Kördüğüm 189. Bölüm Özeti 11 Şubat Fragmanı Veer Konaktan Ayrılma Kararı Alır

Kördüğüm 189. Bölümü ile 11 şubat pazar günü izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 189. Bölüm’de İşça ve Veer konaktan ayrılıp ayrı ev tutmayı düşünürken beklenmedik bir olay yaşanıyor.

Kördüğüm 189. Bölüm Özeti 1. Kısım

Mai eve gelir gelmez İşça’yı Damini’nin eve gelmemesi için sıkıştırır. Açık açık İşça’da edindiği çocuklarda artık Bundela konağında istenmemektedir. İşça zaten Damini’nin gelmek istemediğini belirtir. Yemekte ise hizmetli yemekleri çok kötü yapar bu durum Mai’nin dikkatini çeker ve hizmetiye kızar. Hizmetli ise evin kreş gibi olduğunu bu kadar işin tek başına çok ağır geldiğini söyler. Laf yine Kanha ve Muktha’ya gelmiştir. Veer bu duruma çok sinirlenir ve İşça’ya artık başka bir evde yaşamalarının zamanın geldiğini söyler. Veer ailesini de alıp Bundela konağından ayrılmaya karar vermiştir.

Nani ise gördüklerini Tapsya’ya anlatır. Tapasya çok üzülür ve RAdhod’un sadece bebek için kendisini istediğini bildiğini söyler. Radhod ise Yuvraj’ın resmini duvara asmaktadır. Tapasya’nın ise morali bozuktur ve cevap vermez. Radhod ise iki bebeğin olduğunu birinin Yuvraj diğerinin Tapasya olduğun söyler.Kördüğüm 189. Bölüm Fotoğraflar 1

Veer aslında çocuklarının kendi büyüdüğü aile ortamında ve kendi büyüdüğü evde büyümesini istemektedir; ancak şuanki aile ortamında ki sıkıntıların çocukların gelişimine zarar vereeceği için ayrılmak istediğini İşça’ya anlatır. İşça ve Veer parka çıkar. Kanha oynarken onlarda romantik vakit geçirmektedir.

Kanha ise top oyanarken top bir adam doğru gider. Kanha topu almaya gidince adam topu biraz daha uzağa atar. Kanha topu almaya gider ama parktan uzaklaşmıştır. Adam tam Kanha’yı alıp arabaya kaçıracakken İşça ve Veer Kanha’nın olmadığını hisseder. İşça ise zaten Avinash’tan şüphelendiği için çok kormkamtadır.  İşça ve Veer korku içinde Kanha’yı ararken Kanha adamın elini ısırır ve elinden kurtulur. Adamlar Veer’in geldiğini görünce kaçar.

Kördüğüm 189. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 189. Bölüm Fragmanı