İkimizin Yerine 6 Aralık Özeti 90. Bölüm Kazan tutuklanır.

İkimizin Yerine dizisinde geldik 90 bölüme. Bilindiği üzere İkimizin Yerine dizisinin 6 Aralıkta yayınlanacak bölümünün ilk kısmında Sugna suikasta uğramıştı; peki Sugna’yı kim kurtarmıştı. İşte detaylar.

Bu özet İkimizin Yerine dizisinin 90. bölümünün ikinci kısmıdır. İkimizin Yerine 90. bölümün özeti uzun olduğu için iki parçada sizlerle buluşturuyoruz. İkimizin Yerine 90. bölüm özetinin ilk kısmı için tıklayınız

İkimizin Yerine 6 Aralık Özeti

Şiyam serserilerin birini içeri aldırır. Serseri, Tauji’nin para verdiğini söyler. Trişa hala şüphelidir. Şiyam, Tauji’nin bebeği iki kez öldürmeye çalıştığını anlatır. Tauji, bütün bunların aileyi kırmak için Sugna tarafından yapıldığını söyler. Şiyam öfkelenir ve Sugna bütün bunları bilerek sessiz kaldı, çünkü ailede sorun istemedi der.

Madan, Tauji’ye, neden kesinlikle bunu yasakladığım zaman yine de yaptın der. Tauji, tüm bunları yaptım çünkü o çocuğu evde istemedim ve hatta Madan da bunu kabul etti ama herkes öğrenince sesini çıkarmıyor der. Herkes şok ile Madan’a bakar. Radha, Madan’ı sorgular. Sugna odasına koşar, Şiyam da peşinden gider.kimizin Yerine 6 Aralık resimleri bago ne yapacak

Radha, Madan’a, sana çok inanmıştım ama bir bebeği özellikle de gelininin bebeğini öldürmeyi nasıl düşündün der. Madan, bebeği öldürmeyi asla düşünemeyeceğini söyler. Madan özür diler. Radha, büyük bir hata yaptığını ancak hatasını kabul ettiği için iyi biri olduğunu söyler. Radha, artık evin gelininin güvende olması için, Tauji’nin evden gitmesini ister.

Madan, kabul eder. Tauji’den evi terk etmesini ve geri dönmemesini ister. Tauji şok olur ve Madan’a, öz abisine karşı çıktığı için bağırır. Tauji, odasında eşyalarını toplarken, ona karşı saygısızlık ve hakaret ettiği için Madan, Radha, Sugna vb. azarlar. Trişa ona durmasını söyler ve birçok soruna neden olduğu için onu suçlar.

kimizin Yerine 90. Bölüm kazan tutuklanır

İkimizin Yerine 90. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Trişa, çocuğu olmadığı için eşinin kötü davranışlarından kendini sorumlu tutar. Sugna, Şiyam’ın omzunda ağlar. Şiyam, babası Tauji’ye uyduğu için kötü olur. Hemen Sugna’ya evi terk etmek istediğini söyler. Trişa onlara Madan’ın hatalı olmadığını anlatır. Tauji ve ben gidiyoruz der. Kocası adına özür diler ve ayrılır.

Sugna, Şiyam’ı, onları durdurmaya ikna eder. Tauji ve eşi koridorda ayrılmaya hazır. Şiyam gelir ve Sugna onları affettiği için kalabileceklerini söyler. Sugna, onlara aile birliği vb. gibi ders vererek, kalmalarını ister. Tauji, Madan onu istemediği için reddeder.

Madan da Tauji’nin kalmasını ister. Tauji duygusallaşır ve kabul eder. Dadisa’larda, kutlama devam ederken, polis Kazan için bir arama emriyle oraya gelir.

Polis, bir ihbar üzerine Kazan‘ı silah kaçakçılığı suçundan Kazan‘ı aradıklarını söyler. Herkes şok olur. Bairon ve Basant, polisi Kazan’ı tutuklamamaya ikna etmeye çalışırlar, fakat polisler onu götürmek zorunda olduklarını söyler. Onlar gidince Bago panikle ağlar. Bairon ve Basant karakola gitmek için hazırlanır.ikimizin yerine mutluluk

Dadisa onları durdurur ve diğer insanların meselelerine müdahale etmemelerini söyler. Bairon, Kazan’ın masum olduğunu söyler, ama Dadisa Kazan’ın para için bunu yapacağına inanarak konuşur. Bago, kimsenin yardımına ihtiyacım yok diyerek gider. Bairon ve Basant da Bago ile gider. Madan, Sugna’dan özür diler.

Sugna onu affeder. Madan ona kızı gibi olduğunu söyler. Sugna, Asha’nın okula gönderilmesini ister. Madan bunu düşüneceğini söyler. Karakolda, müfettiş Kazan’ı sorgular ve hırpalar. Müfettiş bir telefon alır. Birine, işi söz verdiği gibi para için yaptığını söyler.

Bairon, Basant ve Bago, Kazan‘ın serbest bırakılmasını isterler. Müfettiş, Kazan’ı hainlikle suçlar. Bairon ile Basant’ı da ona yardım ve yataklıkla suçlar. Onlara gidip kefaletle geri dönmelerini söyler.

İkimizin Yerine 90. Bölüm Fragmanı