İkimizin Yerine 90. Bölüm Özeti 6 Aralık Sugna Suikasta Uğrar

İkimizin Yerine dizisi 90 bölüm özeti ile karşınızdayız. ikimizin Yerine dizisinin 6 Aralık salı günü ekranlara gelecek bölümünün 1 kısımında Sugna suikasta uğrar.

İkimizin Yerine 90. Bölüm Özeti 1. Kısım

Sumitra, Gehna’ya Dadisa’dan af dilemesini söyler. Doktor, Dadisa ve Basant’a, bebeğin artık iyi olduğunu ve şimdi annesi de geldiğine göre yakında sağlıklı olacağını söyler. Gehna gelip Dadisa‘dan af diler. Dadisa sevinerek onu affeder ve Gehna’ya sarılır. Hepsi mutlu-mesut eve gelir. Gece, Bairon Sumitra’yı terasta ağlarken bulur.

Sumitra, Gehna’nın evde olmadığı birkaç günde, Nandu ile uyumaya alıştığını ve şimdi o olmadan uyuyamadığını söyler. Bairon onu teselli eder ve Nandu iki annenin sevgisini aldığı için şanslı der. Gehna bebeğine şarkı söyler. Basant gelir ve mabette olanlardan sonra geri döneceğini hiç düşünmediğini söyler. İkisi de birbirini ne kadar sevdiğini anlatır ve birbirlerinin yanında olmaya söz verip sarılırlar.

Sugna ile Şiyam‘ın ilişkisi yavaş yavaş ilerler. Radha Sugna‘ya, Madan ile Tauji’nin Puja‘ya gitmeyeceğini söyler. Sugna, Radha’dan Madan ile konuşup onu da gelmeye ikna etmesini ister. Radha, Madan’a gider. Onun telefonda konuşmasını duyunca bütün günü boş geçireceğini anlar. Madan‘ın kaçma bahanesi kalmayınca Radha onu ikna eder. Madan Tauji’ye gider ve ona bebeği öldürme planından vazgeçmesini söyler.kimizin Yerine 90. Bölüm sugna ölecek mi

Tanrı bize yeterince para verdi ve başka bir çocuğa da bu evde bakabiliriz der. Tauji ona anlatmaya çalışır ama Madan onu durdurur. Şiyam ve Sugna aşağı inerler. Sugna Radha’yı sorar. Madan hazırlandığını söyler. Sonra, siz önden gidip oyuncak alın biz sonra geliriz der. Şiyam ve Sugna gider. Tauji, Madan’a kızar. Madan gidince Tauji cep telefonuyla birini arayıp ona bir şey söyler.

İkimizin Yerine 6 Aralık Özeti Devam Ediyor…

Dadisa’nın evinde herkes Puja‘ya hazırlanır. Anandi dua tepsisini getirir ama yolda Jagdiş ile çarpışınca düşürür. Dadisa Anandi’ye bağırır. Kâhin, daha zaman var der. Şiyam ve Sugna pazarda oyuncak mağazasına giderler. Şiyam, Sugna’ya, sen oyuncak al bende o zamana kadar faturaları ödeyim der. Bazı adamlar gelip zorla Sugna’nın mücevherlerini alırlar. Şiyam, Sugna’nın çığlığını duyunca geri döner.

Adamlar Sugna’yı bıçaklarken Sugna bağırır. Köylüler şokla bakar. Sugna gözlerini açar ve Şiyam‘ın bıçağı havada yakaladığını görür. Şiyam‘ın avucu kesilir. Şiyam, adamlarla kavga etmeye başlar. Şiyam adamın birini döverek Sugna’yı hedef almasının sebebini sorar. Adam, Tauji’nin yaptırdığını söyler. Şiyam şok olur.

Şiyam inanmaz ve onu döver. Sugna onun dediklerinin doğru olduğunu söyler. Şiyam şok ile ona bakar. Sugna, Tauji’nin iki kez bebeğini öldürmeye çalıştığını söyler. Önce süte zehri katarak, sonra doktor kullanarak. Şiyam, neden daha önce söylemediğini sorar. Sugna senin öfkenden ve evde büyük bir kavgaya yol açacağından korktum der. Gehna Puja‘da kız kardeşleriyle oturur.kimizin Yerine 6 aralık resimleri

Kız kardeşi bebeği kucağına alır. Dadisa bundan hoşlanmaz ve kibarca bebeği ondan alıp Sumitra‘ya verir. Anandi’nin ailesi gelir. Bairon onları evde karşılar. Dadisa, Bairon’dan Sugna ile ailesinin neden hala gelmediğini öğrenmesini ister. Madan, Radha ve Trişa Sugna’nın evine gitmeye hazır. Trişa, tekrar Tauji’nin de gelmesini ister ama kocası ona kızar.

Şiyam ve Sugna içeri girer. Şiyam, serserilerin onlara saldırdığını söyler. Madan öfkeyle kılıcını almaya gider. Tauji, neden size saldırdıklar ki derken Şiyam onu durdurur. Şiyam, onları Tauji’nin gönderdiğini söyler. Herkes şokta. Tauji, Şiyam’ı azarlar ve Sugna’nın onun aklını çeldiğini söyler. Şiyam öfkelenir ve ona Sugna’nın adını kullanarak suçunu örtmemesini söyler. Tauji kanıt ister.

İkimizin Yerine dizisinin 90. bölüm özeti oldukça uzun olduğu için iki parçada sizlere ulaştırmaya karar verdik. İkimizin Yerine dizisi 6 aralık özetinin ikinci kısmı için tıklayınız

İkimizin Yerine 6 Aralık Fragmanı