İlyas Öldü mü? Yaşıyor mu? Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Geri Dönecek mi?

İlyas Öldü mü? Yaşıyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezon tanıtımı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 7. sezonunda Ozak Akbaba’nın hayat verdiği İlyas karakterinin öldüğü görülüyor İlyas Çakırbeyli abisi Hızır’ın hapse girmesinden sonra tek başına kalır. Kimseye boyun eğmeyen İlyas pusuya düşürülür ve öldürülür.

Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Ayrılacak mı?

Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrılacak mısınız sorularına eylül 2021 de kesin olarak Eşkıya dizisine devam edeceğim yönünde cevaplar vermişti; ancak ? Ozan Akbaba’nın menajerinin ise el altından farklı yapımcılar ile Ozan Akbaba’yı görüşmüştü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan sonra Ozan Akbaba’yı başka bir dizi de izleyeceğiz derken Ozan Akbaba’nın başka planım yok Eşkıya da devam açıklaması akılları karıştırmıştı.

Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrılacak olsa bunu açık yüreklilik ile söylerdi; demek ki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 200. bölümünde ki fragman gerçekleri yansıtmıyor. Bu nedenle de Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Ayrılmayacak ve diziye devam edecektir.

Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz ilyas oldu resimleri

Güncelleme 20 Ocak: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinni 22 ocak salı akşamı yayınlanacak 122. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Alpaslan Çakırbeyli yeni reis olacak; çünkü İlyas içeride. Yeni reiste İlyas amcasının şişlenmesinin intikamını almak için Façalı ailesine büyük bir savaş açacak ve hepsini öldürene kadar durmayacak.Eşkıya İlyas nerede yaşıyor mu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2019’a çok hızlı girmeye hazırlanıyor. Bilindiği üzere 121. bölümden sonra 3 hafta yılbaşı arasına giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 122. bölüm 22 ocak salı akşamı ekranlara gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde devlet ile karşı karşıya gelen Çakırbeyli ailesi ve dostları çok zor günler yaşıyor. İstihbaratın başında ki adam Mesut  masayı da Çakırbeyli ailelerini de kendisine biat etmediği için istemiyor ve önce Çakırbeyli ailesini sonra da masayı bitirmek istiyor.

Mesut’un emri ile Akif Hızır Çakırbeyli’yi tutukluyor. Saçma bir sebepten dolayı tutuklanan İlyas ise bu işin sonunda ölüm olacağını biliyor. Reis Hızır Çakırbeyli de kardeşi İlyas’ı hapishane de koruyamayacağını biliyor ve kardeşi ile vedalaşıyor. Ne yazık ki beklenen oluyor. Mesut’un adamları hem İlyas’ı transfer sırasında bıçaklıyor hemde o an orada olan Hızır Çakırbeyli gerekli mesajı alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna ise 122. bölümde ise Turgut Tunçalp dahil olacak. Turgut Tunçalp Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde  İlyas’ın ölümünün azmettiricisi Façalı olarak diziye dahil olacak. lyas Öldü mü eşkıya dizisi

Peki İlyas Öldü mü?

EDHO dizisinde İlyas başrol; Ozan Akbaba’nın hayat verdiği İlyas karakteri dizi de Hızır’dan sonra en çok sahnesi olan oyuncu. Hatta Çakırbeyli ailesinin ikinci Reisi de İlyas Çakırbeyli. Ben Eşkıya dizisinde  İlyas’ın ölmeyeceğini düşünüyorum; zira ortada özel bir neden yokken İlyas gibi bir karakteri senaryodan silmek adeta senaryoyu katletmek demek.

Hızır Reis’in Bir Planı Var?

Bence Hızır Reis Façalı’nın da Mesut’un da Akif’in de durmayacağını biliyor. Hızır İlyas’ı kurtarmanın tek yolunun Akif’ten ve Façalı’lardan kurtarmak olduğun biliyor. Bu nedenle de İlyas’ı hem hapisten kurtarmak hemde onu yaşatmak için İlyas öldü gösterebilir Tabi bu sadece benim tahminim. İlyas’ın ölmeyeceği en net bilgi..

 Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Geri Dönecek mi?

Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrılmadı. İlyas ve Behzat sahneleri hapishane sahneleri olacak. Hapisten çıkınca İlyas tekrar senaryoya dahil edilecek. Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan sezonun ortasında ayrılmaz. Neden ayrılsın ki yaz dizilerine kadar başka dizilerde yer bulma şansı yok; şuanda anlaştığı başka bir dizi de yok. Zaten senaryo gereği de Ozan Akbaba gibi bir başrol diziden çıkarılamaz. Ozan Akbaba’nın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde kimse ile kavgası da olmadı. Bu durumda şuan için Ozan Akbaba’nın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrılması gibi bir durum söz konusu değil.

İlyas Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da öldü gösterilse bile bence sonradan yaşadığı ortaya çıkacak. Eğer  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bu planı Hızır Reis yapmadıysa kesin Alpaslan bu planı yapmıştır. Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaza Geri Dönecek mi

İlyas Öldü mü? Yaşıyor mu? Ozan Akbaba Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Geri Dönecek mi? (1 Yorum)

  1. SEBEBİNİ VE NEDENİNİ BİLMEM AMA İLYAS KARAKTERİ ÖLDÜ…HİSLERİM BENİ HİÇ YANILTMADI…..