İkimizin Yerine 9 Ağustos Basant Ganga’dan Özür Diliyor

İkimizin Yerine dizisinde Ganga büyük bir başarıya imza atarak Gehna’nın bebeğini doğurtmayı başarmıştı. Jagdiş’in talimatlarını yerine getiren Ganga ilk sınavından başarıyla çıkmıştır. Basant kabine girdiğinde Gehna’nın kucağındaki bebeklerini görünce çok mutlu olur. Ganga’ya teşekkür eder. Ganga Jagdi sayesinde yaptım derken Basant onun tevazu gösterdiğini söyler. İkimizin Yerine 9 Ağustos Özeti devam ediyor.

İkimizin Yerine 9 Ağustos özetinin ilk kısmı için tıklayınız  İkimizin Yerine Özet

İkimizin Yerine 9 Ağustos Özeti 2. Kısım

Jagdiş koşarak hastaneye geliyor. Basant onu görünce sarılıyorlar. Basant Ganga’ya karşı çok mahcup olduğunu söyleyerek ondan af diliyor. Jagdiş Ganga’nın burada kalacağını ve kursunu burada bitireceğini söylüyor. Bundan kimsenin haberi olmamasını istiyor. Aralarında anlaşıyorlar. Basant Bairon’u arıyor ve bir bebekleri olduğunu belirtiyor.

Mahi, Aşima’yı düşüncelerinde anarken onu çok sevdiğini düşünüyor. Aşima ise kendisini suçluyor ve Şiv’İn kardeşi ile böyle bir şey yapmamalıydım diyor. Mahi Aşima’nın suçluluk duymaması için telefon açmak istiyor ancak daha sonra yüz yüze görüşmenin daha iyi olacağını düşünerek vazgeçiyor. Aşima ise Londra’ya gitmek için rezervasyon yaptırıyor. 11 1 2

Dadisa ve ailesi hastaneye gelirken Ganga ve Manu kabine gizleniyorlar. Nandu bebeğin çok güzel olduğunu söylerken Dadisa böyle güzel bir torunu verdiği için Gehna’ya teşekkür ediyor. Nandu’nun sesini duyan Manu çığlık atınca ortam sessizleşiyor ancak farkına varamıyorlar. Dadisa bebeğin erken doğduğunu söylüyor. Hemşire büyük bir gerilim olunca erken doğum olabileceğini söylüyor. Dadisa Ratan olayı gelinimi gerdi diyor.

Dadisa doğumu gerçekleştiren hemşirenin nerde olduğunu soruyor. Jagdiş çoktan ayrıldı diyor. Dadisa ismini soruyor. Jagdiş Geta olduğunu söylüyor. Ganga kabinde gülümsüyor. Dadisa bu haberi Anandi’ye haber vereceğini söylüyor. Anandi geç vakitte gelen telefondan dolayı çok korksa da işin aslını öğrenince çok mutlu oluyor. Şiv Basant’ın iki çocuğu var ama bizde bir çocuk bile yok diyor. Anandi utangaç hissediyor. 22 1 1

Jagdiş, Gehna’yı yalnız bırakmalarını ister. Sumitra burada kalacağım der. Gehna gerek olmadığını söyler. Nandu’nun okulu var sen gidip onlara bakmalısın der. Basant kendisinin kalacağını söyler. Onlar ayrılırken Manu’nun kolu kabinden görünür ancak Sumitra onu farketmez.

Ertesi gün Iravati Sançi’deki değişimden bahsediyor ve artık Haveli’ye gitme zamanının geldiğini söylüyor. Anandi onu destekliyor ve Sançi’deki değişiklikleri kendisinin de gördüğünü söylüyor. Iravati Anandi’ye sarılıyor ve Sançi’yi anladığın için teşekkür ederim diyor. Şiv iki aile için güzel zamanların yaşandığını söylüyor. Gehna’nın bebeğinden bahsediyorlar ve mutlu oluyorlar. 33 1 1

Mahi, Aşima’nın evine geliyor ancak kapısının kilitli olduğunu görüyor. Komşudan Londra’ya gittiğini öğreniyor. Ganga, Gehna’nın bacaklarına masaj yaparken Gehna bebeğin nasıl olduğunu soruyor. Ganga diğer bebeklerle birlikte olduğunu ve iyi olduğunu belirtiyor. Ona bebeği göstereceğini söylüyor. Mahi Aşima’yı arıyor ancak telefona ulaşılamıyor.

Anandi mutfakta hizmetçi Nathu’dan perdeleri değiştirmesini istiyor. Nathu onları yıkaması ve ütülemesi için Chanda’ya vermiştik ancak hala getirmedi diyor. Onun tembellik yaptığını söylüyor. Anandi Chanda’nın kocasıyla ilgili sorunu olduğunu hatırlıyor ve onun evinin nerde olduğunu soruyor. Nathu bilmediğini ancak bekçinin bilebileceğini söylüyor. 4 1 6

Sançi Haveli’yi (Jagdiş’in evi) arıyor ve Gehna’nın bebeğinden dolayı çok mutlu olduğunu Sumitra ile paylaşıyor. Ganga’nın nerde olduğunu soruyor. Sumitra Ratan’ın tutuklandığı gece evi terk ettiğini ve o günden beri de haber alınamadığını söylüyor. Sançi çok mutlu oldum diyor ve herkes için iyi bir haber olduğunu söylüyor. Sumitra da aynı fikirde olduğunu söylüyor. İkimizin Yerine 336. Bölüm Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 337. Bölüm özeti için Tıklayınızİkimizin Yerine

İkimizin Yerine 337. bölüm 10 Ağustos Özetini Videomuzdan sesli olarak dinleyebilirsiniz (Sonraki bölüm)

İkimizin Yerine 9 Ağustos Fragmanı

Yorum yaz