Sil Baştan 2. bölüm Özeti ve Fragmanı Kanal 7 (Kill Me Heal Me)

Sil Baştan dizisinde Cha Do-Hyun çoklu kişilik bozukluğu hastalığı vardır. Sinirlendiği zaman bir anda kişiliği değişmektedir. Kişiliği değişince eski kişiliği ile ilgili yaşadıkları da hafızasından silinmektedir. bu bölümde Cha Do-Hyun  kafasına vurulunca kavgacı Shin Se Gi’ye sonrasında sekreter ona vurunca özgür ruhlu Cha Do-Hyun’a dönüşecektir. İşte Sil Baştan 2. bölüm Özeti

Sil Baştan dizisi 2. bölüm Özeti

Cha Do-Hyun dönüşmüştür ve artık saldırgan  Shin Se Gi  olmuştur.  Shin Se Gi dönüştükten sonra bir adamdan ceketini almıştır. Ceketin içinde ise uyuşturucu vardır. Ceketi çalınan adam Shin Se Gi’yi diskonun önünde adamları ile birlikte yakalar.

Shin Se Gi  ise diskonun önünde Oh Ri-Jin’e aşık olmuştur. Oh Ri-Jin kendisine bir anda aşık olduğunu itiraf eden Shin Se Gi’ye inanmaz ama hem Shin Se Gi  çok yakışıklıdır hemde çok romantiktir.  Bu sırada adamlar Shin Se Gi’den ceketini ister ama Shin Se Gi ceketi vermemeye kararlıdır.  Oh Ri-Jin Shin Se Gi ‘den ceketi vermesini ister ama Shin Se Gi motorla gelen adamları döver ve ceketi vermez. Bu sırada Oh Ri-Jin bir taksiye biner ve hastahaneye kaçar; zira çok korkmuştur Shin Se Gi’den.

 

 

Shin Se Gi ise hemen orada ki bir motora biner ve  Oh Ri-Jin’i takip eder. Shin Se Gi Oh Ri-Jin’e  zarar vermeyeceğine ve ona gerçekten aşık olduğuna inandırır ancak bu gözlere iyi bak sesim karakterim değişse bile bu gözler değişmeyecektir der.

Shin Se Gi  Oh Ri-Jin’den telefonunu alır ve hem kendi telefonunu ona hemde onun telefonunu kendine kaydeder. Sonrasında Oh Ri-Jin onu hastahanede tedavi eder ve yarlarını sarar Bu sırada üzerini çıkar deyince Shin Se Gi  tüm kıyafetlerini çıkarır. Doktor Oh Ri-Jin, Shin Se Gi’yi çıplak görünce çığlık atar ve iç çamaşırlarını giy der. Bu durumu gören diğer hastahane çalışanları  Oh Ri-Jin ile dalga geçer. Shin Se Gi dinlenirken birden Cha Do-Hyun’a dönüşür ve artık Oh Ri-Jin’i tanımamaktadır. Oh Ri-Jin  Shin Se Gi’yi görmek için hastahane çıkışını bekler ama Cha Do-Hyun çıkınca Oh Ri-Jin’i tanımaz.

Oh Ri-Jin Shin Se Gi’nin değiştiğini fark etmiştir; zira gözleri ve tavırları değişmiştir. Yüz Shin Se Gi’nin dir ama karşısında ki kişi farklı biridir. Hatta kendisini bile tanıma. Oh Ri-Jin beni ne zaman unuttu diye çok şaşırır. Hastahanede ki diğer doktorlar ise Oh Ri-Jin’i terk edildi sanar ve Oh Ri-Jin ile dalga geçer.  Ceket ise hastahanede kalır. Oh Ri-Jin montu tekrar ona vermek için saklar ama babası montu kendisine hediye aldı diye giyer.

Oh Ri-Jin babasına o sana hediye değil dese de babası montu çok sever ve vermek istemez. Bu sırada kardeşi de montu sever ve babasından ödünç alarak içinde uyuşturucu olan montu giyer. Montun sahibi hastahaneye gelir ve Oh Ri-Jin’i kaçırır. Oh Ri-Jin adamlara mont bende dese de adamlar inanmaz ve Oh Ri-Jin’in telefonundan Shin Se Gi’yi arar ancak Shin Se Gi değişmiş ve Cha Do-Hyun olmuştur. Dolayısıyla ne montu ne de doktoru hatırlamaktadır.blank

Sil Baştan 2. bölüm Fragmanı

Sil Baştan 2. bölüm Özeti ve Fragmanı Kanal 7 (Kill Me Heal Me) (1 Yorum)