Beni Bırakma 3. Bölüm Özeti 10 Ocak Çarşamba Fragmanı

Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden Beni Bırakma dizisinde sizler için 3 bölümden set tüyoları getirdik. Beni Bırakma dizisi 3. bölümü ile 10 ocak çarşamba günü 15:00’da Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma dizinde bu hafta Emre ve Zeynep aşkı dillere destan şeklinde karşımıza çıkacak.

Beni Bırakma dizisinde Cansu kendisinin yerine İstanbul’a gelen Emre için para ile bir kız tutmuştu. Zeynep ise maddi sıkıntılarından dolayı tıp eğitimini dondurmuş ve para kazanmak için arkadaşı Aslı’nın yanına gitmiştir. Ankara’da yaşadığı için Emre’ye İstanbul’u gezdirmekte zorlansa da Emre ve Zeynep İstanbul’da harika üç gün geçirmiştir. Diğer taraftan Emre denen çocuğun Zeynep’e aşık olması en çok Cansu’yu üzer zira Emre denen çocuk başına bela olacaktır.

Beni Bırakma 3. Bölüm

Aslında Emre’nin ne kadar yakışıklı birisi olduğunu gören Cansu kafasını yerden yere vuracaktır ancak çok şey fark etmeyecektir; zira Emre Cansu diye Zeynep’e sırıl sıklam aşık olmuştur bile. Zeynep her ne kadar bu aşka kendini kaptırmak istemese de Emre’nin çekimi karşısında adeta vurulmuştur; ama o gerçek Cansu değildir ve bu işi daha fazla uzatmadan bitirmelidir.

Diğer taraftan Meltem Tarık’ın peşinde dolansa da Tarık’ın yeni fabrika kurma işlerinden dolayı Meltem’i görecek zamanı yoktur; Meltem ise kendi aşkından emindir; ve bu aşkının Tarık’a da yeteceğini düşünmektedir. Tarık için ise Meltem sadece formaliteden ibarettir.

Beni Bırakma 10 ocak

Tarık yardım için Sıla’nın evine gider. Sıla ise hukuk fakültesinde maddi imkansızlıklar ile okumaya çalışan güzel ve saf bir kızdır. Tarık Sılayı ilk gördüğünde çok beğenir ancak bu iş sadece bir yardım ilişkisidir ve böyle kalmalıdır. Sıla sonunda Tarık’ın kendisine maddi açıdan yardım etmesine izin verir.

Beni Bırakmadizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Beni Bırakma 3. Bölüm Fragmanı