularda fark ettirmeden Oya’yı kullanacak.

Diğer taraftan bir çok haber sitesinde Yemin dizisinden Özge Yağız’ın yani Reyhan’ın ayrılacağı yönünde haberler var ve bir çok izleyici de Reyhan’sız Yemin’in devam etmeyeceğini düşündüğü için Yemin 3. sezon da olacak mı? Yoksa 2. sezon da final mi yapacak sorularını bizlere soruyor.

Doğruyu söylemek gerekirse dizi de Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız’ın Yemin dizisinin 3. sezonunda da devam etmesini kimse beklemiyor; zira Özge Yağız artık yapımcıların gözdesi milyonların sevgilisi bir oyuncu; tabi ki büyük kanallar ve büyük yapımcılar Özge Yağız’ın artık aklını çelecek; ancak Kanal 7 de yeni dizisi Emanet için Özge Yağız’ın aklını çelmeye çalışıyor zira Özge Yağız varsa o dizi tutar gözü işe bakılıyor.

Yemin dizisinin Özge Yağız olmadan devam etmeyeceği de tamamen duygusal bir görüş. Hem Kanal 7 hemde Yemin dizisi yapımcısı Karamel film kimin olup olmadığına bakmadan Yemin dizisinde devam edecek. Belki hem Reyhan hem Emir olmaz ama Yemin dizisi 2020 2021 yeni sezonunda da devam edecek. Özge Yağız’ın teklif aldığı Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet’in konusu ve oyuncu kadrosu için tıklayınız https://diziseti.tv/emanet-dizisi-oyunculari-kadrosu-kanal-7-2020/

Yemin 198. Bölüm Fragmanı

Yemin 198. bölüm 4 mart fragmanı şuanda yayınlanmadı; Yemin dizisi fragmanları ilk olarak televizyondan önce sitemizde yayınlanmakta. Yemin 198. Bölüm resimleri

Yemin 198. Bölüm 199. Bölüm 200. Bölüm Özeti 4 -6 Mart (2 Yorum)

  1. Allah’ınızdan bulun diziniz final yapsın kanal da dizinizi yayınlanmasını kanal 7 de Allah’ından bulsun şu aptal diziyi 21 00 a alsın belalı dizi kanal da bela çekiyor 22:00 alın şu gerzek diziyi

  2. Evet ya gerçekten yeter artık ya yeter biz Cavidan in artık hapse girsin artık ya yeter artık ya yeter Cavidan ne zaman hapse girecek ya ne zaman artık Cavidan hapse girsin artık ne zaman iyileşecek hikmet bey ne zaman iyileşsin artık su hikmet bey narin ve kemal ne zaman gerçek evlilik yapacaklar ya ne zaman artık Cavidan hapse girsin artık ya