Kördüğüm 193. Bölüm Özeti 15 Şubat Fragmanı Vanş Geri Döner

Kördüğüm 193 Bölümü ile 15 şubat perşembe günü izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm’ün 193. bölümünde Vanş Bundela evine geri dönecek ve herkes büyük şok yaşayacak.

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti

Kördüğüm 193. Bölüm resimleri 2

Sangeetha Divya’nın eve aldığı yeni hizmetçi kızdır. Sangeetha Damini’yi şikayet eder ve sürekli kendine kızdığını söyler. Divya ise Damini ile bu konuyu konuşacağına söz verir.

İşça ise mabede gider ve ölüler için tören yapar. Töreni yapacak adam kim için yaptığını sorunca İşça babası ve eşinin kardeşi Vansh için olduğunu söyler. Bu sırada Vansh uzaktan İşça’yı izlemektedir. İşça tören sırasında arkasını döner ve bir anda  Vansh ile karşı karşıya kalır.

Kördüğüm 193. Bölüm resimleri 4

İşça gözlerine inanamaz ve hayal gördüğünü sanar; ancak gerçek gibidir. İşça hemen duayı bırakır ve adamın peşinden koşar.  İşça  Vansh’ı gözden kaybeder sonra birden tekrar görür. Arkasından  Vansh’a dokunur ama dönen adam  vansh’ın kayafetini giymiş başka bir adamdır. İşça büyük şok yaşar Vanş’ı gördüğünden emindir.

İşça eve gelir ancak yaşadıkları onu çok etkilemiştir. Veer İşça’nın kötü durumunu görünce yine dayanamayıp Radhod’a gittiğini düşünür. Veer çok kızgındır ancak İşça mabede gittiğini söyleyince Veer rahatlar; peki neden bu kadar kötüdür. İşça önce yaşadıklarını Veer’e anlatmak ister sonra çok saçma olacağı için anlatmaktan vazgeçer. Veer ise İşça’dan özür diler. Evdekiler de İşça’nın nereye gittiğini çok merak etmektedir ve kimse artık İşça’ya güvenmemektedir.

Kördüğüm 193. Bölüm resimleri 5

Yuvraj ise yine ağlamaktadır. Rathore ona ilaç verir. Jogi ve Divya ise Radhore ve Tapasya’nın evine ziyarete gelir. Radhore ve Tapasya’nın mutlu olduklarını görünce onlarda sevinir.

Veer İşça’ya bir günlüğüne bir iş gezisine gideceğini söyler. İşça gitmesini istemez ancak Veer İşça’nın korkusunun sebini anlamaz ve onu rahatlatmak ister. İşça o zaman kendisinin de annesinin yanına gideceğini söyler. Ver ie Kanha’nın okulundan dolayı bunun olamayacağını söyler. Veer İşça’nın bir şeyden ciddi ciddi korktuğunu fark etmiştir. İşça sonunda söyler. Ben mabette Vanşı gördüm der. Veer güler Vanşın gerid kaldığını anlatır. Veer geziye İşça ve Veer’in birlikte olduğu bir fotoğraf götürmek ister; ancak bu fotoğraf Veer’in elineden kayar ve düşerek kırılır.  Bu kötü günlerin geleceğinin işaretidir.

Kördüğüm 193. Bölüm resimleri 3

Veer gider arkasından Vanş Bundela evine gelir. Bekçi Vanşı görünce korkar. Vanş zili çalar kapıyı Mai açar. Mai şok olur. Baba, dadaji, chanda hepsi onu görmekten şok olur. Vanş geri döndüğünü söyler. Vanş’ın ölmediğine kimse inanmaz ve onun Vanş’a çok benzediğini söyler; ancak Vanş İşça’sına geri döndüğünü söyler. Merdivenlerden inen İşça büyük şok yaşar.

Iccha öyle korkar ki ki bayılır. Vanş onu suyla kendine getirmeye çalışır. İşça Vanş’a sen Vanş değilsin gerçekte kimsin söyle der. Baba ve Dadaji’de onun Vanşa benzediğini ancak kesinlikle Vanş olmadığını söyler. Vanş benim der ama kimse inanmaz. İşça Vanşa git buradan der. Vanş, İşça’yı yalnız bırakamayacağı İşça’ya geri döndüğünü söyledi.

Kördüğüm 193. Bölüm resimleri 1

Kördüğüm 194. Bölüm 16 şubat özeti için tıkla Kördüğüm Özet

Kördüğüm 193. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti 15 Şubat Fragmanı Vanş Geri Döner (2 Yorum)

  1. Ah Mai demiştim Mai de bi numaralar var diye vanş değil o Mai nin bitmek bilmeyen oyunları .bi bitmiyor bunların kötülükleri be.