İkimizin Yerine 88. Bölüm Özeti 4 Aralık Basant Gehna‘yı evlendirmek istiyor.

İkimizin yerine 88 bölüm özeti. 4 Aralık. Basant Gehna‘yı evlendirmek istiyor.

İkimizin Yerine 88. Bölüm Özeti

Gehna baba evinden ayrılıyor. Kız kardeşi (Rama) onu durdurur ve bende geliyorum der. Yoksa babam yine beni başka biriyle evlendirecek der. Onlar giderken, babaları onları durdurup Gehna’dan özür diler. Ne yaptıysam kızlarımı fakirlik içinde göremediğim için yaptım, size destek olacağım, ne istersen onu yapacağım der.

Sugna ninni söyler. Şiyam, Nandu için oyuncak getirir. Sugna, bebeği için Nandu‘nunki gibi büyük bir kutlama diler ama aniden bebeğin Şiyam‘ın olmadığını ve büyük bir işlev olamayacağını anlar. Şiyam ona kutlama yapacağını söyler. Herkes sessizce yemek yerken, Dadisa Gehna ile ilgili kötü konuşur. Basant öfkeyle yemekten ayrılır.

O, tarlaya gidip acı çekerek, Gehna’nın bir şekilde yaşarım ama Dadisa’nın kölesi olmam dediğini hatırlar. Sonra Dadisa’nın, fakirlikten ölsün dediğini hatırlar. Basant kendini tutamayıp ağlar ve Gehna‘yı yoksulluk içinde görmeye dayanamayacağını söyler. Aniden hocanın, “hayat sadece kazanmak değil, aynı zamanda kaybetmektir“ sözlerini hatırlar.

Gökyüzüne bakarak bağırır. Bir grubun şarkı söylediğini görür ve Niranjan’ın, Gehna’nın sesiyle ilgili dediklerini hatırlar. Sonra Gehna‘nın da Niranjan için endişesini hatırlar. Bir karar verip Niranjan’ın evine gider. O, Niranjan’dan, tereddütsüz, direk cevap vermesini ister ve Gehna’ya hayatında destek olur musun, şüphesiz onu kabul eder misin diye sorar. Niranjan şok olur.

Niranjan, ne diyeceğini bilmiyor. Gehna‘ya saygı duyuyorum ama sen onun kocasısın, neden bana bunu sordun der. Basant ona Gehna‘yla nasıl evlendiğini detaylıca anlatır. Torununu Dadisa’ya verdi, babasının hesabını kapatıp evi terk etti der. Basant, Gehna‘yı mutlu görmesi gerektiğini söyler. Sizin hayata bakışınız aynı onu sadece sen mutlu edersin der.kimizin Yerine 88. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 88. Bölüm Özetinde Niranjan, git onu baba evinden geri al ve evine götür der. Ama Basant, benim evimde boğulmuş bir hayat yaşamasını istemiyorum der. Niranjan, ne cevap vereceğini bilemez. Basant, onu ikna etmeye çalışır hatta ona yalvarır. Sugna, Madan’a helva getirir ve yemesi için ısrar eder. Madan beğenir. Tauji bunu izler ve Madan’ı Sugna’ya karşı zehirler. Anandi Nandu‘yu uyutur.

Jagdiş gelip Anandi‘yi ders çalışmaya götürmek ister, ama Anandi bebeğe bakmalıyım, burada birlikte çalışalım der. Dadisa gelip Anandi’den ona çay getirmesini ister. Jagdiş, bebek uyanacağı ve Anandi yeniden uyutacağı için, Dadisa‘ya kızar. Bairon mutfağa Sumitra‘ya uğrar.

Basant için endişe ederler. Sumitra, bu konu için en az Dadisa endişeleniyor der. Aniden Dadisa gelir ve kalbim olmadan niye endişe edeyim der. Bairon ve eşi şok olur.

Dadisa, gelin yoksul aileden gelirse, herhangi bir kültür ve eşyası olmazsa insan kalpsizleşir der. Sumitra ağlar ve eşi onu teselli eder. Sugna ve Şiyam eve gelir. Sugna, Gehna ve Nandu‘yu görmek için sabırsızlanır. Dadisa, Gehna‘nın evi terk edip baba evine gittiğini söyler. Şiyam ile Sugna şok ile nedenini sorarlar. Dadisa Gehna‘yı kötüler.

İkimizin Yerine 4 aralık Özeti Devam Ediyor

Gehna, tatlı hazırlarken, şeker arar ama annesi, son 2 haftadır şeker alamadık der. Gehna annesini teselli eder ve sadece desteğinizi istiyorum, başka bir şeye gerek yok der. Sugna, zavallı Gehna’nın bebeğini kaybettiğini söyler. Dadisa, yine Gehna‘yı kötüler.

Basant gelir ve Gehna onunla mutlu olmadığı için boşanmaya karar verdiğini belirtir. Artık onu bu evliliğe zorlamaya hakkım yok der. Sumitra ve Bairon onu sakinleştirmeye çalışır ama Basant umursamaz. Bairon bunun olmasına izin vermeyeceğini söyleyerek boşanma belgelerini parçalar.kimizin Yerine 4 aralık resimleri

Basant, kimse bana engel olamaz der. O gittikten sonra, Bairon bir şeyler yapması için Dadisa’ya yalvarır. Dadisa, Basant’ın doğru karar verdiğini söyler. Şiyam çocuğu Basant’a götürür. ve Gehna’nın acısını anlatmaya çalışır. Basant, onu bir anne ya da eş olarak değil, mutlu olma hakkı olan bir insan gibi gördüğünü söyler.

İkimizin Yerine 4 aralık Özetinde Gehna’nın benimle ilişkisi hapis gibiydi, onun özgür olmasını isterim der. Gehna bir kuklayla konuşur. Oğlunun, başkalarına sorun olmaması gerektiğini söyler. Kuklaya şarkı söyler. Diğer tarafta çocuk ağlarken Basant onu dışarı çıkarır. Anandi çocuğu Sumitra’ya götürür.

Ertesi gün Şiyam ve Sugna, Gehna’nın evine gider. Onu eve gelmeye ikna etmeye çalışırlar. Ama Gehna, o eve gelemeyeceğini söyler. Şiyam, tek sorun evde kalmak mı, Basant ile bir sorun yok mu diye sorar. Gehna, Basant ile hiçbir problemi olmadığını söyler. Radha eve gelir. Tauji, Gehna’yı anlatır ve dünürleri hakkında Madan ve Radha’yla alay eder.

Niranjan Basant’a, Gehna ile onun birbirini sevdiğini anlatmaya çalışır. Basant da Niranjan’ı Gehna ile evlenmeye ikna etmeye çalışır. Gehna, bir eş ve anne olduğu için mi kabul etmiyorsun der. Niranjan bununla ilgili bir sorunum yok, ama karar vermeden önce Gehna’nın da fikrini bilmek isterim der. Basant kabul eder.

İkimizin Yerine 88. Bölüm Fragmanı