Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Özeti 6 Şubat Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Özeti

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölümde Pelin hastahanededir. Pelin intihar teşebbüsüne kalkışmış ve midesi yıkanarak kurtarılmıştır. Taylan ise annesinin yokluğunda oğluna hem anne hemde baba olmaya çalışmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölümde Sarmaşık’ın meşhur okulunda yıl sonu gösterileri için hem ilk okul hemde ortaokul bir araya gelmiştir. İlk okul ortaokulun salonuna gösteri için gelir. Gösteri de  minikler alt katta bulunan gösteri salonunda kilitli kalırlar. Tüm okul tahliye edilir ama küçükler salondan kurtarılamaz.

Bu sırada Nilay’da kardeşinin dışarı çıkıp çıkmadığına emin olamaz bu nedenle de o da okulu terk etmez ve içeride mahsur kalır. Taylan ise oğlunun müsamere kıyafetlerini unuttuğu için okula geri döner. Miniklerin kapalı kaldığı bölge güvenlidir nefes alabilmektedirler; ancak Nilay ve Taylan’ın oğlu okul tuvaletinde mahsur kalırlar durumları ise kritiktir.

Ufak Tefek Cinayetler 6 Şubat Tüyoları

Star Tv de ekranlara gelen Ufak Tefek Cinayetler dizisi 15. bölümü ile 6 şubat salı günü Star Tv ekranlarında olacak. Ufak Tefek Cinayetler  dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızda olacak ancak şimdiden sizlere Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölümü ile ilgili bir kaç tüyo verelim ve sonrasında Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölümün ilk sahnesini video olarak sayfamızdan altında verdik. 

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin ilerleyen haftalarında Arzu’nun başına çok kötü bir iş gelecek ve Oya’ya yapılan ihanetin ve iftiranın bedelini en ağır Arzu ödeyecek. Arzu her ne kadar Pelin ve Merve’den en az suçlu olanı da olsa okul müdürünün emniyette verdiği ifadede bunu anladık.

Merve’nin Pelin’e oynadığı oyun ortaya çıktı. Pelin her ne kadar Serhan’a asıl suçlu benim Merve’nin suçu yok dediyse de Merve Taylan’a asıl suçlu benim diyeceğime asıl suçlu Pelin sana olan aşkından bize bu iftirayı attırdı dedi. Pelin ise Merve’ye kendisine oynadığı bu hain oyunun cezasını vermek için yeni bir plan yapacaktır ve muhtemelen Serhan’a gidip gerçekleri anlatacaktır.

Serhan ve Oya arasında ise aşk olanca hızı ile devam edecek ancak Oya ve Serhan aşkını Merve’nin yakalamama şansı yok eninde sonunda Merve bu konudan haberdar olacak. Pelin ise Oya Serhan aşkından zaten haberdar. Muhtemelen Pelin Merve’den intikam almak için Merve’ye Serhan ve Oya aşkından bahsedecektir.

blank

Serhan Merve’nin yüzünü görmemek için eve gelmeyecek; bu durum Merve’yi daha da saldırgan hale getirecek.

Pelin ve Taylan aşkı bitti gibi; zira Taylan her ne kadar ceza vermek için Pelin’e artık seni sevmiyorum dese de Taylan’ın Pelin’den başka gidecek bir yeri yok. Pelin ise Taylan’a inat için intihar edecek. Pelin bu intihar olayı ile Taylan’la tekrar bir araya gelmeyi amaçlayacak. Peki Taylan bu intihar vakasından sonra Pelin’i affedecek mi?

blank

Merve ile Edip hoca arasında ise muhtemelen bir yakınlaşma başlayacak. Zira Merve de kaybetmiş Edip’te kaybetmiştir; zira ikisi de aşık oldukları insan tarafından yalnızlığa itilmiştir. Merve ve Edip yakınlaşması bir aşk yakınlaşmasından çok bir güç birlikteliği yakınlaşması olacak gibi. Bu güç birlikteliği sonrası Edip Oya’ya Merve’de Sehan’a kavuşacaktır.

Aslında Merve’nin lise aşkı Edip hoca. Merve Edip’e sarılırken bence sadece ittifak için değil aşkı için de yaklaşacak. Merve’nin liseden içinde Edip’e karşı özel duyguları var. blank

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=jDEiqNPknD0

https://www.youtube.com/watch?v=OuRlOh0RR9E