Kan Çiçekleri Baran Kim? Barış Bektaş Kimdir?

Kan Çiçekleri Baran Kim?  Kanal 7 ekranlarında yayımlanacak olan Kan Çiçekleri dizisinde Baran karakterine Barış Pektaş hayat verecek. Baran kan davasının son bulması için çabalamaktadır.

Oyuncu kadrosunda Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Ceyda Pınar, Dilek Güler’in yer aldığı Kanal 7’nin günlük dizisi 5 Aralık 2022 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 16.30’da yayımlanacak. Kan davası sonucu Baran ile Dilan’ın zoraki evliliklerini konu alacak dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Baykul oturuyor. Konusu ile dikkat çeken dizinin senarist ekibinde ise Nuriye Bilici, Münevver Yıldız, Fatma Özcan, Ayşem Özge Yıldırım gibi kalemiyle ün salmış isimler yer alıyor.

Kan Çiçekleri Baran Kim?

Kanal 7 ekranlarında yayımlanacak olan Kan Çiçekleri dizisinde başrol olarak yer alacak olan Barış Pektaş Baran karakterini canlandıracak. Zeki, çalışkan kişiliğiyle ön plana çıkacak Baran’ın ailesi kan davası gütmektedir. Bu davanın artık bir son bulmasını isteyen Baran düşmanları Seyit’in kızı Dilan ile istemediği bir evlilik yapar. Kan Çiçekleri dizisi de bu zoraki evlilikte yaşanacak olan çarpıcı hikayeleri ve çiftin imkansız aşkını konu alacak.

Barış Bektaş oyuncu olarak Kan çiçekleri dizisinin kadrosunda yer alacak

Barış Bektaş Kimdir?

Kan Çiçekleri dizisinde başrol olarak yer alacak olan Barış Bektaş  1997 İstanbul doğumludur. Oğlak burcu olan oyuncu İstanbul Ticaret Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Bölümü mezunudur. TRT ekranlarında yayımlanan Savaşın Efsaneleri belgeseli ile ekranlarla tanışan oyuncu şan eğitimi almaktadır. Müzikle iç içe olan Barış Bektaş daha önce Tanrının Gözyaşları adlı sinema filminde rol aldı.

Barış Bektaş Sevgilisi Var Mı?

Yaklaşık 90 bin takipçisinin bulunduğu İnstagram platformunu aktif olarak kullanan Barış Bektaş’ın yaptığı paylaşımlara dayanarak sevgilisinin olmadığını varsayıyoruz.

Kanal 7 Ekranlarında yayımlanacak olan Kan Çiçekleri dizisinin tam liste geniş oyuncu kadrosunun bulunduğu haberimizi görmek istiyorsanız lütfen tıklayıınız. Kan Çiçekleri Oyuncuları

Barış Bektaş Kim kan çiçekleri dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan başrol oyuncusu

Kan Çiçekleri Baran Kim? Barış Bektaş Kimdir? (1 Yorum)

  1. kanal 7 kendini uyanık tek kanal zannediyor neden 2018 haziran eylül arası 3 ay boyunca verdikleri kore dizilerini yeni almışlar gibi gösteriyor neyse versinlerde aralık ayında birde 21 0cak pazartesi diyorlar ya bizler ee devamı gerek aklınız nerelerde kore dizilerini seven izleyiciler var 14 50 olarak onaylansın o vakit yada 14 30 sizler e kalmış ha 2023 te tayland dizileride olacaktır umarım elinizi taşın altına koyma vakti çoktan gelmiştir
    tayland dizleri 18 bölüm ü 14 e indirmeyin
    Hua Jai Sila 27 blm..Wong Wien Hua Jai 18 Bölüm… Roy Lae Sanae Luang 18 blm.. Majurat See Nam Pueng 15 blm
    Tra Barb See Chompoo 40 dakikadan 24 blm..Ra Rerng Fai 28 blm my husband law 15 blm.hepsi verilmeye deger hazinelerdir