İkimizin Yerine 3. Sezon Finalinde Neler Olacak? 9 Nisan 14 Nisan

İkimizin Yerine Gelecek Bölümlerde Neler Olacak?

Bir gün, bir adam eve gelir ve eski Köy Sarpanç‘ı seçiminde Anandi‘yi aday koymak istediklerini söyler. Anandi, bu sorumluluğu alamam diye Bairon ve Basant‘a vermelerini önerir. Ancak Bairon ve Basant onu ikna etmeye çalışır. Ardından Dadisa da mektupla Anandi‘yi desteklediğini söyler.

Bunu öğrenen Heth Anandi‘nin yolunu kapatmaya çalışır. Bu arada Jagat ise Gauri‘yi ona sarkıntılık yapan birinden kıskanmaktadır. Heth, Badal Singh diye birini seçimlere katılmaya ikna eder. Badal ve Anandi oy kazanmak için kampanya yaparlar. Ancak seçim günü Badal Anandi‘nin kazanacağını bildiği için adaylıktan çekilir ve Anandi köy Sarpançı olur.

Phuli‘nin bebeği olmuştur ve ailesi ona karşı tavrını değiştirir. Anandi Jagat‘a son haberleri verir. Jagat Sarpanç olduğuna memnun. Anandi bir sürü hediye ile Phuli‘nin bebeğinin isim koyma törenine gelir ve kaynanası ona kaba davranır. Anandi Phuli‘nin kocası Barat‘ı bir kadınla konuşurken duyar. Barat kadına her şey istediğin gibi olacak diye söz verir.

Anandi bebeğin ismini Şlok koyacaktın ancak son anda Barat bebeğin ismini Ganşyam koyar. Sonra Phuli‘nin kaynanası türlü bahanelerle bebeği emzirmesini engeller. Ertesi gün, bir kadın gelir ve uyurken Phuli‘nin bebeğini alır. Phuli uyanınca bebeğini almak ister. Kadın Phuli‘ye, bu benim evim, benim bebeğim, benim kocam ve ailem der. Phuli kocasıyla bunu konuşur ve kocası ilk karısının bebeğine annelik yapacağını söyler.

Phuli ile sadece ona çocuk doğurması için evlenmiştir. Phuli şok olur. Barat ve annesi hiçbir hakkı olmadığını söyler. Phuli köylülerle yardım ister ama kimse yardım etmez. Phuli‘nin zorla bebeğini alıp onu dışarı atarlar. Phuli çok çaresizdir. Yasal evli olmadığı için şikâyet edemiyor. Daha sonra kocası Phuli‘yi tokatlar ve hizmetçi diye ahıra alır. Eğer bebeği görmek istiyorsa kimseyle konuşmamasını söyler.

kimizin Yerine anandiye ne olacak

Bu arada Gauri, Jagat istemese de araba kullanmayı öğreniyordur. Phuli dayanamaz ve gizlice bebeğini alıp kaçar. Ancak yakalanır ve bebeği elinden alıp onu zalimce döverler. Ertesi gün Gauri‘nin kurtardığı Bayan Şivani, bir iş için köye gelir ve Phuli ile karşılaşır. Phuli ona Anandi‘nin adresini verir. Şivani onu Anandi‘nin evine götürür. Phuli orada her şeyi anlatır. Şivani Anandi‘nin Sarpanç olmasından çok etkilenir.

Anandi, 4 konsey üyesini çağırır ve Phuli‘nin durumunu anlatır. Bu tür evliliklere karşı çıkmak gerek der. Buraları fazla uzatmayacağım. Konsey Phuli için adaleti sağlamaz. Jagat ise Gauri‘yi el üstünde tutuyor. Anandi Phuli için dava açar ve mahkemede kazanır. Hâkim, bebeği annesine verir. Phuli çok mutludur. Şivani de Anandi‘ye hayrandır. Şivani Anandi‘nin Jagat‘ın karısı olduğunu öğrenir ve şok olur.

Şivani Anandi‘yle konuşur ve Gauri ile tanıttığını anlatır. Anandi Jagat ve Gauri hakkında kötü konuşmaz. Şivani, iyiliğini, saflığını gördükçe Gauri‘nin onun hakkında söylediği kötü şeyleri hatırlar. Gauri Jagat ile araba konusunda kavga eder. Benim arabam diyor. Jagat arabayı Şivani‘ye geri verir ve onunla tartışır. Şivani Gauri‘yle Anandi konusunu tartışır ve bunu nasıl yapabildiğini sorar.

kimizin Yerine 3. Sezon Finali resimleri

Gauri yine Anandi‘yi suçlar. Şivani Gauri‘yle arkadaşlığını bitirir. Gauri bundan da Anandi‘yi sorumlu tutar ve Jagat‘la kavga eder. Jagat Anandi‘yi savunur. Ardından Kunda, Gauri‘nin annesinden Jagat‘ın Anandi‘yle evli olduğunu ve yalanlarını öğrenir. Kunda onları evden atar.

Tüm bu olaylar, 214 – 219 bölüm, 9 – 14 Nisanda yaşanacak.

İkimizin Yerine 3. Sezon Finalinde Neler Olacak? 9 Nisan 14 Nisan (2 Yorum)

  1. anandi.kaçıncı.bölüm. de.boşanacak. ve.nezaman.evlenecek.bilen.varsa.lütfen.yazın