İkimizin Yerine 98. Bölüm Özeti 14 Aralık Pratap Bebeği Almak İster

İkimizin Yerine dizisi 98. bölüm özeti ile 14 Aralık cuma günü izleyicisi ile buluşacak. İkimizin Yerine 14 aralık özetinde Pratap‘ın ailesi Sugna‘nın bebeğini ister.

İkimizin Yerine 98. Bölüm Özeti

Kazan Dadisa‘lara kin gütmeye devam eder. Sumitra Şiyam‘ı arar ve Sugna’nın doğuma girdiğini öğrenir. Sumitra, Bairon, Basant ve Dadisa hastaneye ulaşır. Madan ve ailesi zaten oradadır. Tauji, Dadisa’nın gelininden istediği gibi bir torun istediklerini söyleyerek alay eder. Dadisa, Sugna’nın oğlu olacağını söyler. Ortam gerilir. Şiyam, ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Bebek sesi duyulur. Şiyam hemşireye sorar. Hemşire, kızı olduğunu söyler.

Dadisa, Tauji ve Madan hayal kırıklığına uğrar. Bairon, Basant, Şiyam, Radha, Sumitra bebeği görmeye gider. Hepsi bebeği alıp sever. Sugna, Dadisa’yı sorar. Basant, Dadisa dışarıda ve bir kızın büyükannesi olduğu için mutlu der. Doktor gelip erkek olduğunu söyler. Herkes şaşkın. Radha bebeği kontrol edince erkek der. Sumitra çok mutlu.

Herkes hem şaşırır hem sevinir. Radha bebeği dışarıda Dadisa‘ya da vermek ister. Dadisa almaz. Tauji Dadisa‘ya laf sokar. Dadisa çok üzgün. Radha bebeğin erkek olduğunu söyler. Dadisa ve Tauji hayret eder. Dadisa bebeği kontrol edip sevinerek kucağına alır. Sumitra evde hazırlık yapar. Sugna ve Şiyam bebek ile gelir. Evde çok fazla neşe var. Tauji de, o çocuk bizim soyadımızı taşıyamaz diyerek Madan ile Radha‘yı doldurur.kimizin Yerine 98. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 98. Bölüm özetinde Sugna, Şiyam mutlular. Tauji gidip Pratap‘ın babasıyla konuşur. Sugna‘nın doğumunu haber verir. O bizim değil sizin varisiniz der.

Tauji, Pratap’ın ailesinin duygularıyla oynamaya çalışır. Tauji gittikten sonra Pratap’ın annesi Sugna’ya yaptıkları için ağlar. Pratap’ın babası, artık hiçbir şey yapılamaz der. Sugna ve Şiyam’ın aileleri isim koymak için tapınağa ulaşır. Tauji yine Pratap’ın ailesini arar. Rahip Şiyam’dan bebeğin kulağına adını söylemesini ister.

Şiyam yapar. Dadisa ismi herkese duyurmak üzereyken, Pratap’ın ailesi oraya gelir ve bebeğin adının “Pratap” olmasını istediklerini söylerler. Herkes şok olur.

İkimizin Yerine  14 Aralık Özeti Devam Ediyor

Pratap’ın annesi bebeği Şiyam’ın elinden alıp öper. Sugna’dan af diler ve yeniden evlenmemiş olsaydın bebekle  birlikte seni de götürürdüm der. Ama şimdi Pratap’ın yadigârını ona vermesini ister. Dadisa sinirlenir ve gelinlerini şimdi hatırladıklarını söyler. Sugna’yı kabul etmeleri için onlara gittiklerinde nasıl hakarete uğradıklarını hatırlatır. Dadisa bebeği Pratap’ın annesinden alır.

Pratap’ın babası da bebeği ister. Madan kalkacakken, Tauji onu durdurur. Eğer bebeği alırlarsa, bizim için iyi olur der. Bairon ve Şiyam da bebeği vermeye karşı çıkar. Pratap’ın annesi yeniden af dileyerek bebeği almak ister. Ama Sugna bebeği Dadisa’dan alır ve kimseye vermeyeceğini söyler. Dadisa, herhangi bir sorun yaratmadan gitmelerini ister. Pratap‘ın annesi Sugna’ya, kaynanası gilin asla bebeği kabul etmeyeceğini söyler.kimizin Yerine 14 aralık resimleri

Şiyam, bebeğin babası olduğunu ve ona soyadını verdiğini söyler. Tauji karşı çıksa da Şiyam onu susturur ve Pratap’ın ailesinin gitmesini ister. Pratap’ın babası, meseleyi konseye açacağını söyler. Sarpanç, konseyin tüm üyeleri burada, şimdi karar verelim der. Tüm konsey Şiyam ile Dadisa’yı destekler ve Pratap’ın ailesinin gitmelerini ister.

Pratap’ın ailesi gidince, Dadisa bebeğin adını söyler. Onun adı Varun. Daha sonra odada, Sugna, desteği için Şiyam’a teşekkür eder. Şiyam, görevi olduğunu söyler. Tatlı bir anları var.

İkimizin Yerine  14 Aralık Fragmanı