Beni Bırakma 42 Bölüm Özeti 6 Mart Meltem’in Planı

Beni Bırakma 42 Bölüm Özeti

Zeynep gururlu bir kızdır. İhtiyacı da olsa çok kötü günler yaşadığı Sayarların hastahanesinde çalışmak istemez. Cengiz’in karşısına çıkan Zeynep Emre ile ayrıldıklarını belirtir ve kendisinin bu hastahanede olmasının hem kendisine hemde Emre’ye zarar vereceğini söyleyerek istifa dilekçesini Cengiz’e verir. Cengiz Zeynep’in daha fazla dayanamayarak bur kararı aldığını düşünür. Peki Zeynep’e bu kadar kötülük yapan kimdir? Cengiz bu işin peşinde düşer.

Cengiz, Zeynep ve Emre’nin arasını bozanın Zeynep’i bir türlü istemeyen Arzu olduğundan emindir. Cengiz bu durumu öğrenmek için Arzu’ya hesap sorar. Arzu ise suçunu bilmektedir ve Cengiz’e ve köşeye sıkışır.

Bora ise Zeynep’in hastaneden istifa ettiğini öğrenir. Bora Zeynep’e yaklaşacak ve onu Sayar hastahanesine kraliçe olarak dönme fırsatı verecektir. Bora Zeynep’ingözünde bir kahraman olmak için harekete geçer.

Meltem ise artık Sıla’ya yakın davranır ancak Meltem’in amacı çok farklıdır. Meltem yeni planında yakışıklı bir çocuk olan Mehmet’i kullanacaktır. Sıla’nın hayatına bir şekilde Mehmet’i sokmayı amaçlayan Meltem Sıla’yı sarhoş edip Mehmet’in kollarına bırakacaktır.

Sıla sarhoş olur her şey Meltem’in istediği gibi gitmektedir; ancak tam o anda Tarık çıkar gelir. Tarık’ın gelişiyle Meltem’in planları alt üst olur. Meltem istemeyerek de olsa Sıla’yı Tarık’ın kollarına atacaktır. İşler yine tersine dönmüştür. Sıla ise cesaretini toplar ve Tarık’a beslediği aşkı anlatacaktır; ancak Sıla’nın Tarık’a aşkını itiraf edebilecek kadar cesareti yoktur.

Beni Bırakma 42 Bölüm resimleri

Beni Bırakma’da Geçen Haftanın özeti  ve Bu Haftanın Tüyoları

Beni Bırakma 42 Bölüm özeti yayınlama saati şuanda gelmedi. Beni Bırakma 6 mart özeti yayınlama saati geldiğinde sayfamıza ilk olarak ekleyeceğiz ancak biz sizlere şimdilik Beni Bırakma 42. bölüm ile igili bir kaç tüyo paylaşalım.

Beni Bırakma dizisinde işler bir yandan düzene girerken bir yandan da aslında her şey sarpa sarmaktadır. Öncelikle Zeynep’in öncelikli sorunu çözülmüştür. Bir anda hem işinden hem evinden ayrılmak zorunda kalan Zeynep’in başına sonunda iyi bir şey gelir

Hülya artık Zeynep’e sonsuz güvenmekte ve Esin ile Cansu’nun Zeynep’in arkasından iş çevirmekte olduğunu bilmektedir. Hülya artık asıl düşmanın kim olduğunun farkındadır. Zeynep ise artık Emre’nin gördüklerinden sonra artık hiç bir şeyin Emre ile eskisi gibi olmayacağından emindir ama Emre’nin kendisini işten attıracağı da hiç aklına gelmemiştir. Nasıl olmuştur da Emre bu kadar kin ve nefretle dolmuştur Zeynep’e karşı.

Beni Bırakma 42 Bölüm

Hastahaneye gelin Zeynep yüz kızartıcı hareketleri olduğu için Sayar hastahanesinden atılmıştır. Zeynep hiç bir şey yapmadığını açıklamaya çalışırken duruma Vedat el koyar ve Zeynep ile ilgili dilekçenin nasıl olur da işleme girdiğine bir anlam veremez. Vedat sonunda Esin’in asıl amacını anlamıştır. Esin’in tek derdi Emre ile Cansu’nın arasına giren Zeynep’e iftira atmaktır. Vedat bu kadar hainliğe izin vermeyecektir.

Bora ise hain şekilde Zeynep’in etrafında dolanmaya devam etmektedir. Hastahanenin ortaklarından olan Bora hastahaneden ağır bir suçlama ile atılan Zeynep’in elinden tutacak ve bir kez daha Zeynep’in güvenini kazanacaktır. Emre ise bir kez daha Zeynep’e güvenmiş bir kez daha Zeynep bu güveni boşa çıkarmıştır. Nasıl olmuştur da bir hafta geçmeden Bora denenen adamla bu kadar yakınlaşmış ve evine kadar girmiştir. Beni Bırakma 6 mart

Emre Zeynep’ten uzak durmak ister; aynı zamanda Cansu ve Esin’in yine başına bela açmasından korkan Zeynep Emre’den uzak durmayı planlarken kader onları yine Sayar hastahanesinde bir araya getirecektir.

Sıla ise son anda Tarık beyin yardımı ile büyük bir travmadan kurtulmuştur. Sıla ise hala polisler tarafından götürüldüğü o bulaşıcı kadın hastalığı testini unutamamaktadır. Tarık ise Sıla’nın yanındadır.

Meltem ise yeni bir plan peşindedir. Tarık’ın halası Seher’e içini döktüğünden habersiz Seher’i yanına çekmeye çalışan Meltem büyük bir şok yaşayacaktır. Seher hiç bir zaman Meltem ve Tarık’ı yakıştırmamıştır. Meltem’in sinsi planlarının farkında olan Seher Sıla’nın başına gelenleri öğrenince tüm bunların Meltem’in oyunu olduğunu anlar ve Sıla’yı kendi koruması altına alır.

Beni Bırakma 42 Bölüm Özeti 6 Mart Meltem’in Planı (4 Yorum)

  1. Beyin terk bu kendini senarist sanan yobazların Allah belasını versin ya biz namusa iftira üzerinden yapmayın bu işi dedikçe inadına yapıyolar başka konu yok çünki ???

  2. Merhaba.. Meltem in sürekli Sıla için “köylü kızı, cahil ve görgüsüz ve benzeri hakaretleri benzetmeleri ciddi anlamda beni rahatsız etmekte .. senaristlerin üstüne bastıra bastıra her bölümde köylümüze özümüze bu kadar aleni hakaret içiren yazılarına ablam veremiyorum. Tamam dizidir ama bir yere kadar !

    • Köylüye kurban olsunlar en azından insanlığını kaybetmemiştir köylüler.Meltem gibi şehirli olup kimsesiz bi insanı kötü yola düşürmeye çalışmaktansa köylü olmayı tercih ederim.En azından içinde bu kadar kötülük barındırmıyo köylüler..Meltem in sürekli cahil görgüsüz gördüğü sıla aslında ondan daha görgülü ve edeplidir.. En azından erkeklerin tepesinde dolaşmıyo edebi gereği…

  3. Her gün kaçırmadan izliyorum fakat ağlamadanda duramıyorum Berkay Veli ile Sıla Özlem Önemliyi çok yakıştırıyorum ama tabiki onlarında özel hayatları var yinede arkadaş bir dost olarak mutlu olmalarını dilerim