Kördüğüm 19 Mart Özeti 225. Bölüm Fragmanı Veer İşça’ya Çok Yaklaşır

Kördüğüm 19 Mart pazartesi günü 225. bölümü ile ekranlarda olacak. Kördüğüm 19 Mart özetinin ilk kısmında Puşkar’ın Mukta’yı zengin biri ile evlendirip tüm sıkıntıdan kurtulma planları yaptığını ve daha bir çok şey var. Kördüğüm 19 Mart Özetinin 1. kısmı için tıklayınız

Kördüğüm 19 Mart Özeti 2. Kısım

Aman ve Meeti üniversitede karşılaşır. Meeti Aman’a hastalığını sorar. Aman iyi olduğunu söyler ve Meeti’ye teşekkür eder. Meeti teşekkür değil seninle kahve içmek isterim der; Aman şimdi değil ama söz senle kahve içeceğim bir gün der.

Veer bir fincan kahve alır ve Yuvraj’ın odasına girer . Veer bir baba ve oğul arkadaş olmalı. Ben senin arkadaşın olmak istedim o yüzden odana girdim der.  Veer devam eder sana eve götürecek olan baba sevgisini veremediğim için özür dilerim. Annenizin sevgisini çocukluktan beri alamadın Bu yüzden anneni bulmam gerektiğini düşünüyorum der.

Kördüğüm 19 Mart resimleri 1

Yuvi babasına kızar ve bunu yapmayı düşüme bile! Benim bir annem yok. Eğer buraya gelirse ben ondan o da benden sadece nefret eder der.

Amla ise evde ki eski gazeteleri satmak için paketler. Veer ise İşça’nın cinayetini kütüphanede ki eski gazetelerden bulacağını düşünür.

Jogi Divya’ya yanlışlıkla Damini ile görüştüğünü söyler. Nani ise arkadan bu konuşmaları dinler. Jogi hastaneden taburcu olduktan sonra onlara teşekkür etmek için Mukta’nın arkadaşının evine gittiğini arkadaşının ise İşça’nın kızı olduğunu öğrendiğini anlatır. Ayrıca Damini’nin bana yardım ettiğini söylemediğini kendisinin bunu bankadan öğrendiğini söyler. Jogi sülük Puşkar kanımı emmiş elimde ki evi almamış iyi ki der ama Jogi’nin Puşkar’ın evi ipotek ettirdiğinden haberi yoktur.

Eski gazeteleri okuyan kütüphane’deki Veer 18 yıl eski gazetenin bulunduğu rafa geliyor. Kütüphaneci 20 dk sonra kapatacağım derç  Veer panikler. İşça’nın tutuklanıp hapishaneye atıldığı haber ise alt sayfalardadır. Veer sadece başlıklara bakar.

Veer tam kütüphaneden çıkmak üzeredir. Hiç bir şey bulamamıştır İşça ile ilgili. Tam bu sırada yüzüğü düşüyor ve rafların altına kaçıyor. Gazeteyi yüzük ile toplayan Veer gazeteye bakınca İşça’nın hapis edildiği haberini görür. Gazetede ki fotoğrafta İşça’nın yüzü kaplıdır. İşça’nın 14 yıl hapsedildiğini öğreniyor. Tarihe bakıyor 18 yıl olmuş demekki İşça artık serbest diyor.

Kördüğüm 19 Mart resimleri 2

Veer İşça’yı aramaya devam ederken yaşlı bir adam arkadan geliyor ve şimdi mi İşça’yı aramak aklına geldi diye sorar. Yaşlı adam bir gazeteci olduğumu ve İşça’nın davasını çok iyi bildiğini anlatır. İşça Masumdu 14 yıl hapsedildi der. Sana ihtiyaç duyduğu zaman neredeydin? Onun yanında annesinden başka kimse yoktu. Gazeteciler olarak biz onu destekledik. Senin yanında geldi seni uyandırdı ama sen onu hatırlamadın

Ona tanık olmak için bir kez mahkemeye gelmedin. Seni kurtarmaya çalışırken Avinash’ı öldürdü. Veer duydukları karşısında şok olur adam devam eder. Veer adama İşça’nın nerede olduğun sorar. Adam sana neden sana söyleyeyim der. Sen onun için mahkemeye bile gelmedin hatta alenizden hiç kimse gelmedi der.

Kördüğüm 19 Mart resimleri 3

Veer, nasıl geleyim hafızamı kaybettim. Her şeyi unuttum der. Veer yaşlı gazetecinin ayağına gidip ona yardım etmesini ister. Gazeteci özür diler Veer’den bunu yaşadığını bilmiyordum der. Bildiğim tek şey İşça’nın Poona hapishanesinde olduğunu der.

Kördüğüm 19 Mart Fragmanı

 

Kördüğüm 19 Mart Özeti 225. Bölüm Fragmanı Veer İşça’ya Çok Yaklaşır (1 Yorum)