Kördüğüm 11 Şubat Fragmanı 189. Bölüm Özeti Otel Baskını

Kördüğüm 11 Şubat pazar günü 189. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak; Kördüğüm 11 şubat 189. bölümünün ilk kısmında Veer ve İşça Bundela konağından ayrılma kararı almıştı ve Avinash geri  dönüp miras için Kanha’yı kaçırmaya çalışmıştır. Kördüğüm‘ün 11 Şubat’ta ekranlara gelecek 189. bölümünün ilk 40  dakikasının özeti için tıklayın

Kördüğüm 11 Şubat Özeti

İşça Kanha’nın kaçırılma olayında Avinash’ın geri dönmüş olacağından korkar; zira kim çocuğu çikolata ile kandırıp götürmek ister ki diye düşünür. İşça Kanha’yı bir daha dışarı çıkarmamaya eğer çıkaracaksa da çok dikkatli olmaya karar verir. Veer ise İşça’yı çok düşünceli görür ve nedenini sorar. İşça Veer’e Kanha’ya kalan muazzam servetten bahseder. Bu servet için Avinash’ın babasını öldürmeye kalktığını anlatır. Veer de Avinash’ın ne kadar tehlikeli olabileceğini anlamıştır.

İşça ile Veer yatak odalarında mutlu dakikalar geçirir İşça bu mutlu dakikalarda Veer’e Radhod ile görüştüğünü ve Yuvraj’ı emzirdiğini söylemek ister ancak yaşadıkları güzel anın etkisinde kalır ve bu güzel anı bozmak istemez.

Radhod ise Tapasya’nın yatağına gider ve ona kahve sürprizi yapar. Tapasya Radhod’a kendisinden hiç bir şey gizlemediği ile ilgili söz vermesini ister. Radhod hiç düşünmeden söz verir ama Radhod’un aklında ,Tapasya’nın İşça’nın eve geldiğini öğrenip öğrenmediği soruları vardır.

Tapasya 2 gün dans kursunun iptal olduğunu söyler. Radhod ise Tapasya’nın evden gitmeyeceğini anlayınca bir oteli arar ve bir gecelik rezervasyon yaptırır. Bunu Tapasya duyar ve aklına hain bir plan gelir. Radhod bebeği gezdirme içim dışarı çıkarmak ister. Tapasya Radhod’un amacını anlamıştır. Radhod İşça ile o otelde buluşacaktır.Kördüğüm 11 Şubat Fotoğraflar 3

İşça ise Radhod’dan gelen telefonla buluşma yerinin değiştiğini öğrenir. İşça neden eve gitmediğini anlayamaz ama şöför ile buluşma yerine gittiğinde oranın bir otel olduğunu öğrenir. İşça Radhod’un onu neden lüks bir otele çağırdığını anlayamaz. İşte başta biraz sıkıntıya düşse de Yuvraj’ı görünce otel odasına geçip onu emzirmeyi kabul eder. Veer ise akşam için dışarı çıkma planı yapmıştır. Bunu söylemek için İşça’yı telefonla arar ama İşça telefona bakmaz.

Tapasya polisi arar ve Radhod’un rezarvasyon yaptığı otelde kumar oynandığı ihbarında bulunur. Polis  bu ihbarı değerlendirir ve otele baskına gider. Bu sırada Radhod otelin havuz kısmındadır ve otele polislerin geldiğini öğrenir.

Kördüğüm 11 Şubat Fotoğrafları

Kördüğüm 189. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 11 Şubat Fragmanı 189. Bölüm Özeti Otel Baskını (2 Yorum)