Kanal 7 Sil Baştan 1. bölüm özeti ve Fragmanı (Kill Me Heal Me)

Sil Baştan Dizisi Genel Özeti

Dizinin başında gazete haberlerine göre Seung Jin grubun başkanı ve gelini bir araba kazasında ölmüştür; yani Cha Do-Hyun’un(erkek başrol) dedesi. Sonrasında ise Cha Do-Hyun((erkek başrol) ) babası şirketin başına geçmiştir. Ama yine Cha Do-Hyun(erkek başrol) evinde gizemli bir yangın çıkar ve Cha Do-Hyun çok küçükken bu yangından gizemli şekilde kurtulur ancak psikolojik olarak çok etkilenir.

Cha Do-Hyun şimdi 23 yaşında bir gençtir; Seung Jin grubun torunudur. Seung Jin grubunda tek varisidir. Çoklu kişilik bozukluğu hastalığı nedeniyle babaannesi tarafından yıllarca ailesinden uzakta yetiştirilmiştir. Sil Baştan 1. bölüm resimleri

Seung Jin grubun varisinin bir psikolojik rahatsızlığı olduğunun duyulması şirket geleceği için çok önemlidir. 16 yıldır tedavi gören Cha Do-Hyun gördüğü tedavilerden hiç bir şifa bulamamıştır. Özellikle Cha Do-Hyun’un  çoklu kişilik bozukluğuna neden olan konu rüyalarına giren çocuklukta gördüğü aşırı şiddet ve yaşadığı yangın hadisesidir. Bu sıkıntılı günlerden sonra çoklu kişilik bozukluğu teşhisi konuşmuştur. Kore’nin en iyi psikiyatristlerine tedavi olmuş sonrasında ise Amerika’ya tedavi için gönderilmiştir. Cha Do-Hyun hem Amerika’da eğitim almış hemde tedavi görmüştür ama çözüm olmamıştır.

Cha Do-Hyun ailesi ve çevresi tarafından aşırı ders çalışan inek bir tip olarak bilinir; gerçekte de Cha Do-Hyun nazik ve kibar bir insandır ama çoklu kişilik bozukluğu sebebi ile bazen kavgacı bazen de kızları kendine aşık eden romantik ve sapık bazen şirketlin başına geçmek isteyen bir patron bazen  intihar etmek isteyen bir karamsar bazen bir çocuk bazen de kadınsı bir erkek olabilmektedir.Sil Baştan 1. bölüm

Sil Baştandizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Kanal 7 Sil Baştan 1. bölüm özeti

Cha Do-Hyun üniversitede bir kız arkadaşının yanına gider; o arkadaşına babası ise arkadaşını dövmektedir. Cha Do-Hyun  arkadaşını kurtarmak ister ama babası Cha Do-Hyun’a da saldırır ve onu döver.  Cha Do-Hyun’u polis kurtarır ama Cha Do-Hyun arkadaşı babasından korktuğu için Cha Do-Hyun bize o saldırdı der ve Cha Do-Hyun haneye tecavüz ve darp suçu karakola götürülür. Eve gelen Cha Do-Hyun dönüşür ve içinde ki canavar adam ortaya çıkarak. Bu adam kendini Jin Sing olarak tanıtır dayak yediği eve giderek arkadaşının babasını iyi bir benzetir.

Sekreter Ahn (başkan tarafından Cha Do-Hyun ile ilgilenmesi için gönderilmiş bir çalışandır) ise artık babaannesinin Kore’ye dönmesini istediğini söyler; Cha Do-Hyun ise tedavisi bitmediği için gelmeyi reddeder; ancak bir gün Cha Do-Hyun Mr X’e yani için de ki patrona dönüşür ve  kendini Kore’ uçağında bulur.

Kore’ye geldiğinde ise psikiyatrist doktor Oh Ri-Jin’de kardeşin hava alanından almaya gelmiştir ve Oh Ri-Jin kardeşi gizli bir roman yazarıdır ve çok ünlü olmuştur. Omega romanlarının yazarı olmasına rağmen gizem olması için kendi adını saklamaktadır.

Dizinizin kadın başrolü Oh Ri-Jin’dir. Oh Ri-Jin bir psikiyatrist doktordur. Oh Ri-Jin’in bir de erkek kardeşi vardor. Erkek kardeşi bir roman yazarıdır. Ülkenin en gizemli yazarıdır.

Cha Do-Hyun gelir gelmez şirketin eğlence sektöründe olan kısmının başkan yardımcısı olarak atanır. O kurumum başkanı ise amcasının oğludur. Amcasının oğlu onu bir Diskoya bir davete çağırır. Amcasının oğlu babasından Cha Do-Hyun bir açığını bulmak için görevlendirilmiştir. Amcasının oğlu da bilmektedir; Cha Do-Hyun’un bir sıkıntısı olduğunu ancak yıllardır yurt dışında olduğu için fark edememişlerdir.  O diskoya ise psikiyatrist Oh Ri-Jin’de bir hastasının peşinden gelir.

Kill Me Heal Me 1. bölüm

Cha Do-Hyun ve Oh Ri-Jin diskoda karşılaşır. Cha Do-Hyun hasta kadını doktordan koruyum derken doktor onu iter ve diskonun üst katından aşağı düşer ve yine saldırgan adama dönüşür. Bu sırada dönüştüğü adam bir adamdan bir deri ceket alır. O adam deri ceketini almak için arkadaşlarını çağır. Bu sırada Cha Do-Hyun Oh Ri-Jin’i disko çıkışında görür ve görür görmez ona aşık olur.

Ceketini isteyen adam ceketini almak için Cha Do-Hyun’a arkadaşları ile saldırır ama Cha Do-Hyun onların hepsini döver. Bir adam arkasından Cha Do-Hyun’a vurur ve bölüm biter.

Kanal 7 Sil Baştan 1. bölüm Fragmanı

Kanal 7 Sil Baştan 1. bölüm özeti ve Fragmanı (Kill Me Heal Me) (1 Yorum)

  1. DİZİ HARİKANIN ÖTESİNDE BAYILDIM TABİ İDEAL SEVİLEN DİZİLERİDE HEALER BOYS OVER FLOWERS LOVE RAİN HEMEN HEMEN DUBLAJLAMAYA BAŞLAYIN A GENTELMAN,S DİGNİTY DE DAHİL FATED TO LOVE YOU RADİO ROMANCE
    CİNDERELLA AND FOUR KNİGHTS