İkimizin Yerine 9 Ocak Özeti Jagdiş Şela’ya Aşık Oluyor(2. Kısım)

İkimizin Yerine dizisi 124 bölümü ile 9 ocak çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşacak. İkimizin Yerine dizisinin 9 ocakta yayınlanacak bölümünde çok şey var bu yüzden özeti ikiye ayırdık. İkimizin Yerine 9 Ocak Özetinin ilk kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine dizisinin 9 Ocak özetinin ikinci kısmında Anandi‘nin fedakârlığını izleyeceğiz

İkimizin Yerine 9 Ocak Özeti

Akşam yemeğinde Basant ile Bairon işteki olaylardan bahsedip gülerken Anandi ve Dadisa sessizdir. Bairon Anandi‘ye ne olduğunu sorar. Anandi artık Jagdiş‘e ödevlerde yardım edemeyeceğini söyler. Çünkü bu sene ders programı çok zordur. Jagdiş okulda hepsini kolayca öğrenirsin merak etme der. Anandi sessizdir.

Bairon odasında Sumitra ile konuşur ve Anandi‘nin eğitimine tam devam etmesi için onu okula göndermek istediğini söyler. Sumitra Dadisa izin vermez der. Bairon Dadisa‘yı ikna etmek için bir çare aradığını söyler. Anandi‘yi mutlu etmek için Kazan‘a söz verdim der. Her halükârda Anandi‘nin geleceğinin boşa gitmesine izin vermem der. Sumitra endişelenir.

Ertesi sabah Anandi Dadisa‘ya çay getirir ve onu duaya çağırır. Dadisa odasında dua edeceğini söyler. Jagdiş okula gitmek için süslenir. Anandi bunu anlayamaz ve nedenini sorar. Jagdiş okuldaki kızların onu beğendiğini ve övdüklerini söyler. Anandi Jagdiş‘in kız (Sheela) için süslenip ondan bahsetmesinden hoşlanmaz ve Sheela‘yı Jagdiş‘e kötüler. Jagdiş ise onunla eğleniyordur.

Jagdiş giderken Dadisa‘nın duasını almak istemeyince Bairon onu fırçalar. Bairon Anandi‘ye okula gitmek ister misin deyince Anandi heyecanlanır. Dadisa şaşkın ve sinirli. Bairon anne sen ne dersin derken Dadisa bir hışımla odasına gider. Anandi ona Paan kutusunu götürür. Dadisa, kendini yormana ne gerek vardı Sumitra ve Gehna hallederdi der. Sen büyüyüp âlim olacaksın böyle ayak işleri sana göre değil diye laf sokar.

Anandi ağlayarak odasına gidip defter kalemine bakar. Krişna resmine bakarak Bairon‘un sözlerini düşünür. Sonra Dadisa hastanedeyken onun kurtulması için Tanrıya Dadisa‘yı üzmemeye yemin ettiğini hatırlayıp ağlar. Basant Bairon‘la iş konuşurken okul müdürü gelir. Bir sohbetin ardından Bairon ona Anandi‘yi okula göndermek istediğini söyler. Basant şok.kimizin Yerine 9 Ocak fotoğrafları 1

Müdür buna memnun olur ve sadece Anandi‘nin bir form göndermesi gerektiğini söyler. Bairon tamam der. Jagdiş, Anandi, Sumitra ve Gehna oraya gelir. Bairon ona form yollamasını söyler. Jagdiş ve Gehna Anandi için sevinirken, Sumitra ve Anandi üzgün. Müdür tam giderken Anandi okula gitmek istemediğini söyler. Bairon ve Jagdiş şok.

Bairon ne oldu da eğitimden vazgeçtin sen okumayı çok seviyordun der. Anandi hiç bir şey olmadı sadece okuma hevesimi kaybettim der ve aceleyle odasına kaçar. Müdür Bairon‘a onunla yalnız konuş kesinlikle bunun arkasında bir şey var deyip gider. Jagdiş Anandi‘ye gelir ve onu sorgular. Anandi git başımdan der. Jagdiş sinirlenir ve ne halin varsa gör ama sonra bana ağlama deyip gider.

kimizin Yerine 124. Bölüm yeni gelin Özeti Devam Ediyor

Anandi ağlar. Şiyam ve Sugna tatlı bir an yaşarlar. Gece, Anandi Bairon‘a süt getirir. Bairon onu tavır yapıp sütü almaz. Anandi üzülüp giderken Bairon onu durdurur. Bairon ona bana güvenmiyor musun diye sorar. Anandi onu anlayamaz. Bairon, bunu sen mi istedin yoksa biri bir şey mi dedi? Okumaktan vazgeçmeni Dadisa ‘mı söyledi diye sorar. Anandi Dadisa bir şey demedi ama ben okula gidersem o üzülüp hasta olacak bu yüzden okumak istemiyorum der.

Sumitra da gelir. Bairon Anandi‘yi ikna etmek ister ama nafile. Bairon Anandi‘yi Dadisa‘ya götürüp hemen izin alacağını söyler. Anandi Dadisa‘ya bir şey demeyeceğine yemin et der. Sumitra ve Bairon şok. Anandi Dadisa bir şey demedi ama onun bunu istemediğini biliyorum ve benim için onun mutluluğu her şeyden daha önemli der. Bairon‘dan özür dileyip gider. Bairon onun fedakârlık yapacak kadar büyümesine şaşırır. Sumitra ise Anandi‘nin kararını doğru bulur.

İkimizin Yerine 124. Bölüm özetinde Gehna‘nın ailesi gelir ve Dadisa‘ları Gehna‘nın kardeşi Rama‘nın nişanına davet ederler. Hepsi memnuniyetle geliriz derler. Dadisa onları tebrik eder ve hasta olduğu için gelemeyeceğini söyler. Radha ve Sugna Varun‘u hastaneye getirir. Sugna oradayken hep birinin onu izlediğini hisseder. Sonunda birisi elini Sugna‘nın omzuna koyar. Sugna Pratap‘ın annesini görüp korkar.

İkimizin Yerine 9 Ocak Fragmanı

İkimizin Yerine 9 Ocak Özeti Jagdiş Şela’ya Aşık Oluyor(2. Kısım) (1 Yorum)