İnsanlık Suçu Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi

Kanal D ekranlarında 31 mart cumartesi günü izleyicisi karşısında olacağı açıklanan İsanlık Suçu Dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün yer alacağı İnsanlık Suçu Dizisinin başrollerini Gizem Karaca, Kaan Yıldırım, Cansu Dağdelen, Cankat Aydos, Serkay Tütüncü, Ozan Güler ve Melike İpek Yalova gibi çok ünlü isimler yer alacak.

İnsanlık Suçu dizisinin çekimlerinin ocak ayında Adana’da başladı. İnsanlık Suçu dizisi Thedore Dreise’nin “An American Trgedy” ve George Stevens’ın “A Place In The Sun” adlı romanlarından uyarlanacak.

İnsanlık Suçu Dizisi Konusu

Adana’da yoksul bir mahallede yaşayan Cemal okuyamayınca garsonluk yapmaya başlamış ve ailesinin ihtiyaçlarını garsonluktan kazandığı para ile karşılamıştır. Cemal’in tek yükü ailesinin ihtiyaçları da değildir. Yatalak hasta olan babasının da tüm yükünü Cemal çekmektedir. Fakirlik nedeniyle ölüm döşeğinde olan Cemal’in babası son nefesinde Cemal’e İstanbul”da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Cemal babasının sefalet içinde öldüğüne şahit olmuş ancak çok zengin olduğunu bildiği kardeşinden yarım almamasına bir türlü anlam verememiştir.

Sami Gökdemir Türkiye’nin en zengin iş adamlarında biridir ve Cemal’e mirasından ve zenginliğinden pay vermeyi  vaat etmektedir. Cemal’in annesi Hülya ise oğlunun Sami gibi karanlık bir adamdan uzak durmasının paradan daha önemli olduğunu düşür; zira aileler arasında geçmişin kapanmayan yaraları da vardır. Cemal ise annesi ile zengin amcası arasında kalır.

Hayat Cemal’a çok fazla seçme şansı tanımayacaktır ve Cemal amcası Sami’nin teklifini kabul etmek zorunda kalacaktır. İstanbul”da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna”ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır. Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal”in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

İnsanlık Suçu Dizisi Oyuncuları

Gizem Karaca(Suna Değirmenci)

Gizem Karaca 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. “Eve Düşen Yıldırım” dizisi Gizem Karaca’nın ilk ciddi projesi olmuştur. Benim Hala Umudum Var  dizisi artık tanındığı dizi olmuştu. Yıldız olarak yer alması ise Güzel Köylü dizisinde Berk Cankat ile gerçekleşti

Suna Değirmenci narin ve güzel bir kızdır. Suna kırılgan olmasının yanında alçak gönüllüdür. Suna babası iflas edince zor günler yaşamış ardından  babasının kaçıp gitmesiyle büyük bir travma geçirmiştir. Bu süreçte yanlarında olan Sami’yi bir baba gibi kabullenmiştir. Annesi Cavidan’ın bitmeyen istekleri nedeniyle, Sami’nin oğlu Gökhan’la olan ilişkisini kesememektedir.

Kaan Yıldırım(Cemal GÖKDEMİR)

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak Ualan İstanbul dizisi ile tanınmıştır sonrasında ise şimdiki eşi Ezgi Eyüboğlu ile Adı Mutluluk dizisinde yer almıştır. Kalbim Yangın Yeri dizisi ile tam bir hayal kırıklığı olmuştur. Son olarak Klavye Delikanlıları dizisinde yer aldı;

Cemal 25 yaşında mert ve korkusuz bir gençtir. Babası fakirlikten ölen Cemal liseyi maddi sıkıntılardan okuyamamış bunu yerine erken yaşta hayata atılmıştır. Adana’da garson olarak çalışan Cemal’in babası ölmeden önce amcanı bul hakkını al demiştir. Cemal farkında olmasa da deli gibi zengin olmak istemektedir. Cemal amcasının trilyonları saçan bir iş adamı olduğunu öğrenmiştir.blank

Ahmet Mümtaz TAYLAN(Sami Gökdemir)

1965 yılında İstanbul’da doğan Ahmet Mümtaz TAYLAN 53 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Devlet Tiyatrolarında 18 yıl süreyle oyuncu yönetmen müdür seviyesinde çalıştı. Hayat Şarkısı dizisi ile son zamanlarda popüler olan Ahmet Mümtaz TAYLAN son olarak Hayat Sırları dizisinde Mustafa karakterine hayat vermiştir. İlk çıkışı televizyonlarda Güzel Köylü dizisi ile olmuştu.

Sami ölen Asaf’ın abisidir. Cemal’in de amcasıdır. 

Sami yaşlı olmasına rağmen gücü, duruşu, giyim tarzu, tavırları ve konuşması ile yakışıklı olarak görülen bir adamdır. Sami kadınları nasıl etkileyeceğini iyi bilmektedir. Kardeşi Asaf’ın, yaptığı kötülüğü unutamayan Sami, yıllarca bu yürek yarasıyla yaşamıştır. Tatlı sert yönleri olsa da çoğunlukla bunu göstermez, sert ve acımasız bir ifadeye sahiptir.

blank

Deniz Uğur(Emel Gökdemir)

1973 yılında Ankara’da doğan deniz Uğur 45 yaşındadır. adeta 35 yaşında gibi gösteren Deniz Uğur güzelliği ile ve genç duruşu ile dikkat çeker. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ’nın önce Bale Bölümü mezunudur sonradan oyunculuk üzerinde yüksek lisans yapmıştır. Son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde yer almıştır daha önce ise Aşk Zamanı isimli yaz dizisinde görmüştük onu.

Emel aslen Bursalı tüccar bir ailenin güzel kızıdır. Emel, Sami’nin karısıdır. Son derece bakımlı ve çekici  bir kadın olan Emel oğlu Gökhan’ı fazlasıyla şımartmıştır. Emel, Mine’yi kendisine benzetmeye çalışmıştır. Bu nedenle kızıyla yaşadığı sürtüşmeler hiç bitmez. Ailesinden başka kimseyi gözü görmeyen, bencil, bir o kadar da hırslı bir kadındır.blank

Serkay Tütüncü(Gökhan Gökdemir)

Serkay Tütüncü; Survivor yarışması ile tanınmıştır.

Gökhan 24 yaşında oldukça çekici ve yakışıklı bir gençtir. Gökhan hiç bir zaman yokluk görmemiş en iyi arabalara binmiş en iyi okullarda eğitim görmüştür. Gökhan üniversiteden mezun olur olmaz babasının şirketinde işe başlamıştır. Büyük iş adamı Sami Gökdemir’in biricik oğlu Gökhan, babasından korktuğu için nişanlısı Suna’yla olan beraberliğini bitirememektedir.
blank

Müşerref Göksever (Neslihan)

Gökdemir Holding’de çalışan ve zengin olmak için Gökhan’la yasak aşk yaşayan bir kızblank

Melike İpek Yalova (Cevher Akışık)

Cevher Cemal’e aşık fabrika işçisi bir kızdır.Cevher fakir bir ailenin çocudur. 20 yaşında güzel bir kız olan Cevher ailesinin geçimini çalışarak sağlamaktadır. Cevher’in en büyük korkusu sonunun erken ölen annesine gibi olmaktır. Azimli, kararlı ve güçlü bir genç kızdır.

blank

Diziseti.tv olarak dizi setlerinden sizlere dizilerin oyuncu kadroları ile ilgili bilgiler aktarıyoruz. Merak ettiğiniz dizilerin Oyuncu Kadrosu için tıklayınız

Laçin Ceylan(Hülya Gökdemir)

Hülya Cemal’in annesi; Ölen Asaf’ın karısıdır 

Hülya muhafazakâr bir işçi ailesi kızıdır. Askeri ücretle geçinmek zorunda olan  bir ailenin kızı olan Hülya  aile kuralları içerisinde büyümüştür. Başarılı bir tekstilcinin oğlu olan Asaf ile evlidir. Ailesi tarafından reddedilen Asaf’la beraber yeni bir hayat kurmak için çok mücadele etmiş, zor koşullar altında çocuklarını büyütmeye çalışmış, onlara kol kanat germiş, müşfik bir anne olmuştur.blank

Cansu Dağdelen(Esra GÖKDEMİR)

Cansu Dağdelen 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 31 yaşındadır.  Son olarak Kadim Dostum ve Hıçkırık gibi dizilerde rol almıştır.

Cemal’in kız kardeşidir. Esra kayıptır; sonradan çıkıp gelecek. Esra güzel ve masum bir kızdır. İlk görüşte dikkat çekecek bir cazibesi vardır. Erkekler onu görünce hemen etkisine kapılır. Esra ile Selim’in gizli ilişkileri vardır bir de çocukları olmuştur.

blank

Cankat Aydos(Selim Durak) — Ölerek Diziden Ayrıldı —

Selim Cemal’in Adana’da ki  en yakın arkadaşıdır.  Selim 25 yaşında yakışıklı olmasa da sempatik tavırları ile dikkat çeken bir gençtir. Yıllar önce yetiştirme yurduna bırakılmış ve yetiştirme yurdunda büyümüştür. Selim anne ve babasını hiç tanımamıştır. Selim ve Esra arasında Cemal’in bilmedi bir aşk vardır bir de çocukları olmuştur.blank

Funda İlhan(Cavidan)

blank

Gül

Gül Gökdemir’lerin fabrikasında çalışmakta olan bir işçidir. Cevher’in yakın arkadaşı sırdaşıdır.blank

Cem Zeynel Kılıç(Sabri)

Gökhan’ın karanlık işlerine bakan Sabri adında acımasız ve korkusuz görünen bir adam. blank

Sema Çeyrekbaşı(Sami’nin annesi)blank

Gökhan Mete(Bekçi)

Ailenin tüm sırlarını bile bir bekçi.blank

Mine Gökdemir

Sami’nin öz kızı. Mine Yurt dışında

Ozan Güler

Son olarak O Hayat Benim dizisi ile ekranlarımızda yer almıştır.

blank

 

İnsanlık Suçu Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

İnsanlık Suçu Dizisi Tanıtım Fragmanı

Dizinin çekimlerinin bir kısmı Adana da devam edeceği için kış şartlarında her hangi bir zaman kaybının olması beklenmiyor

Yorum yaz

İnsanlık Suçu Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi (1 Yorum)