İkimizin Yerine Heth Sing Geliyor? Kimdir (Yeni Düşman Geliyor)

Anandi, Gulli gibi giyinip yolda yürür. Serseriler saklandığı yerden çıkar ve onun Gulli olduğunu zannederler. Elebaşları yüz örtüsünü açar ve hepsi orada Anandi‘yi görünce şok olurlar. Anandi neden durdunuz, birileri bunu kız kardeşlerinize ya da ailenize yapsa ne olurdu, ne tür düşük insanlarsınız, erkekliklerini göstermek için savunmasız kızları arıyorsunuz der. Serseriler mort. Elebaşları, Anandi‘nin de yalnız ve çok güzel olduğunu söyler.

İkimizin Yerine Heth Sing Kimdir?

Anandi ona sarkan adamı tokatlar. Adam kızar ve sana bir ders vereceğim derken saklanan köy halkı ortaya çıkar.  Serseriler şok olup korkarlar. Sopalı insanlar onları çok fena döverler. Gulli tüm bunları izler. Adamlar kaçar ve elebaşı, Anandi’yi bana yaptıklarını ödeteceğim diye uyarır.  Anandi, Gulli’ye artık kimsenin onunla uğraşmayacağını söyler. Dadisa teftişe gelir. Gulli, yardım için ona teşekkür eder. Dadisa, onlarla gurur duyduğunu belirtir.

Gauri, evde görev varken evi ne vakit temizleyeceğim diye kendi kendine konuşur. Sonra, Jagat’ın ona hediye ettiği çantayı fark eder ve Şivani ile olan görüşmesini hatırlar. Bairon, evde gelecekte böyle bir şey yapmadan önce adamların artık iki kez düşüneceklerini konuşur. Dadisa, dayağı ne kadarını hatırladıklarına bağlı olduğunu belirtir. Anandi’nin tokatladığı serseri eve girer.  Dadisa nasıl evimize girmeye cesaret edersin diye onu kovmaya çalışır.kimizin Yerine Heth Sing geliyor

Basant onu tehdit eder. Serserinin babası gelir (Heth Sing, bu adam Gulli‘yi oğluna almak isteyince Bairon ve Anandi onu hapse attırmıştı) ve Basant‘a ona ders verebilecek kişi olmadığını söyler. Heth Sing‘i görünce geçmiş karşılaşmayı hatırlarlar. Heth, serserinin oğlu olduğunu söyler. Herkes şok olur.

Heth, Dadisa‘lara sizi yok ederim diye meydan okur. Bundan sonra kötü zamanlarının başladığını söyler. Şu an silah kullanarak cevap verebilirim, ama bir politikacı olarak yapamadığım için şanslısınız der. Ama oğluma yaptığınız gibi, bütün dünyanın önünde sizi rezil edeceğim diyerek meydan okur. Sonra Heth ve oğlu gider. Basant ve Bairon, Dadisa’ya endişelenmemesini söyler. Ama Dadisa, serserinin Heth’in oğlu olduğuna şoktur.

Bairon, kim olduğu önemli değil, yaptığı şeyi cezasını çekmeliydi ve biz bunu yaptık. Dadisa, Heth’in çok büyük bir şey yapacağından şüphelendiğini söyler ve uyanık olmalarını ister.  Geçmişte çok sıkıntı çektiğim için başka bir soruna dayanamam ve daha fazla sorun çıkarsa paramparça olurum der. Hepsi gerilir.  Arabada, Heth’in oğlu, Dadisa ailesinden intikam alması için babasını kışkırtır ve duygusal şantaja başlar. Ancak Heth, acelem yok politik kariyerim için yapamam der. O aile beni çoktan hapse göndererek kariyerimi mahvetti, şimdi bu kadar çabadan sonra pozisyonumu geri aldım der.kimizin Yerine Heth Sing resimleri

Ateş’in güzelliği sessizce çalışır ama çok da tehlikelidir, içimde aynı türde bir ateş var ve ilk fırsatta Dadisa ailesini yok edecek der.  Yakında onları yok etmek için harekete geçeriz ve bu kez Dadisa’nın en sevdiği birine saldırırız, böylece Dadisa parçalanacak der. Dadisa, salonda Heth’in meydan okumasını düşünerek endişe eder. Nandu, Makhan ile dışarıdan eve gelir.

Dadisa Nandu‘yu dışarı çıktığı azarlar. Makhan’ı da azarlar ve iznini almadan Nandu‘yu dışarı çıkarmamasını emreder. Nandu ağlar. Anandi ve Gehna gelir. Gehna tepki vermez ve Nandu’yu götürür. Anandi, Dadisa’nın gerginliğini anlar ve onu sakinleştirmeye çalışır. Ama o hala çok gergindir ve Heth’in sinsice intikam almakta uzman olduğunu söyler.

İkimizin Yerine Heth Sing Geliyor? Kimdir (Yeni Düşman Geliyor) (2 Yorum)