İkimizin Yerine Şiv’in Hazin Sonu Şiv Ölüyor Anandi Karnındaki Bebeklerle Dul Kalıyor

İkimizin Yerine dizisinin ilerleyen bölümlerinde çok acı durumlar yaşanacak. İkimizin Yerine dizisinin aklı başında karakterlerinden olan Şiv ne yazık ki teröristlerle girdiği mücadele sırasında ölecek. Onun ölümü başta Anandi olmak üzere herkesi derinden yaralayacak. Şimdi Şiv’in nasıl öldüğüne bir bakalım.

Şiv Nasıl Ölüyor?

İkimizin Yerine dizisinde Şiv yine teröristlerin peşindedir. Şiv, telefonda Anandi ile konuşurken birisiyle çarpışıyor ve onu bir yerden hatırladığını düşünüyor. Anandiye çarpıştığı adamdan bahsediyor ve Anandi ile şakalaşıyor. Çarpıştığı terörist ise Şiv’i takibine alıyor.

Iravati Anandi nin yanına geliyor ve ondan dinlenmesini istiyor. Bebekler geldiğinde buna fırsatın olmayacak diyerek onu yatağına götürüyor. Anandi Şiv ile olan resmini görüyor ve onun geniş kıyafetler getirdiği günü hatırlıyor. Karnındaki bebeklerle konuşuyor ve babaları gelene kadar uyumamalarını istiyor.iv0

Evlilik fonksiyonları geleneksel dans performansıyla başlar. Rajeev (Şiv’in polis arkadaşı) etrafına bakınırken terörist ile gözgöze gelir. Şiv de teröristi görünce daha önce gördüğü terörist olduğunu söyler. Anandi bebekleriyle konuşmaya devam ediyor ve odayı onlar için dekore ettiğini söylüyor. Rajev silahını teröriste doğrultuyor ve teslim olmasını istiyor. Terörist kalabalık arasına dalıyor ve bir kız çocuğunu rehin alıyor.

iv

Şiv arkadajı Rajev den silahını indirmesini istiyor. Anandi ise Şiv’in hayalini kuruyor ve odayı senin için dekore ettim diyerek fikrini soruyor. Şiv bir anda kayboluyor. Rajev silahını yere bırakırken polis ekipleri geliyor. Teröristin bir anlık dalgınlığında Rajev onun elini vuruyor. Rehin kız kaçarken terörist ceplerindeki el bombalarını çıkarıp polislerin üzerine fırlatıyor. Şiv ve Rajev onun peşinden gidiyorlar ve yeniden kıstırıyorlar. Terörist eline aldığı el bombasını kalabalığa atmakla tehdit ediyor.

iv01

Terörist üçe kadar sayıyorum diyerek geri sayıma başlar. Rajev arkadan dolaşıp onun sırtına atlar. Terörist onun elindeki silahı almayı başarır ve Rajev’i bacağından vurur. Elindeki bombayı da atarak kaçmaya başlar. Iravati Anandi nin süslediği odayı görür. Anandi içimde bir sıkıntı var der. Iravati ondan dinlenmesini ve yemek yemesini ister. Anandi sonra yiyeceğini söyler.

iv 1

Şiv terasa çıkan terörist ile kavgaya tutuşur. Terörist Şiv’i aşağıya doğru atarken Şiv onun atkısından yakalar. Terörist bıçağıyla onu öldürmeye çalışırken Şiv son bir hamle ile teröristi aşağıya çeker ve ikisi birden yere çakılır. Terörist oracıkta ölürken Şiv hastaneye kaldırılır. Damadın ailesi TV den haberleri duyunca olay yerine gelir. Anandi nin huzursuzluğu iyice artınca Şiv’i arar ancak ulaşamaz. Damadın babası Anandi yi arar ve olaylardan bahseder. Şiv’in hastaneye götürüldüğünü söyler. Tüm aile hastaneye koşar.

hastane

Şiv ameliyattan çıkınca odasına alınır. Orada gözlerini açar ve Anandi ile görüşmek istediğini söyler. Anandi yanına gelince Şiv’in ellerini karnına götürür ve bebeklerini hissetmesini ister. Şiv gitmesi gerektiğini söyleyince Anandi sen olmadan ben nasıl yaşarım diyor. Şiv çocuklar için yaşamak zorundasın diyor. Onların hem anneleri hem de babaları olmasını ister. Anandi ağlar ve iyi olacağını söyler. hastane2

Şiv son nefesini verirken Anandi doktor diye bağırır. Şiv’in öldüğünü kabul edemiyordur. Ailesi de içeri girer ve hepsi de gördükleri karşısında şok olurlar ve birer birer yıkılırlar. Doktor Şiv’i bir kez daha kontrol eder ve öldüğünü ilan eder. Bir örtüyle yüzünü kapatır. Anandi onun kendisini yalnız bırakmayacağını söylüyor ve öldüğüne hala inanamıyordur.

Youtube Kanalımıza Abone Olarak Özetlerimizi Dinleyebilirsiniz

İkimizin Yerine Şiv’in Hazin Sonu Şiv Ölüyor Anandi Karnındaki Bebeklerle Dul Kalıyor (6 Yorum)

  1. İkimizin yerine dizisinde Anandi ve shivin cocuklari olsun ve ikiside mutlu olsunlar ve mutlu son olarak bitsin.Herkesi öldürmek şartmı yani

  2. İkimizin yerine dizisinde Anandi ve shivin cocuklari olsun ve ikiside mutlu olsunlar ve mutlu son olarak bitsin.Herkesi öldürmek şartmı yani

  3. Ah canım anandır yinemi hüzün yaşayacak. Sancı onu rahat bırakmaz senin yüzünden abim oldu diye.

  4. Zavallı.anandi.hiç.mutlu.olmayacak.demekki.şivede. Çok. Üzüldüm.kaçıncı.bölüm.bilen.varsa.lütfen.yazın.