İkimizin Yerine Anandi neden intihar etti? Pratyusha Banerjee Neden Öldü?

İkimizin Yerine dizisi 8 eylül cumartesi gününden itibaren Türkiye’yi kasıp kavuracak ancak Balika Vadhu isimli Hint dizisinin dikkat çekici bir özelliği var o da Balika Vadhu dizisinde Anandi karakterine hayat veren Pratyusha Banerjee  isimli genç kadının esrarengiz ölümü veya intiharı?

İkimizin Yerine dizisinde Anandi karakterinin çocukluğuna başka bir oyuncu hayat verirken 2010 yılından itibaren Yeni Anandi olarak karşımıza Pratyusha Banerjee çıkacak. Pratyusha Banerjee Hindistan’ın en nemli kadın başrol oyuncularından parası var sevgilisi var. Peki her şey güzelken bu intihar olayı nereden çıktı Pratyusha Banerjee neden intihar etti.

Pratyusha Banerjee kendi evinde bir pervaneye asılı olarak ölü bulundu; bu durum Pratyusha Banerjee’nin kendisini astığını gösteriyor ancak Pratyusha Banerjee’nun ailesi Pratyusha Banerjee’nin intihar etmiş olabileceğine ihtimal vermiyor zira bu denli büyük bir sorunu olmadığını belirtiyorlar.

Pratyusha Banerjee intihar ederken hiç bir şekilde bir veda mesajı ve ya veda mektubu da bırakmamıştır. Pratyusha Banerjee’nin intiharı bu nedenle polis tarafından acaba Pratyusha Banerjee öldürüldü mü bu bir cinayet mi şüphesini doğurmuştur ama 2016 yılında olan bu vaka aradan 2 yıl geçmesine rağmen çözülememiş ve kayıtlara Pratyusha Banerjee intihat etti olarak geçmiştir.

Peki daha ömrinin baharında 24 yaşında bir film yıldızı neden intihar eder? Pratyusha Banerjee’nin bir sevgilisi olduğu biliniyordu. Acaba bu ölüm bir aşk acısı mı soruları gündeme geldi ama böyle bir iddia ispat edilemedi.  Polis Pratyusha Banerjee’nin erkek arkadaşının, diğer arkadaşlarının ve komşularının sorgulasa da ciddi bir delil elde edemedi.

Bu olay sadece  Pratyusha Banerjee’nin ölümü ile kapanmadı;  Pratyusha Banerjee’nin yani İkimizin Yerine dizisinde ki Anandi’nin de bir çok hayranı vardı; bu ölüm onları yasa boğdu hatta bir İkimizin Yerine Anandi hayranı hayran olduğu sanatçı gibi kendini evinde ki vantilatöre astı ve aynı şekilde öldü hemde 2 yaşında ki kızının önünde. İkimizin Yerine dizisinde ki Anandi’nin ölümü Hindistan’da büyük bir travmaya neden olmuştu.

İkimizin Yerine dizisinde Anandi karkterine hayat veren  Pratyusha Banerjee’nin de cesedini erkek arkadaşı buldu; ve  Pratyusha Banerjee’yi hastahaneye kaldırdı ama  Pratyusha Banerjee çoktan ölmüştü.  1 nisan 2006’da Pratyusha Banerjee sanki 1 nisan şakası gibi ölmüştü.

Pratyusha BanerjeeKimdir

Pratyusha Banerjee 1991 yılında Hindistan’da doğmuştur, 24  yaşında 1 nisan 2006’da  intihar etmiş bir Hintli kadın başrol oyuncusudur. Genç oyuncunun evinde asılmış halde bulundu. Öldüğü dönemde ise Balika Vadhu dizisinde değil Banerjee dizisinde oynamaktadır. 1991 senesinde Mumbai’de doğan Pratyusha Banerjee  19 yaşında bir yetenek yarışmasına girmiş ve oyunculuk becerileri ile dikkat çekmişti sonrasında ise İlk oyunculuk deneyimini Balika Vadhu  yani İkimizin yerine dizisinde yaşadı. oyuncu ve yapımcı olan Rahul Raj Singh ile aşk yaşamaktaydı.

İkimizin Yerine Anandi neden intihar etti? Pratyusha Banerjee Neden Öldü? (38 Yorum)

 1. Anandi intihar etmedi inanmiyorum.sevgisinden sormali ne oldugunu.diyecek hicbirshey yok.mekanin cennet olsun.hala shokdayiz.canlandirdigi karakterdende ders almishtir anandi yapmaz bence.uzgunuz

 2. Indi oyrendim intihar ettiyini,cox pis oldum,kinoda bize dogru yolu gosteren xanim,nece dogru yoldan cekilib ozune qesd eder,Allah mekanini cennet etsin,gunahlarini bagiwlasin.

 3. Indi oyrendim intihar ettiyini,cox pis oldum,kinoda bize dogru yolu gosteren xanim,nece dogru yoldan cekilib ozune qesd eder,Allah mekanini cennet etsin,gunahlarini bagiwlasin.

 4. Ah anandi kanım döndü şuan
  Seni çok sevik
  İlerde meslek sahibi olursam Hindistan a gelip anand iyle taNisa çağım derdim
  Yazık değilmiydi sana gencecik yaşinda

 5. Yeni ovrendim ve cok uzuldim Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun hepimiz uzuldik cok iyi oyuncudu hepimize dogru yol gosterdi ama hala ynanamiyorum ama sana yakisdiramadym Anandi kendini oldurmek cok buyuk gunahdyr sunu bil ki seni cok seviyorum senin yerini kimse tutamaz

 6. Ölümünü yeni öğrendim çok üzüldüm o kadar çok üzüldümkümki anlatamam hatta tanışmayı herseyden çok istemiştim

 7. Allah rəhmət eləsin çox üzüldum yaa məkani cənnət olsun.bu suçluyu bulun.kəndisi intihar etmiş olamaz.asla cok ağladım.halada fotograflarina baxaraq ağlayıram:-(of ya

 8. Çok üzüldüm Anandiniñ ölümüne inanmıyorum ya genç ýaşinda neden intihar edebilirki çok güzel oyuncudu.Bu bir cinayet olmali intihar etmemiştir bence

 9. Cok uzuldum yaa anandiyi cooook seviyordum halada seviyorum ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANI CENNET OLSUN HEP BIRLIKDE AMIN DIYELIM😭😭😭😭😭😪🤲

 10. anandiyi yani pratyusani cok sevmisdim ama hakki rahmetine kavustu ALLAH RAHMET EYLESIN hadi hep birlikde AMIN diyelim🙏😪😪😚😪😓

 11. Ay çok üzüldüm ya öldüğüne filmide çok güzel oynuyordu nasıl olur hayret doğrusu acaba bu olayın gerçeği ne

 12. Çok üzüldim ýani onun hakinda biraz intirnetda araşdyrma ýapiýordum öldügüni duýunja ynanmyjaksynyz ama tanamadigim biri üçin agaldim oturup agladim çünki çok üzüldim keşke haýatda olsaýdi allah rahmet eýlesin

 13. evet o hayranin adi madhuydu nekadarda sorumsuzmush iki yashinda chocugu varken oyuncu ichin intharmi edilir bence chok gereksiz bishey yapmish.

  • Bence anandi intihar etmedi.onu bulan sevgilisinden sormali bence.inanmiyorum.oynadigi karakterden bile ders almishtir o kiz.diyecek birsheyim yok.shok olduk biz.mekanin cennen olsun.anandi intihar etmesi mumkin degil!