İkimizin Yerine Dizisinde Çocuklar Ne Zaman Büyüyecek?

İkimizin Yerine dizisinde artık izleyici Anandi ve Jagdiş’in çocukluk döneminden biraz biraz sıkılmaya başladı ve sitemize bu çocuklar ne zaman büyüyecek sorularını sormaya başladı; bizde
Anandi ve Jagdiş‘in ne zaman büyüdüklerini merak eden tüm izleyicilerimiz için bir açıklama yapma gereği duyduk. Aslında Anandi ve Jagdiş‘in artık çocuk değil iki yetişkin olacakları dönem çok yakın. İşte detaylar.

İkimizin Yerine Dizisinde 2. Sezon Başlıyor

Anandi ve Jagdiş büyüdükçe ergenlik duyguları da gelişir. Bu gelişme Jagdiş‘te daha fazla kendini gösterecek. Öyle ki, Jagdiş Anandi‘yle iyiden iyiye kaynaşacak. Bir gün herkes Anandi‘ye 13. doğum günü sürprizi yapar. Jagdiş Anandi için kısa bir etek almıştır. Eteği odada Anandi‘ye verir ve giymesini ister. Ama Anandi evdekilerden çekinir.

Anandi sırf Jagdiş için odada giymeye karar verir. Anandi kıyafetini değiştirirken, Jagdiş ona kapının anahtar deliğinden bakar. Sumitra bunu fark eder ama Anandi‘ye söylemez. Sumitra tüm gördüklerini Bairon‘a anlatır. Bunun üzerine Bairon, Anandi 18-ine gelene kadar onu baba evine göndermeye karar verir. Çünkü onların yanlış bir hata yapmasına engel olmak ister.kimizin Yerine büyük anandi

Başta Dadisa ve Jagdiş olmak üzere herkes bu karara karşı çıkar ama Bairon vazgeçmez. Bairon kararını Kazan‘lara bildirir ve 5 yıl sonra Anandi‘yi geri götürmeye söz verir. Kazan, Anandi‘yi başlarından atmak istiyorlar zannederek öfkelenir. Ama Bago, Bairon‘a güvenerek, kızını 5 yıl boyunca evinde tutmayı kabul eder. Anandi bir kaç gün baba evinde kalır.

Bu arada Kazan bazı karanlık işler yapmıştır ama sonra hatasını anlayıp polise teslim olur. Kazan içeri girerken kefaletle çıkmayı reddeder. Suçumun cezasını çekmek istiyorum der ve eşiyle kızını Bairon‘a emanet eder. Bairon, onlara bakmaya söz verir. Jagdiş Anandi‘nin gönderilme sebebini anlayamıyor ve çok kızgındır. Anandi ve Jagdiş birbirlerini çok özler.

Jagdiş bir ara mektup yazar ama gönderemeyince iyice hasreti körüklenir. Arkadaşlarının da önerisi üzerine eşyalarını alıp Anandi‘nin yanına taşınmaya karar verir. Gizlice otobüse atlayıp Anandi‘nin köyüne gider. Basant da Jagdiş‘in peşinden gider. Jagdiş ve Anandi kurak çölde birbirine kavuşur. El-ele tutar, hasret giderirler. Jagdiş onsuz yaşayamayacağını ve temelli kalmaya geldiğini söyler.kimizin Yerine 2. sezon

Anandi onun okulu için endişelenir ama Jagdiş merak etme diye onu rahatlatır. O sırada Basant gelip Jagdiş‘i eve götürmek ister. Jagdiş gitmeyi reddeder ama Anandi onu ikna eder ve bir daha evden kaçmayacağına söz verdirir. Jagdiş‘i ve Anandi o kurak çölde gözyaşlarıyla ayrılır.(özellikle bu kısım çok üzücü) Ve bundan sonrası 5 yıl sonra.

Anandi (Pratyushka Banerjee) geçen yıllar içinde her gün Jagdiş ile ayrıldığı o kurak çöle gelip Jagdiş‘i bekler ve sonra eve geri döner. Anandi bu yıllarda Jagdiş‘e aşık olmuştur ve ona kavuşmayı dört gözle bekliyordur. Bairon‘un verdiği sözü (5 yıl sonra onu geri alacağını) hatırlayıp neden gelmediğini merak ediyordur.

Jagdiş‘in evinde de herkes Anandi‘yi özlemiştir. Bairon artık onu geri getirme zamanının geldiğini söyler. Bu arada Kazan‘ın da tahliyesine az kalmıştır. Anandi‘ye Jagdiş‘ten bir mektup gelir. Jagdiş, evdekilerin durumundan, iyi ders çalıştığından vb. gibi bahsetmiştir. Anandi‘yi 18. doğum gününde görmeye geleceğini yazmıştır. Anandi çok mutludur.kimizin Yerine büyük jagdiş

Kazan da tahliye olur. Anandi‘nin doğum gününde Jagdiş (Shashank Vyas) onun elini tutar. Anandi önce onu tanıyamaz ama sonra çok sevinir. Jagdiş onun hayalindeki gibidir. Ama Jagdiş Anandi‘yi tanır. Çünkü o, her bayram ve festivallerde gizlice Anandi‘yi görmeye gelmiştir. Sarılmalar falan derken bir kaç gün sonra Anandi‘nin veda töreni yapılır ve Anandi evine geri döner.

İkimizin Yerine Dizisinde 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İkimizin Yerine  dizisi 1. sezon finali 20 ocak 2019 da İkimizin Yerine dizisi 135. bölüm ile başlayacak. İkimizin Yerine 2. sezonda artık Anandi ve Jagdiş erken olacak.