Kördüğüm 225. Bölüm Özeti 19 Mart Fragmanı

Kördüğüm 225. Bölümü ile 19 mart pazartesi akşamı Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 225. Bölümde Puşkar’ın nasıl Damini’den gelen parayı yediği ortaya çıkacaktır. Herkes Puşkar’a nefret kusar ama Puşkar’ın daha büyük problemleri vardır.

Kördüğüm 225. Bölüm özetini iki kısma ayırdık; Kördüğüm 225. Bölüm özetinin ikinci kısmı için tıklayınız. Özetlerde daha az detay isterseniz yorum yazmanız yeterli.

Kördüğüm 225. Bölüm Özeti 1. Kısım

Aldığı haber üzerine iç geçiren Jogi, doğruca Puşkar’dan hesap sormaya gider. Tüm bunları gören Damini ise kendini görmemesi için Jogiden saklanır. Jogi Puşkar’ı sinirli bir şekilde arar ve hesap sorar, onunla da yetinmez Puşkar’ın yanına vardığında okkalı bir şaplak atar Puşkar’a…Nani ise neler olup bittiğini neden çok sinirli olduğunu sorar. Jogi olayları anlatır. Damininin kendileri için düzenli para gönderdiğini fakat sevgili Puşkar’ın bu gönderilen tutarı mütemadiyen hortumladığını anlatır. Puşkar’dan aldığı paraları geri vermesini aksi takdirde soluğu hapiste alacağını söyler. Bunun üzerine Nani de Puşkar’a uyuz oldum bakışı atar.

Mai endişelenmektedir. Yuvi gelmemiştir, saat geç olmuştur. Sonunda Yuvi gelir kafayı bulmuş garip bir halet içinde. Mai Yuviyi susturmak ister. Zira Veer’in duyması Yuvi için hiç hoş olmayacaktır. Ama Veer olan biteni duyar ve Yuvi ile Mainin yanına gelir…

Yuvraj eve gene sarhoş gelir. Mai hemen Veer onu görmemesi için Yuvraj’ı odasına çıkarır. Veer’de uyanır ve Mai Veer’i karşısında görünce şok olur. Her gece sarhoş olduğunu bilmediğimi mi düşünüyorsun bana yalan söyleyerek onu kurtardığını düşünüyorsun çok yanılıyorsun der.Kördüğüm 225. Bölüm resimleri 2

Jogi yediği dayağın etkisindedir. Rohini ise Puşkar’a pansuman yapar. Damini’nin bu kadar çok parası olduğunu nasıl fark edemedim diye kendine kızar. Rohini Jogi’ye karşı intikam yeminleri eder.

Nani ve Diva Puşkar’ın hainliği konusunda konuşur. Nani itiraf etmeliyim ki Pushkar çok hata yaptı. Puşkar’ın hatalarını gördün, fakat Jogi’nin hatalarını görmedin mi der? Nani Jogi’nin hesabına Damini’den her ay para gönderdiğini hatırlatır ve bu kadar fakir bir insan nasıl olurda böyle zenginleşir. Damini sırf bizi ezmek için para gönderiyordur der.

Kördüğüm 225. Bölüm resimleri 3

Puşkar Nani’den özür diler ama Nani para için aç gözlüsün bunu biliyorum ama o hizmetkardan nasıl yardım aldın nasıl bu kadar düştün diye kızar. Pushkar açgözlü olduğumu söylüyor, ancak hizmetkarın parasını yiyebileceğim kadar değilim der. Ben paranın nereden geldiğini araştırdım ama bulamadım der. Puşkar o pardan kendim için bir kuruş bile almadım Mukta’nın eğitimine harcadım der. Ama Nani yalan söylediğinin farkındadır.

Nani neden bana şimdi geldin aklında artık başka bir şey mi var der? Puşkar hiçbir şey olmadığını söyler. Hepinizin Mukta ve onun evliliği ile ilgiği endişe içinde olduğunu biliyorum ve onun için bir erkek bulacağım der.Kördüğüm 225. Bölüm resimleri 1

Khosla ise parasını almak için Puşkar’ın evinin önüne gelir ve 2 gün içinde borcunu öde der. Puşkar iki gün az dese de Khosla beni ilgilendirmez der.

Kördüğüm 225. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 225. Bölüm Özeti 19 Mart Fragmanı (1 Yorum)