Kızım Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak

Güncelleme 17 Mart 2019 Tv8’in patronu Acun Ilıcalı ve Tv8 yönetimi Med Yapım’dan Fatih Aksoy ile sevilen dizi Kızım için anlaşmaya vardı. Kızım dizisi 34. bölümü ile 31 mayıs cuma akşamı final yapacak ve ekranlara veda edecek. Kızım dizisi yapımcısı Fatih Aksoy ise cuma akşamları için Tv8’ye çok daha özel ve yüksek maliyetli bir dizi yazmaya başladı. 

Kızım dizisinin yerine gelecek Med Yapım’ın yeni dizisinin ismi belli olmasa da kadın başrol oyuncusu kesin olarak Cansu dere olacak. 19 Eylül 2018 de yayın hayatına başlayan başarılı dizi mayıs ayının başında finali yaparak ekranlara veda edecek ve bir daha izleyicisi karşısına çıkamayacak.cansu deree Tv8 yeni dizi 2019

Kızım dizisi 2018 2019 sezonunda ortalama 5 reyting ve 4.5 milyon izleyici ile Tv8’in gelmiş geçmiş en başarılı dizisi olmayı başardı. Tv8’in diğer dizisi Jet Sosyete ise hala yeni sezon onayını bekliyor. Kızım dizisinin ikinci sezonu olsaydı muhtemelen Öykü’yü çok daha kötüleşmiş şekilde ağlayarak izleyeceğiz ancak bir kız babası olarak Beren Gökyıldız’ın her bölümde beni duygulandırdığını da itiraf etmeden geçemeyeceğim.kızım erken final

Kızım Ne Zaman Finali Yapacak?

Acun Ilcalı’nın aldığı karar gereği Tv8 dizleri diğer dizilerden önce mayıs ayı başında ekrana veda edecek; zira Acun Ilıcalı Survivor yayınlarını haftada 5 güne çıkaracak. Bu nedenle Kızım dizisinin 30. bölümü ile 3 mayıs 2019 pazar günü veye Survivor’un durumuna göre 31. bölümü ile 10 mayıs 2019 cuma akşamı final yaparak kısa süreliğine ekranlara veda etmesi bekleniyor.

kızım sezon finali resimleri 2019

Kızım Gün Değiştiriyor

Tv8 sonunda tükürdüğünü yaladı ve yanlışından döndü. Atv’nin reyting rekortmeni Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz ile yarışamayacağını anlayan Acun  Ilıcalı Kızım dizsini daha fazla geç olmadan Cuma’ya aldı. Kızım dizisi artık Cuma günleri ekranlarda olacak. Kızım dizisi ikinci bölümü ile 28 eylül cuma günü Tv8 de  ekranlara geldi. 

Kızım dizisi 2. bölümünde cuma akşamı alınınca adeta izlenme rekorları kırdı. Kızım dizisi 28 eylül cuma akşamı 5.84 reyting ile 2. sırada yer aldı. Dizi salı akşamı yayınlanan ilk bölümü il2 3.89 reyting alıp 4. sırada yer almıştı. Kızım dizisi ikinci bölümde Ab ve ABC 1 alanlarında birinci oldu ve yapımcısı ile Acun Alıcalı’nın yüzünü güldürdü. Kızım dizisi reytingleri yükseliyor

Kızım dizisi ilk bölümü ile  19 Eylül 2018 Çarşamba günü izleyicisi karşısına çıktı. Kızım dizisinin ilk bölümünde her şeyi eleştirebilirsiniz ama Beren Gökyıldız’ın verdiği oyunculuk dersine kimse söz edemez. Kızım dizisinin hikayesi çok dar. Cast’da yer alan oyunculara bakıldığında Buğra Gülsoy Leyla Lydia Tuğutlu Beren Gökyıldız Tugay Mercan’dan başka oyuncu yok; yani tanıdık oyuncu değil hiç oyuncu yok. Sadece bu dörtlünün sahneleri vardı bu durumda izleyen izleyicisi çok sıktı.

Kızım dizisi ilk bölümü 3,89 reyting ile 4. sırada yer aldı ve yaklaşık 3.20 milyon kişi tarafından izlendi; ancak Kızım  dizisi ne yazık ki bekleneni bulamadı. Acun Ilıcalı Kızım dizisi ile ilgili medyada çok fazla beklenti yaratmıştı ancak bu beklenti Kızım dizisinin ilk bölümünde karşılanamadı.

Kızım dizisinin ilk bölümün sonunda Serhat TEOMAN’da kötü bir karakter olan Cemal ile senaryoya dahil oldu.  Fatih Aksoy Kızım dizisinin yapımcısı olarak bence Kızım dizisinin senaryosuna acil müdahale bulunmalı dizinin kadrosunu güçlendirmeli ve senaryoya farklı konular eklenmeli.Kızım final

Kızım dizisinde Öykü karakteri üzerine kurulu bir senaryo çok fazla kesime hitap edemez; en azından erkeklere de hitap edebilecek konular Kızım dizisinin hikayesine eklenmeli. Kızım dizisinde dram arttırılarak reytingler yükselebilir; ancak Öykü karakterinin büyümüşte küçülmüş tatlılığı ancak 4 reyting alabilir.

Kızım Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kızım dizisi  3 5 bölümde bitecek bir dizi değil; dizinin maliyeti oldukça düşük bu da tabi ki dizinin ömrünü uzatan bir durum. Kızım dizisi en az 9 bölüm yayınlanacak bir yapım; zaten orijinal senaryo devam ettirilse bile o senaryo oldukça reyting alabilecek bir senaryo.

Kızım Ne Zaman Final Yapacak?

Kızım dizisi için şuanda her hangi bir final söylentisi söz konusu oldu. Kızım dizisinin kaç bölüm yayınlanacağını tahmin edebilmek için en az 4 5 bölümlük reyting sonuçlarını görmek lazım. Bence Kızım dizisi en az 9 10 bölüm ekranlarda olabilecek bir yapım.

Kızım dizisinin tek sorunu bence yayınlandığı gün. Çarşamba günleri oldukça sıkıntılı bir gün. Kanal D de Çocuklar Duymasın Atv de Sen Anlat Karadeniz Star TV’ de Nefes Nefese FOX Tv’ de Bir Deli Rüzgar TRT 1 de Diriliş Ertuğrul dizileri olacak.

Bu dizilerden final yapacaklar da az çok belli. Çocuklar Duymasın, Nefes Nefese, Bir Deli Rüzgar ve Kızım dizisi. Bu dört diziden bence sadece bir tanesi 13 bölümü görebilir 2018 2019 yeni sezonunda bence yine de aralarında en sona kalacak iki diziden biri Kızım dizisi. İlk final Nefes Nefese’den sonra da Çocuklar Dumasın’dan gelecektir.

Kızım 2. Bölüm Fragmanı

 

Kızım Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak (1 Yorum)