İkizler Memo Can Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitecek?

İkizler Memo Can Sezon Finali Yapıyor?

Kanal D ve Erler Film yaptığı son görüşmede kesin kararını verdi. İkizler Memo Can dizisi 8 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak 25. bölümüyle sezon finali yapacak ve eğer yeni sezonda her şey beklendiği gibi giderse İkizler Memo Can dizisi yeni bölümleri ile yeni gününde ekranlarda olacak. İkizler Memo Can dizisi için son anda alınan devam kararı Kanal D’nin 2019 2020 yeni sezonunda onay verdiği bir çok dizi için de beklentilerini düşük tuttuğunu gösterdi; zira İkizler Memo Can dizisi zaten kar ettirmeye bir diziydi Kanal D için.

İkizler Memo Can dizisi 26. bölümü ile muhtemelen 11 eylül 2019 çarşamba günü izleyicisi karşısında yeni sezonu ile yer almaya devam edecektir.

kizler Memo Can 2019 2020 yeni sezon

İkizler Memo Can Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında başlayacak olan Benimle Söyle yarışması nedeniyle ikizler Memo Can dizisinin final bölümü olan 25. bölümü 8 Mayıs Çarşamba veya 9 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak. 

Güncelleme 29 Nisan 2019

İkizler Memo Can dizisinin final tarihi resmi olarak duyuruldu ve İkizler Memo Can dizisi son kez sete çıktı. İkizler Memo Can  dizisi 11 mayıs 2019 cumartesi akşamı ekranlara gelecek 25. bölümü ile izleyicisine veda edecek. kizler Memo can 18 mayıs

Güncelleme 10 Mart 2019 İkizler Memo Can  dizisinde işler hiç de iyi gitmiyor. 22 Aralık 2o18 de 7.77 reyting alan ve herkes tarafından övgü ile bahsedilen İkizler Memo Can dizisi 10 martta 4 reyting barajının altına gerileyerek 3.88 reyting ile rakiplerinin en gerisine düştü. Kanal D ise istikrarsız reytingler alan İkizler Memo Can dizisine 2019 2020 yeni sezonunda devam etmesi için onay vermeyecektir. Bu durumda İkizler Memo Can  dizisi mayıs ayının sonunda final yaparak ekranlara veda edecektir.kizler Memo Can devam edecek mi

Güncelleme 29 Aralık 2019

İkizler Memo Can dizisi düzenli yükselişini sürdürdü ve haziran ayından beri reytinglerde ikinciliği görmeyen Star Tv’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş’a ikinciliği tattırdı. İkizler Memo Can dizisi 1 aralık cumartesi akşamı totalde 7.22 reyting alarak hem kendi rekorunu kırdı hemde Erler Filmi sevince boğdu. 

İkizler Memo Can dizisi aslında senaryo ve oyunculuk anlamında çok basit bir dizi. Demek ki Türk halkı karmaşık senaryolardan çok daha kolay anlaşılabilen tahmin edilebilen senaryoları ve oyunculukları daha çok seviyor. Tebrikler İkizler Memo Can dizisi oyuncuları ve ekibi.

İkizler Memo Can dizisinin aldığı bu reytingler batmak üzere olan ve girdiği her işte adeta patlayan Kanal D’ye de bir ümit oldu.

kizler Memo Can devam edecek

İkizler Memo Can dizisi çok kalitesiz ve basit bir dizi olarak ekranlarımızda yer almaya başladı. İkizler Memo Can dizisinde oyunculuklar, kamera kalitesi ve senaryo o kadar kötüydü ki dizinin reyting sonuçları her ne kadar iştah kabartsa da Türkiye’de ki komedi ve dizi sektörüne böyle bir dizi hiç yakışmamış hemde 2018’in sonlarına geldiğimiz bu günlerde. Dizi sanki 2000’lerden fırlamış kadar kötü.

İkizler Memo Can Dizisi Reytingleri

İkizler Memo Can dizisi 27 ekim cumartesi akşamı 5.6 reyting alarak kendisine total sıralamada 3. sırada kendisine yer bulmuş ve Show Tv’nin sevilen dizisi  Yeni Gelin’i bile arkasında bırakmış.  Eğitim seviyesine göre üniversite eğitimi almış insanların izleme oranları olan Ab de ise 4 reytingi geçerek başka bir başarıya da imza atmış. Bana göre bir dizi iyi reyting almışsa başarılı bir dizidir diye bir gerçek yok. İkizler Memo Can dizisi 10 reyting de alsa bana göre değeri olan sanata katkısı olan bir proje değil.

İkizler Memo Can dizisi çok gereksiz ve fazla şekilde Emir Berke Zincidi üzerine kurulmuş. Emir Berke Zincidi de iki farklı rolü ne yazık ki becerememiş; ama çocuğun kendine göre bir hayran kitlesi var ve oldukça geniş. Benzer yaş çocukları evde televizyona hakim oldukları için reytingleri olumlu etkilemiş.

Diğer taraftan Özgürcan Çevik’in Şevkat Yerimdar’da kazandığı büyük bir kitle var. Özellikle gençler Şevkat’i çok seviyor. İkizler Memo Can dizisi Özgürcan Çevik ve Emir Berke Zincidi’nin omuzları üzerinde yükselmiş; iki yıldızın da çabaları kendi dizileri Şevkat Yerimdar  ve Küçük Ağa’yı devam ettirmeye yetmemişti.

İkizler Memo Can dizisinde oyunculukları ile ün yapmış bir çok isim dizinin genel kalitesizliğine uymuş ve kendilerini rezil etmiş. Özellikle son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde ki başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Burak Hakkı. Ne yazık ki İkizler Memo Can  dizisinin ilk bölümününde o kadar kötü oynamış ki onun adına ben üzüldüm.

Diğer taraftan en çok bu projede olmasına üzüldüğüm ve kendisini yakmış dediğim diğer bir isim de Şevkat Yerimdar ile ünlenen Özgürcan Çevik oldu. Özgürcan Çevik dizinin kadrosuna gerçekten renk katsa da Şevkat Yerimdar  karkaterinden çok uzak üç kağıtçı bir karakteri oynuyor ve ne yazık ki rolünün hakkını verememiş.  Özgürcan Çevik’te bir hırsız bir üç kağıtçı tipi yok; ne yazık ki daha önce ki oynadığı rollerden sonra bu role girememiş. kizler Memo Can final e1540717367680

İkizler Memo Can dizisinde kullanılan kameralar o kadar kötüydü ki özellikle gece yapılan çekimlerde ekran kararıp kalıyor insanlar seçilemiyordu. Bu kadar kötülüğün yanında dizi de bir iyilik olmaz mı? İkizler Memo Can dizisinin senaryosu da gerçekten inanılmaz kötü.

İkizler Memo Can Dizisi Tuttu mu Sevildi mi?

90’ların senaryo kalitesi bile 2018’in sonunda çekilen İkizler Memo Can’dan bile daha iyi. Dizi de bir çok oyuncu var kadro inanılmaz geniş ama bir kaç oyuncu dışında hiç biri geleceği olan yada geleceği düşünen isimler değiller o nedenle de bu saçma senaryoyu kabul etmiş olmalılar.

İkizler Memo Can dizisinde en çok beğendiğim şey ise dizinin girişinde Arka Sokaklar ekibinin diziye konuk olup senaryoya güzel şekilde monte edilmesiydi; ne yazık ki Rıza Baba ve ekibi adeta iş yapmaz bir çocuğu bile bulamaz bir ekip gibi gösterildi.

İkizler Memo Can dizisi yapımcısı Erler Film dizinin maliyetini düşürmek için elinden geleni yapmış her yerden çalmış ama bu kadar hırsızlık sonucunda aldığı yüksek reytingler sanatın değil saçmalıkların reyting getirdiğini gösteriyor.

İkizler Memo Can Ne zaman Final Yapacak?

İkizler Memo Can dizisi 10. bölümü geçebilir bunun en önemli nedeni dizinin maliyetinin çok düşük olması.

İkizler Memo Can Ne Zaman Final Yapacak? Ne Zaman Bitecek? (11 Yorum)

  1. final yapmalarına çooooookkk üzüldüm keske final yapmasalar ben odiziyi çok seviyom

  2. Benim oynadığım dizilerin hiç biri saçm az ve gereksiz değil aksine çok güzel

  3. Arkadaslar anlıyorum ama ben şevkat yerimdar dizisine geri dönmeyi döşünüyorum yaz ayı itaberan şevkat yerimdar yayaınlanacak

    • özgürcan abi sen en son 4 martta mesaj atmışısn ve aynen böyle demişsin “Arkadaslar anlıyorum ama ben şevkat yerimdar dizisine geri dönmeyi döşünüyorum yaz ayı itaberan şevkat yerimdar yayaınlanacak”demişsin ama yaz başladı ve bitti ben hala hiç bir kanalda şevkat yerimdar dizisi işte bu bu tarihte başlayacak diye bir reklam duymadım kusura bakma ama sen tam bir arkadaşlarını satan bir hainsin

  4. Bu saçma yorumu kim yapmış acaba,böyle acımasızca eleştiri yapıyorsun ama adın/sanın bile belli değil,çok zekiysen ve bilgiliysen sen bir senaryo yazda bakalım o senaryon dizi olunca kaç reyting alacak.Tilki uzanamadığı üzüme koruk deyip bok atarmış.

  5. Memo can i canlandıran çocuk yüzünden, yeri doldurulamaz büyük sanatçı Zeki Alasya kalp krizi geçirmişti. Asla unutmam. Bu terbiye görmemiş çocuğun olduğu hiç bir diziyi Özgür’e rağmen izlemem ve asla etrafındakilere de izlemem ki zaten izlemiyoruz şu çocuğu

    • ne alakası var salak emir berke yüzünden niye kalp krizi geçirsin kendi dedesi gibi seviyordu Zeki Alasya’yı bilip bilmeden konuşma.