İkimizin Yerine Gauri Yeniden Hamile Gauri Çocuğı Aldıracak mı?

İkimizin Yerine dizisinin 269. bölümünde  Gauri Yeniden Hamile olduğunu öğrenecek ama gururundan bebeği olacağını babası Jagat’a söyleyemeyecek. İşte İkimizin Yerine 3 Haziran özeti.

Mahir, güzel bir sohbetin ardından Anandi ve Şiv‘i tebrik edip gider. Menakşi Şiv‘i bu kadar mutlu görmesine sevinir. Şiv‘e, Anandi‘nin nişan videosunda onun gibi mutlu olmadığını sorar. Anandi, Kazan‘a ilk evliliğinde çocuk olduğunu ve başına gelenleri alamadığını söyler. Ama bu sefer evlilik için çok gergin. Kazan ona damat ve ailesi çok iyi ve seni seviyorlar der.

İkimizin Yerine 269. Bölüm Özeti

Anandi, bu yüzden beklentilerini karşılayamamaktan korktuğunu söyler. Menakşi, Şiv‘e Anandi‘yi çok iyi anlayabildiğini söyler. Evdeki herkes bana birçok kez tekrar evlenmemi söyledi, ama ben amcan Anop‘u unutamıyorum der. Anandi bir küçük gelindi ve çocukluğundan beri ailesiyle birlikte. Seni gönülden kabul edebilir mi? Diye sorar.kimizin Yerine Gauri hamile

Şiv, Menakşi‘nin elini tutar ve Anandi‘nin güçlü ve zeki bir kız olduğunu söyler. Geçmişe takılan biri gibi değil, yoksa hayatta bu kadarını başaramazdı, ona ve sevgisine tamamen güveniyorum der. Anandi, Kazan‘a annesinin son dileğini yapması gerektiğini söyler. Geçmişinden çıkmak için çok uğraşacak, ama bir anda yapabilecek gücü yok.

Gece, Jagat barda sarhoştur ve Gauri ile kavgasını ve Anandi‘yi hatırlar. Bar kapanmak üzere. Jagat Anandi‘yi ben onu terk ettim o beni çok sevdi ve şimdi başkasını seviyor der. Barmen gitmesini söyler. Jagat ona az para verir ve adamlar onu dışarı atar.

Jagat onlara bağırır. Jagat‘ı döverek bayıltırlar. Ertesi sabah, Jagat yolda harap bir durumda yatar. Bazı insanlar onu dilenci zannederek para verir. Jagat uyanır ve dilenci olmadığını doktor olduğunu söyler. İnsanlar onu akıl hastanesine göndermeyi düşünür! Jagat onlara taş atar.

Jagat sonra nasıl çöp tenekesinin yanına indiğini merak eder. Ardından, dün gece neler olduğunu hatırlar.  Sonra ailesini incittiği için ceza çektiğini düşünür. Sadece kendisini düşündüğünü fark eder. Evini, işini, Anandi‘yi terk etti. Mumbai‘ye geldiğinde Bairon ve Sumitra‘ya nasıl hakaret ettiğini, Gauri ile eve geldiğinde Basant‘a nasıl bağırdığını hatırlar.1080

İkimizin Yerine 2 Haziran Özeti Devam Ediyor

Bade Papa‘nın söylediklerini hatırlar ve Bairon‘un sadece onun için değil, sır olarak saklasa bile Gauri için de, çok şey yaptığını düşünür. Bairon‘u utandırdığını ve kimsenin onu affetmeyeceğini düşünür.  Histerik olarak neden bu kadar çok hata yaptığını söyler. Kendi kendine pişmanlık yaşarken Dadisa‘nın hayalini görür. Dadisa ağlama, ben yanındayken hiçbir sıkıntın olmayacak der.

Dadisa, artık hatalarını anladığını ve af dilemek için eve dönmesi gerektiğini söyler.  Jagat, hayalinden ayılır ve Dadisa beni affederse diğerleri de affeder diye düşünüp eve gitmeye karar verir. Iravati, Dadisa‘dan Anandi‘yi eve öğle yemeğine davet etmek için ister. Anandi‘yle daha rahat iletişim kurmak istiyor. Dadisa hoşnut olmaz çünkü köy halkı dedikodu yapacaktır.

Bairon, elalem ne derse desin önemli olan çocukların iyi niyeti der ve Anandi‘nin Şiv‘in evine tek başına gitmesine izin verir.  Gehna, da onu destekler. Şiv‘in evinde herkes öğle yemeğine hazırlanır. Şiv, Anandi çok seviyor diye Jalebi almaya gider. Dadisa, Anandi‘yi arar ve öğle yemeği için Şiv‘in evine gitmesini söyler. Anandi anında kabul eder.kimizin Yerine Gauri 269

Dadisa, Anandi ve Şiv‘in arasındaki mesafenin yavaşça azaldığına sevinir. Gauri, Jagat‘ın yolun ortasında ona evlenme teklif ettiğini ve onu terk etmeden önce nasıl tokat attığını düşünerek yolda yürürken bayılır. Daha sonra doktor ona hamile olduğunu bildirir. Gauri ve ailesi şok olur.  Annesi ona üzülmemesini ve Jagat ile arasındaki mesafenin çocuk nedeniyle azalacağı için sevinmesini söyler. Annesi ona Jagat‘a çocuktan bahsedeceğini söyler. Gauri, Jagat‘ın ona hakaret ettiğini hatırlar ve kızar. Çocuğu aldıracağını söyler. Jagat‘ın hiçbir parçasını istemiyor. Ailesine Jagat‘a çocuğu haber vermeyin der.

İkimizin Yerine 268. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine Gauri Yeniden Hamile Gauri Çocuğı Aldıracak mı? (1 Yorum)