İkimizin Yerine Tacize Kim Uğradı?

İkimizin Yerine’de Taciz Şoku.

Anandi, Asha’ya kukla vermeye gider, ama o reddeder. Anandi yine de verir. Asha, Sugna’ya bu süslü kuklanın kullanımı ne? Renkler benim kaderimde yok der. Sugna, onu usulca okumaya, hayata devam etmeye ikna etmek ister. Herkesin mutlu olma hakkı var der. Anandi, Asha‘ya, Guru’nun derse katılmana izin vermesi için  onunla konuşacaklarını söyler.

Asha, Guru hazretlerinin yolundan yürümeye alıştığını ve ona karşı gelemeyeceğini düşünür; Guru, külliyesinde arınma seansı yapar ve dersini bitirir. Asha, Guru ile konuşmak için gergindir ve Anandi’nin neden hâlâ gelmediğini merak eder. Sonra cesaretini toplar ve Guru ile konuşacak önemli bir şeyi olduğunu söyler. Ama sonra vazgeçer ve başka bir zaman konuşacağını belirtir.

Guru Asha‘yı Taciz Eder.

Guru, sapıkça Asha’ya yaklaşır ve ona onunla gelmesini söyler. Asha, onu arkadaki bir odaya kadar takip eder. Asha odaya girince, çok abartılı dekore edilmiş ve güzel bir oda olduğunu görüp şok olur. Guru kapıyı kapatır. Asha’ya gülümser ve rahatlamasını, yanına gitmesini, endişe etmemesini ve kendisinin birçok yönü olduğunu ve oturmasını söyler. Anandi külliyeye girip boş odayı görür ve Asha’yı aramaya başlar.

Guru Asha’dan konuşmasını ister. Asha konuşmaya başlar. Guru yavaşça elini tutar. Anandi Asha’yı arar. Guru, Asha’nın ne istediğini bildiğini, öne çıkması gerektiğini, bu anı beklediğini söyler. Bir kez gülümseseydin, anlardım der.  Asha kaçmaya çalışır, ama Guru onu durdurur ve bunun yapılması gereken doğru şey olduğunu söyler. Asha‘ya saldırır. Asha mücadele edip kaçmaya çalışır. Anandi hala Asha’yı arar ve çok geç geldiği için muhtemelen Asha’nın gittiğini düşünür. Daha sonra Asha’nın yardım çığlıklarını duyar. Asha, Guru’dan kaçmaya çalışır, ama Guru onu bırakmaz.kimizin Yerine 27 mart taciz

Uzaktan başka bir adam bütün bunları görür. Anandi kapıyı açmaya çalışır. Sonra Asha kapıyı açar. Asha, Anandi’ye Guru’nun kendisini zorlamaya çalıştığını söyler. Orada başka insanlar da vardır. Guru, Asha’nın bir hata yaptığını ve bunun yaşına bağlı olduğunu söyler. Onun yanıldığının farkına varıp özür dileyeceğini düşündüm, ama beni suçluyor, yalan söylüyor der.

Asha’yı suçlar ve onu gün ışığına çıkarmayı başaramadığını söyler. Anandi, Asha’nın doğru söylediğini söyler. Guru bunun, yalan söylediği anlamına geldiğini belirtir. Asha özür dilerse affederim der. Asha sahte ve yalancı olduğunu söyler. İstediğini alamadın, şimdi de suçu üstüme atıyorsun der.  Başka bir adam ona sessiz olmasını ve nasıl Guru ile kötü konuşmaya cüret edeceğini sorar.

Asha‘nın Yanında Sadece Anandi Durur.

Guru‘yu över. Asha, bir zamanlar olduğum gibi siz de körsünüz ama ben gerçeği biliyorum der. Guru‘nun arındırma adına ne yaptığını herkesin bilmesini ister. Guru Asha‘yı tokatlar. Anandi de Guru’yu tokatlar. Asha’yı tokatlamasının cevabı olduğunu, yaptıkları için onu cezalandıracağını ve yakında herkesin onu hapiste ziyaret edeceğini belirtir.

Guru şok. Anandi Asha ile kaçar. Guru yediği tokadı hatırlar ve adamlarına gidip o iki kızı getirmelerini söyler. Bu kızların imajını kötü etkilemesini istemediğini, onu tokatlayan kızı susturacağını, Asha’nın da susacağını söyler.