Kardeş Çocukları Hayat’ın Gerçek Annesi Babası Kim? Kimin Kızı? Büyük Sır Ne?

Kardeş Çocukları dizisi ilk bölümü ile 27 ocak perşembe akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Kardeş Çocukları dizisinin ilk bölümü senaryosu ile gerçekten izleyiciyi büyülemeyi başardı. Türkiye’nin en önemli senaristlerinden Sırma Yanık’ın yazdığı Kardeş Çocukları dizisinde senaryo da büyük bir sırrın olduğu ortaya çıktı.

Bu büyük sır ise iki kardeşten Umay’ın hayatını cennete çevirirken Ümran’ın hayatını ise cehenneme çevirmiş. Dizi de Umay Zonguldak’ta yaşayan Ümmü iken hayatını, geçmişini arkasına bırakmış ve kömür karası köyünden kaçmış ve İstanbul’a gitmiş.

Kardeş Çocukları Hayat’ın Gerçek Annesi Kim?

Benim tahminlerime göre Umay köyden kaçarken arkasında bir şeyler bıraktı; geçmişini silmek istiyor; asla geçmişi ile karşılaşmak istemiyor. Bence Umay kaçarken köyde birini öldürdü veya büyük bir suça karıştı. Bu nedenle de İstanbul’a gittiğinde hemen kimlik değiştirdi. Kardeş Çocukları büyük sır ne

Diğer taraftan Ümran’ın da Cemal denen adamla evlendiğini büyük aşkı Yıldırım Saner’i de unutmak zorunda kaldığını biliyoruz. Ümran durup dururken kendi hayatını Cemal denen ayyaş adamla neden mahvetsin ki. Aslında köyde herkes Hayat’ı Ümran’ın ve Cemal’in kızı sanıyor ama Cemal ilk bölümde senin yüzünden çocuğum olmadı dedi. Bu da Hayat’ın babasının Cemal olmadığının göstergesi. 

Kardeş Çocukları Hayat’ın Babası Kim?

Demek ki Hayat’ın babası başka bir kişi. Tabi ki Ümran ve Yıldırım’ın kızı olabilir Hayat. Zira Ümran’ın gençlik aşkı Yıldırım’dı. Ümay ve Ümran’ın düşman olduğunu bildiğimiz için bu düşmanlık Yıldırım nedeniyle de oluşmuş olabilir. Yani iki güzel kardeş aynı adama aşık olmuş olabilir.

Kardeş Çocukları Büyük Sır Ne?

Aklımıza gelen bir diğer alternatifte Hayat’ın annesi Umay olabilir. Hayat’ın başına gelenler Umay’ı çok üzdü ama Umay içine attı. Belkide Ümran Umay’ın kızını manevi annelik yapmış olabilir. Bilinen büyük bir gerçekte Cemal’in iki kız kardeşin büyük sırrını bildiği bu nedenle de Ümran’ın Cemal’e ne yaparsa yapsın ses çıkaramadığı gerçeği olmuştur. Bakalım Cemal bildiği bu büyük sırrı ne zaman açıklayacak?

Sizce Hayal ve Hayat iki kardeş mi? Umay ve Ümran arasında ki büyük kavganın nedeni ne?Kardeş Çocukları Hayatın Gerçek Annesi 1

Kardeş Çocukları dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

 

 

Kardeş Çocukları Hayat’ın Gerçek Annesi Babası Kim? Kimin Kızı? Büyük Sır Ne? (1 Yorum)

  1. Elimi bırakma daha güzel hayatımda izlediğim en güzel dizi elimi bırakma bu diziyi sevmiyorum çok boş yapıyo