İkimizin Yerine 99. Bölüm Özeti 15 Aralık Jagdiş Sınavlardan Korkar

İkimizin Yerine dizisinde geldik 99 bölüm özetine. İkimizin Yerine dizisi 100. bölüm ile dalya yapacak. İkimizin Yerine 15 Aralık özetinde Jagdiş sınavlardan korkuyor.

İkimizin Yerine 99. Bölüm Özeti

Şiyam, Sugna‘ya annesi evde beklediği için eve gideceğini söyler. Yarın onu ve bebeği eve götürmek için geleceğine söz verip gider. Dadisa, Tauji’nin bebeğe tavrından endişe eder. Bairon, bebek oraya gidince Tauji onunla Sugna‘dan daha çok oynayacak, göreceksin der. Dadisa da aynı şeyi ister.

Tauji, Madan’ı bebek meselesinde zehirlemeye çalışır. Ama Madan, bebeklerin Tanrı‘nın hediyesi olduğunu, Pratap’ın ailesinin yerine ona sahip oldukları için şükretmeleri gerektiğini söyler. Ertesi gün Şiyam, Radha ve Trişa, Sugna ile bebeği almaya gelirler. Radha Sugna ile bebeği evde de karşılar ve mabette kutsanırlar.

Şiyam ve Sugna odalarındadır. Sugna, bebeğinden uzak kalamayacağını söyler. Şiyam, bebeğin sadece onlarla kalacağını garanti eder. Şiyam yatağını yerde yapar. Sugna kendi rızasıyla Şiyam ile birlikte olur. Okul müdürü, sınav formunu Anandi‘ye imzalatmak için eve gelir. Bairon, Anandi’den dersini iyi okumasını ister.kimizin Yerine 15 aralık resimleri

Dadisa, oğlun da sınav verecek diye Bairon‘a laf sokar. Bairon Jagdiş’i sorar ve oyun oynamaya gittiğini öğrenince kızar. Dadisa ile Sumitra onu sakinleştirir. Bairon odasında endişeliyken Sumitra gelir. Bairon, ona hep bir doktor olmak istediğini ama şartların ona izin vermediğini söyler. Bu yüzden Jagdiş’in doktor olmasını ve onun aracılığıyla hayallerimin yerine gelmesini istiyorum der.

Şiyam açıkça Sugna ile flört etmeye çalışır. Madan onu çok zor işe gönderir. Jagdiş ve Anandi ders çalışır. Anandi, Jagdiş’in tamamlanacak çok dersi olduğu için endişelenir. Dadisa gelip Anandi’yle alay eder ve Jagdiş’e yemek verir. Gece, Jagdiş pek çok dersleri (tarih, bilim, coğrafya vb.) görünce korkar.

İkimizin Yerine 99. Bölüm Özetinde Radha, Sugna ve Trişa mutfaktayken Şiyam oraya gelip Sugna ile flört etmeye çalışır. Ama Radha onu yakalar ve komik anlar yaşanır. Sugna ile Şiyam utanır. Anandi, derslerini tamamlaması için Jagdiş‘e bir zaman çizelgesi hazırlar ve Jagdiş onu takip edeceğine söz verir.

İkimizin Yerine 15 Aralık Özeti Devam Ediyor

Jagdiş sınavlar için endişelenir. Dadisa, Anandi’ye, Jagdiş‘in derslerine yardım etmesini söyler. Gehna bunu Basant’a anlatır ve ondan, Dadisa ile konuşup sınav bitene kadar Anandi’yi serbest bıraktırmasını rica eder. Basant, Dadisa‘nın oğlu olmadığı için ona karşı çıkma gücü olmadığını söyler.kimizin Yerine 99. Bölüm resimleri

Sumitra, çocuklara süt verir. Dadisa, Anandi’ye de verdiği için onu azarlar. Gece Jagdiş ve Anandi okuyorken Jagdiş uyuyakalır. Anandi onu çimdikleyip uyandırır. Ona sınavlardan hoşlanmayan uyuyakalan bir böcek olduğunu söyler. Ertesi gün Dadisa tüm işi Anandi’ye yaptırır.

Sumitra ve Gehna çaresizce izler. Gece Sumitra, Anandi’ye kalan vaktinde okumasını söyler. Anandi de okurken uyur. Jagdiş onu çimdikleyip uyandırır ve ona böcek olduğunu söyler. İkisi de güler.

İkimizin Yerine 15 Aralık Fragmanı