İkimizin Yerine Anandi Kayboldu. Anandi Kocaya mı Kaçtı?

Anandi, ilerde Şravan diye biri ile tanışacak ve onu Basant‘ın yanında işe aldıracak. Şravan evde her kese kendini sevdirecek. Aslında Şravan Heth Sing‘in intikam için tuttuğu adamıdır. Jagat, ise Gauri‘nin ailesini de Mumbai’ye getirmiş ve birlikte yaşıyorlar. Daha sonra bir gün Anandi kaybolacak. Bu arada Dadisa kardeşi Badi‘nin evine gitmiştir.kimizin Yerine 192. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine Anandi Kayboldu

Badi kanser olmuştur. Aile, endişelenir ve Heth‘den şüphelenip onun evine gidecek. Ama bir şey öğrenemeyecekler. Polise de gidecekler ama yine Anandi bulunamayacak. Şravan‘ın ailesi eve gelecek ve Anandi ile Şravan‘ın fotoşoplu samimi resimlerini göstererek onun Şravan‘la kaçtığını söyleyecekler. Köyde herkes Anandi‘nin Şravan‘ı yoldan çıkardığını düşünecek.

Aile buna inanmasa da ellerinden bir şey gelmeyecek. Sonra Jagat Gauri‘den Anandi‘nin kaçtığını duyacak ama inanmayacak. Jagat Gauri‘yi dinlemeyip köye gelecek ve Bairon‘a hesap soracak. Ardından köye Anandi‘yi bulmaya söz verecek. Gulli Anandi‘nin kaçırıldığını görmüş ama tehditle susturulmuştur. Jagat onu konuşturacak ve Şravan‘ın onu kaçırdığını ve ormanda bir kulübede esir tuttuğunu öğrenecek.

Anandi gözleri ve elleri bağlıdır. Şravan ile Heth onu izleyecek. Heth‘in amacı sadece Anandi‘nin adını tüm köye rezil etmektir. Bu yüzden ona zarar vermeden esir tutuyordur. Anandi bunu bilmiyor. Heth ve Şravan gidince diğer adamlar sarhoş olacak ve Anandi‘yi taciz etmeye kalkacak. Neyse ki, diğer adam onu durduracak. Anandi kaçmak istese de başaramayacak.kimizin yerine Şravan

Jagat Gulli‘nin peşindeki adamı takip ederek oraya gidecek ve adamları bir ilaç ile uyutup Anandi‘yi kurtaracak. Adamlar peşlerine düşse de yakalayamayacaklar. Jagat evdekilere durumu anlatacak. Aile ona teşekkür edecek. Jagat daha sonra geri dönecek ve Gauri‘ye olanları anlatacak. Gauri kıskanacak. Anandi bir süre bu olayın etkisinde kalacak.

Köylüler Anandi‘nin kaçırıldığına inanmayacak ve onu suçlamaya devam edecek. Şravan ortada yoktur ve Anandi onu kimin kaçırdığını bilmiyordur. Bairon Gulli‘den Anandi‘yi kaçıranın Şravan olduğunu öğrenir ve fidye istemediği için arkasına büyük birinin olduğunu anlar. Bu arada Jagat Bairon‘la sürekli irtibat halindedir ve Anandi‘yi kaçıranı merak ediyordur.

İkimizin Yerine Anandi Kocaya mı Kaçtı?

Bu yüzden Gauri sık sık onunla kavga ediyordur. Köy halkı mabedde Anandi‘ye hakaret eder. Anandi, Şravan ve resim olayını öğrenir ve Şravan‘ın ailesine bilgisayarda fotoşoplandığını söyler ancak ona inanmazlar. Şravan‘ın ailesi ani bir değişimle zenginleşir ve Bairon‘lar daha da şüphelenir. Bairon ve ekibi aileyi takibe alır ve Şravan‘ı yakalayıp köye getirirler.

Heth bunu öğrenince paçaları tutuşur. Herkesin önünde Şravan bunu Heth‘in oğlunun emriyle yaptığını itiraf eder. Önce ailenin güvenini kazandım, sonra Anandi‘nin kıyafetlerini çaldım ve sabah onu kaçırarak, Anandi‘nin kaçtığını düşündürdüm der. Anandi‘nin adını karalama emri aldım der. Köylüler onu linç etmeye çalışır ama Bairon onu polise teslim eder.kimizin Yerine Anandi kayboldu

Heth bizzat oğlunu polise verir ve haberi yokmuş gibi oğlunu azarlar. Ama hafifçe oğluna bilerek Şravan‘a onun ismini söylettiğini ve onu kurtaracağını söyler. Bairon‘lar şaşkındır. Heth daha sonra eve gelip aileden oğlu adına özür diler. Anandi Jagat‘ı arar ve ona teşekkür eder. Sonra onu kaçıranların kim olduğunu anlatır. Jagat Anandi‘yle konuşurken kaynanasını (Gauri‘nin annesi) arkasında görür.

Tüm bu olaylar, 209 – 214 bölüm, 4 – 9 Nisanda yaşanacak.

İkimizin Yerine Anandi Kayboldu. Anandi Kocaya mı Kaçtı? (3 Yorum)